McLennan Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir fırsatlar dünyası, olağanüstü öğrenme ortamları, ilham veren eğitmenler ve çok daha fazlasını bulacaksınız. McLennan'da öğrenci başarısını vurguluyoruz. Öyleyse eğitim hedefleriniz ne olursa olsun, onlara ulaşmanıza yardımcı olacağız.

McLennan, Cameron Park ve Bosque Nehri'nin bitişiğinde 275 dönümlük doğal bir kampüste yer almaktadır. İnişli çıkışlı tepeler ve büyük ağaçların arasında yer alan McLennan, doğal güzelliği ve olağanüstü mimarisi ile eyalet çapında tanınmıştır.

Kolej aynı zamanda kampüsten yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunan 196 dönümlük bir at çiftliği olan Highlander Ranch'in sahibidir ve Waco Bölge Havaalanı yakınında kampüs dışında 43 dönümlük bir eğitim kompleksi olan Acil Durum Hizmetleri Eğitim Merkezi'ne sahiptir. McLennan, dönem başına yaklaşık 8500 öğrenciden oluşan çeşitli ve canlı bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Ülkenin her yerinden ve hatta dünyanın her kesiminden geliyorlar. McLennan, her öğrencinin kendine özgü güçlü yönleri, hedefleri ve üniversiteye gitme nedenleri ile benzersiz olduğunun farkındadır.

Konumlar

Waco

Address
College Drive,1400
76708 Waco, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar