Miami Media School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Miami'deki Uygulamalı Medya Programlarına Katılın

Şubat 2013 öğrencilerine kapılarımızı açtık ve Radyo Televizyon Yayıncılığı Programımızda 15 mezun oluyoruz. Miami Media School, M & S Media, Inc ailesindeki en yeni kampüstür.

İlginiz televizyon, video prodüksiyonu veya ikisinin bir kombinasyonu-Miami Media Schools olsun veya olmasın, başarılı olmak ve sahaya girmek için gereken eğitim var. Kurslarımız endüstri profesyonelleri tarafından öğretiliyor ve çalışmalarınız yıllardır medya endüstrisinde çalışan öğretim üyelerince eleştiriliyor. Medya okuluna benzersiz ve profesyonel bir yaklaşım öneriyoruz ve öğrencilerimize mezun olduktan sonra işe girmek için ihtiyaç duydukları kenarları vermeyi hedefliyoruz.

Uygulamalı eğitim

"Yaparak Öğren" okulun tarzıdır. Yayıncılık profesyonellerinin yönlendirmesi altında yayın araçlarının yerine kullanılmasının yerini alamadığını biliyoruz. Sınıflar ve stüdyo oturumları, yayın endüstrisinde bulunan aynı profesyonel kayıt dışılık ile yürütülür.

Miami, Florida'da Güzel Bir Yer

Miami Medya Okulu, Miami kentinde hareketli ve büyüyen bir topluluk olan Mary Brickell Village'de arabayla, toplu taşıma araçlarıyla veya hatta yürüyerek kolayca erişilebilir durumda bulunur! Kampüsümüz, web eğitimi için özel olarak tasarlanmış iki geniş sınıfın yanı sıra tam servis dijital TV stüdyosu ve kontrol odası, video düzenleme süitleri, ses düzenleme ve uygulama stüdyoları ve iki internet radyo istasyonuna sahiptir. Bunların hepsi, endüstri ekipman ve yazılımı.

Kuzey Doğu binasının 3. katında (Starbucks ve PF Chang ile aynı bina) bulunur. SW 10'un ve SW 1st Avenue'nin köşesinde (Publix ve LA Fitness'le aynı bina) uygun bir park garajı

Konumlar

Miami

Address
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri