Mildred Elley

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mildred Elley , 100 yılı aşkın bir süredir kariyer odaklı programlarda daha büyük Capital District'i eğitiyor .

Görev beyanı

Mildred Elley misyonu, sürekli değişen küresel ekonomide başarılı eğitim, kültür ve kişisel geçmişlere sahip öğrencilerin başarılı olabilmeleri için kaliteli kariyer eğitimi ve teknik eğitim sunmaktır. Mildred Elley , öğrencilere kaliteli yerleştirme fırsatlarını sağlamak ve tüm mezunlarımıza yaşam boyu eğitim ve öğrenim için bir arzu aşılamayı hedeflemektedir.

Kurumsal Hedefler

Müfredat: Sağlık ve zindelik, iş ve teknoloji ve başkalarına hizmet alanlarında çeşitli mesleki alanlarda kariyer için öğrencileri daha iyi hazırlamak için profesyonel eğitim ve liberal sanat ve bilimleri birleştiren çok yönlü bir akademik deneyim sunmak için, ve ilerlemek için Daha yüksek eğitim.

Fakülte: Deneyim, hazırlık ve bireysel öğrenci gelişimine adanmış bireylerden oluşan seçkin bir fakülte geliştirmek.

Öğrenciler: Akademik tavsiye, maddi yardım, özel ders, kariyer danışmanlığı, organize aktiviteler ve bireysel öğrenci gelişimine ve yaşam boyu öğrenmeye yönelik destek hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli akademik ve öğrenci hizmetleri sağlamak.

Kaynaklar: Akademik öğrenim ortamını öğrenci merkezli tesislerle desteklemek, güçlü teknoloji kaynakları sağlamak ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için güvenli, saygılı, farklı ve meslektaş bir öğrenim topluluğu sağlamak.

Konumlar

Albany

Address
855 Central Avenue
NY 12206 Albany, New York, Amerika Birleşik Devletleri

New York

Address
25 Broadway, Floor 16
NY 10004 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Pittsfield

Address
100 West Street
MA 01201 Pittsfield, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri