Resmi açıklamayı okuyun

Mildred Elley , 100 yılı aşkın bir süredir kariyer odaklı programlarda daha büyük Capital District'i eğitiyor .

Görev beyanı

Mildred Elley misyonu, sürekli değişen küresel ekonomide başarılı eğitim, kültür ve kişisel geçmişlere sahip öğrencilerin başarılı olabilmeleri için kaliteli kariyer eğitimi ve teknik eğitim sunmaktır. Mildred Elley , öğrencilere kaliteli yerleştirme fırsatlarını sağlamak ve tüm mezunlarımıza yaşam boyu eğitim ve öğrenim için bir arzu aşılamayı hedeflemektedir.

Kurumsal Hedefler

Müfredat: Sağlık ve zindelik, iş ve teknoloji ve başkalarına hizmet alanlarında çeşitli mesleki alanlarda kariyer için öğrencileri daha iyi hazırlamak için profesyonel eğitim ve liberal sanat ve bilimleri birleştiren çok yönlü bir akademik deneyim sunmak için, ve ilerlemek için Daha yüksek eğitim.

Fakülte: Deneyim, hazırlık ve bireysel öğrenci gelişimine adanmış bireylerden oluşan seçkin bir fakülte geliştirmek.

Öğrenciler: Akademik tavsiye, maddi yardım, özel ders, kariyer danışmanlığı, organize aktiviteler ve bireysel öğrenci gelişimine ve yaşam boyu öğrenmeye yönelik destek hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli akademik ve öğrenci hizmetleri sağlamak.

Kaynaklar: Akademik öğrenim ortamını öğrenci merkezli tesislerle desteklemek, güçlü teknoloji kaynakları sağlamak ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için güvenli, saygılı, farklı ve meslektaş bir öğrenim topluluğu sağlamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Mildred Elley

İşletme Yönetimi alanındaki işler bol ve çeşitli iş alanları sınırsızdır. Bizim iş yönetimi programı mezunları bankacılık, finans ve satış, müşteri hizmetleri ve diğer ka ... [+]

İşletme Yönetimi alanındaki işler bol ve çeşitli iş alanları sınırsızdır. Bizim iş yönetimi programı mezunları bankacılık, finans ve satış, müşteri hizmetleri ve diğer kar amacı gütmeyen, kar amacı gütmeyen ve devlet işlerinde pozisyonlar için iyi hazırlanmıştır. Üretkenliklerini arttırmak ve diğer adaylara göre rekabet avantajı sağlamak için en yeni bilgisayar teknolojilerinde eğitildiler.

Bir iş yöneticisinin başlıca sorumlulukları, işletmenin idari görevlerini içerir. Bu görevler pazarlama, defter tutma, bütçe analizi ve diğer iş yönetimi sorumluluklarını içerir. İşletme yönetimi programı öğrencisi, işi daha karlı hale getirmenin yollarını bulmak için bütçe analizinin nasıl yapılacağını öğrenecek. Güçlü bütçe analizi becerileri ile, iş yönetimi programı öğrencisi şirketin taleplerini öngörmeyi ve gelecek için daha iyi hazırlanmayı öğrenecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany New York Pittsfield
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Mildred Elley

Tıp asistanı öğrencileri, uygun telefon görgü kurallarını öğrenecek, hastaları nasıl selamlayacaklarını, uygun çizelgeleri ve dosyalama tekniklerini, sigorta işlemlerini, ... [+]

Sağlık meslekleri, ülkedeki en hızlı büyüyen kariyer alanlarından biridir. Tıbbi Yardım Bölümü üç program seçeneği, bir derece ve iki sertifika programı sunmaktadır.

Tıbbi Asistan DerecesiKlinik Tıbbi Asistan Sertifika ProgramıTıbbi Ofis Asistanı Sertifika Programı

Bu üç tıp asistanı programı, öğrencileri doktor ofislerinde ve diğer tıbbi tesislerde giriş seviyesi pozisyonlarına hazırlar. Bu kurslar, sağlık sektöründe üstünlük sağlamak için gerekli becerileri geliştirmeye yardımcı olur.

Tıp asistanı öğrencileri, uygun telefon görgü kurallarını öğrenecek, hastaları nasıl selamlayacaklarını, uygun çizelgeleri ve dosyalama tekniklerini, sigorta işlemlerini, kelime işlemlerini, e-postalarını, randevu planlamalarını ve muayeneden geçen hastaları check-in sürecinden öğreneceklerdir. Tıp asistanı öğrencileri hastanelerde, doktor muayenehanelerinde, ambulatuvar servis tesislerinde ve kliniklerde çalışmaya hazır olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany New York Pittsfield
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku