Mohawk Valley Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mohawk Valley Community College öğrencilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için erişilebilir, yüksek kalitede eğitim fırsatları sunmaktadır. Biz toplumun ortaklıkları, transfer ve kariyer yollar aracılığıyla öğrenci başarısı taahhüt kolej, ve kişisel zenginleşme vardır. Utica diğeri Roma'da başka - - iki kampüsü yayılan Koleji, 6000 tam ve yarı zamanlı öğrenciler kendi kayıt için 90 derece ve sertifika seçenekleri sunuyor.

Biz ABD'de yüksek öğrenim en büyük kapsamlı bir sistemdir New York Eyalet Üniversitesi (SUNY) sisteminin bir parçasıdır. 64 kurumlar oluşan bu sistem, bizim öğrencileri ve mezunları için sonsuz fırsatlar sunar.

sağlam bir burs programı ve bir kampüs için kampüs doğrudan ulaşım yardımı gibi hizmetleri ile birlikte MVCC en öğrenim, SUNY sisteminde altıncı düşük, herkes için erişilebilir hale Koleji. kendilerini ifade etmeleri ve seçeneklerini keşfetmek için çeşitli etkinlikler öğrencilere sağlayan 22 üniversitelerarası spor programları ve 50'den fazla öğrenci kulübü ve kuruluşlar vardır.

Mohawk Valley Community College'de Uluslararası Öğrenciler toplum ve ABD Eğitim Sistemi içine yumuşak bir geçiş sağlamak için, Uluslararası Kabul Ofisi ve Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisi aracılığıyla kaynakları ile sağlanmaktadır. Öğrenciler kampüste, diğer öğrencilere ve akademik ve idari personel ile rahat olabilir derslerin başlamasından önce bir hafta süren oryantasyon katılırlar. Devam destek Uluslararası Danışmanı doğrudan konuşmak için, International Club, Mentor Programı ve günlük çalışma saatleri aylık faaliyetleri içerir.

Konumlar

Utica

Address
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 Utica, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Roma

Address
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 Roma, New York, Amerika Birleşik Devletleri