Monroe County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Monroe County Community College , Monroe County'den alınan vergi gelirleri, Michigan eyaletinden eğitim fonları ve öğrenci harçları ile desteklenen iki yıllık bir devlet kurumudur. Monroe County Community College District, Monroe County seçmenleri tarafından 29 Haziran 1964'te kuruldu. 3 Temmuz 1964'te, bölgeye bir topluluk koleji olarak işlev görmesi için 1955 tarihli Kamu Yasası Michigan Yasası 188 hükümleri uyarınca yasal yetki verildi. 210 dönümlük Ana Kampüs, Detroit ve Toledo'ya kolay erişim sağlayan Monroe County'de merkezi bir konuma sahiptir. Michigan-Ohio sınırına yakın Bedford Township'teki Whitman Center, geniş bir kurs yelpazesi sunar.

1964'te, Monroe County Community College , Monroe County Community College daha önce var olmayan bir şeyi getirdi - yerel olarak bir üniversite eğitimi alma fırsatı.

O zamandan beri neredeyse her şey değişti - bizi ilgilendiren şeyler, ne hakkında konuştuğumuz, yaşam tarzlarımız, genel olarak tarzlarımız, manşetlere neyin sebep olduğu, neyin olmadığı. Zaman içindeki yerimiz o kadar hızlı hareket ediyor ki, ne kadar ilerlediğimizi ve nereye gittiğimizi düşünmek için sık sık durmayız. Şimdiye kadarki yolculuğumuza - tüm değişiklikler boyunca - Monroe County Community College , değişen ihtiyaçlara uyum sağlama ve mükemmellik ve hizmet rekorunu devam ettirmek için zamanla gelişerek, topluluk içinde değişmez bir yer olarak kaldı.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
South Raisinville Road,1555
48161 Monroe, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin