Muskegon Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Muskegon Junior College, 1926 yılında Muskegon Eğitim Kurulu tarafından kuruldu ve başlangıçta o zamanlar yeni olan Muskegon Lisesi'nin üçüncü katında yer aldı. 1934'e gelindiğinde, Kolej ve lise kayıtları binanın kapasitesinin ötesine geçti. Junior College, Muskegon şehir merkezinde, Hackley Park'ın karşısındaki eski Hackley Okuluna taşındı.

II.Dünya Savaşı'ndan sonraki yıllarda, kayıtlar hızla arttı. Koleji işleten Muskegon Eğitim Kurulu, binalarının çoğunda mevcut alanı kullandı ve kayıt bu binaların kapasitelerini aştığında diğer toplum tesislerini kiraladı.

Haziran 1951'de, Michigan Yasama Meclisi'nin olanak sağlayan bir eyleminden sonra, Kolej'in adı ve eğitim kapsamı değiştirildi. Muskegon Junior College, Kolej programlarının genişletilmiş doğasını yansıtmak için Muskegon Community College College olarak yeniden adlandırıldı. Perakendecilik, meslek, teknik alanlar, halk sağlığı ve ticaret alanlarında kurslar eklendi.

1960'ların başında, kayıtlar 2.000'i aşmıştı. Kolej, Hackley, Vanderlaan ve Wilson okullarında tam zamanlı ve sekiz başka yerde yarı zamanlı çalışıyordu. Eğitim Kurulu, tüm programı incelemek ve tavsiyelerde bulunmak için bir Özel Vatandaşlar Komitesi oluşturdu. Komite birkaç teklifte bulundu: Kolej devlet okul sisteminden ayrılacak, ilçe çapında bir topluluk kolej bölgesi oluşturulacak, okulu planlamak, inşa etmek ve işletmek için bir mütevelli heyeti seçilecek ve yeterli miktarda bir millik oylanacak ve Koleji geliştirmek ve yönetmek için yeterli yıl.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
Quarterline Road,221
49442 Muskegon, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin