Nassau Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NCC HAKKINDA

BİR YER LAUNCH İÇİN. Harika bir kariyer. Yeni bir yön. mükemmel bir hazırlıktır Eğer dört yıllık bir kuruma aktarmak gerekir. Nassau Community College en iddialı planları şekil almaya başlayabilirsiniz yerdir. Emin Henüz bu planların nelerdir? Bu aslında oldukça yaygındır. Merak etmeyin - size tüm desteği ve sonraki adımlar anlamaya ihtiyacımız var fırsatları vereceğiz. NCC, yaklaşık 23.000 gün ve akşam öğrenci ve yaklaşık 10.000 devam eden ve profesyonel öğrencilerine her yıl için tam da bunu yapar.

Gelecekteki Long Island'ın kalbinde bizim güzel 225 dönümlük kampüs kapalı alacak - New York Eyalet Üniversitesi (SUNY) sisteminin devlet ve kısmen büyük tek kampüs topluluğu kolej. Eğer eğitim hedeflerini yakıt olacak tesisleri, teknoloji, küçük sınıf boyutları ve büyük öğretim ile burada çalışma 70'den fazla alan bulacaksınız.

Diğer Bilgiler:

Fakültemiz toplum kolejleri iki kez ulusal hızında doktora tutun.

Fakültemizin fazla devlet başka bir kolejde daha Öğretiminde Mükemmellik SUNY Şansölye Ödülü'nü aldık.

Biz New York eyaletinde büyük tek kampüs community college vardır.

Yükseköğretim Orta Amerika Komisyonu tarafından akredite edilmiş ve sanat (AA) ödül iki yıllık ön lisans için Mütevelli Heyeti tarafından yetkilendirilmiş, bilim (AS) ve bilimi (AAS) uygulanır.

Konumlar

Bahçe Şehir

Address
Nassau Community College,
One Education Drive

NY 11530-6793 Bahçe Şehir, New York, Amerika Birleşik Devletleri