Neosho County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Merhaba ve Neosho County Community College (NCCC), "Panterler" ev hoş geldiniz! Biz Ortak Dereceler sunan iki yıllık bir kurum vardır. Size bireysel ihtiyaçlar ve hedefler elde edilebilir güvenli, memleketi ortamı sunabilir. Bizim Uluslararası nüfusu küçük ama büyüyor. Şu anda on iki farklı ülkeyi temsil eden uluslararası öğrenci var ve Harvard, Chicago Sanat Enstitüsü ve diğer güvenilir dört yıllık kurumlarına aktarılan eski uluslararası öğrencilere vardı.

tarih

Kolej Chanute Junior College olarak 1936 yılında kuruldu. 1965 yılında, adı Neosho County Community Junior College değiştirildi ve tahvil ihracı geçerli kampüs inşa geçildi. 1980 yılında, "junior" kelimesi Koleji adıyla çıkarıldı.

Konum / Kampüsler

Chanute, Kansas bir yerleşim kampüs ve Ottawa, Kansas hizmet veren kampüs: NCCC iki ana konumu vardır. Chanute Kansas kırsal güneydoğu köşesinde yer alan 10.000 kentidir. Chanute Wichita, Kansas, Topeka ve Tulsa, Oklahoma az iki saattir. Ottawa merkezi kuzey Kansas bulunan 12.000 bir şehir ve Lawrence ve Kansas sadece bir buçuk saat uzaklıkta.

Öğrenciler

Neosho County Community College, yaklaşık 3500 öğrenci bir kayıt vardır ve geleneksel dönem sistemine göre sınıflar tutar. Bizim güz dönemi Ağustos ayında başlar ve bahar yarıyılı Ocak ayında başlıyor. Biz Haziran ve Temmuz aylarında düzenlenen iki dört haftalık yaz oturumları var.

programlar

Neosho County Community College ön lisans, yanı sıra çok sayıda sertifika programları sunmaktadır. Bizim en popüler meslek programları Hemşirelik ve tıbbi yardım ediyorlar. Öğrencilerimizin çoğunluğu ön lisans diploması tamamlanmasıyla dört yıllık yüksek okul veya üniversiteye transfer niyetiyle NCCC katılacak.

Öğrenim ve Nitelikler Gerekli TOEFL: 61 IBT Gerekli IELTS puanı: 6.0 Ortalama yıllık ders: 12700 USD

Neden Neosho County Community College geliyor?

Güvenli, küçük kolej, çevre dostu Bakmakta akademik ve idari personel bireysel ilgi ile küçük sınıflar Her uluslararası öğrenciye Kişisel hizmet Kültürel faaliyetler ve çeşitli Amerikan kültüründe batırma olmasına izin toplum hizmeti olanaklarının çeşitliliği.

Konumlar

Chanute

Neosho County Community College

Address
800 West 14th Street
66720 Chanute, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri