The New England School of English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim felsefemiz Sıcak ve destekleyici bir ortamda yüksek kalitede bir entelektüel zorlu programı sunmak için: İngilizce New England School of felsefesi İngiliz dili ve kültürü eğitimi en iyi sağlamaktır. Kısacası, amacımız İngilizce öğrenmek için olağanüstü bir fırsat sunmaktır.

Neden NESE? Komple Dil ve Kültür Daldırma NESE, öğrenciler sadece dili daha fazla bilgi; Onlar da Amerikan kültürünü öğrenirler. Tam bir kültürel daldırma ile kombine yoğun İngilizce dil eğitimi dil öğrenimini maksimize etmek kanıtlanmıştır çünkü öğrencilerimiz hızla başarılı. NESE, öğrenciler gün boyunca yoğun derslere katılmakla ve Amerikalı bir ailenin yanında ya da akşam bir yurt eve gitmek için fırsat var. Bütün gün, her gün, yoğun bir program mümkün öğrenme en hızlı dil için bir fırsat sağlayarak, Amerikan dili ve kültürü öğrencilerin ortaya çıkarır.

Mükemmel Öğretmenler Çünkü onun olağanüstü itibar, NESE Harvard, Yale, Columbia ve dahil olmak üzere ABD'deki en iyi üniversiteleri, bazı lisans veya ileri derecede hem tutun öğretmenler çekiyor. Ne olursa olsun bizim öğretmenler derece elde nerede, NESE öğretmenleri nedeniyle uzmanlık ve adanmışlık yüksek seviyede NESE öğretmek için seçilmiştir fevkalede öğretim tecrübesi olan, dinamik profesyoneller bulunmaktadır.

Küçük sınıflar Bizim ortalama sınıf mevcudu 12 öğrencidir. Küçük sınıflar canlı tartışmaları, öğrenci katılımının sık ve yoğun öğrenci-öğretmen etkileşimini sağlamak.

Yoğun ve Yarı Yoğun Programlar Five Days Haftada 9 ila 15 her gün veya NESE'nin Yarı Yoğun Programı: 00-3: Öğrenciler 9'dan NESE Yoğun Programına katılan seçim var 00-12: 00 Her gün. Her iki program da dil ve kültür eğitimi, tüm NESE tesislerine tam erişim ve yurtta ya da evde konaklama seçeneği 10 seviyeleri sunuyoruz.

Seçmeli ve okul sonrası Kurslar Yoğun akademik sınıflara ek olarak, öğrenciler, onları daha hızlı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için seçmeli ve okul sonrası kurslar seçebilirsiniz. Seçmeli ve okul sonrası kurslar TOEFL® Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizce, Telaffuz ve Üniversite Hazırlık bulunur. NESE ileri öğrencileri, Harvard Extension School'da özel ilgi ve bölgedeki diğer üniversitelerde kendi alanında ders alabilirler. (Beş öğrenci Kurs almaya NESE Okul Sonrası yer sırayla kayıt gerektiğini lütfen unutmayın.)

Resmi Transkript ve Sertifikalar Her oturumun sonunda, her beceri alanındaki İngilizce yeterlilik ve akademik başarı hakkında bilgi sağlayan bir NESE transkript alırsınız. Ayrıca programımıza katıldığınız için Katılım NESE Sertifikası alacak ve NESE en ileri düzeyde başarıyla tamamlayan, NESE Diploması verilecektir. Akademik mükemmelliği elde, ayrıca, bir "Onur Öğrencisi" olarak kabul edilecektir. Bu bir gösterim için resmi NESE transkript görünecektir.

İdeal Şehir, İdeal Bir Üniversite Ayarı NESE, Cambridge, Harvard Meydanı'nda merkezinde Harvard Üniversitesi'nin bitişiğinde yer almaktadır. Harvard Square öğrenci aktivitelerinin odak noktası ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en ilginç ve dinamik öğrenci merkezlerinden biridir. NESE tren ve otobüs duraklarına sadece 100 metre ve Boston şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır. Biz az iki saat uzaklıkta harika kayak, yelken ve güzel, tarihi Cape Cod da bulunmaktadır.

Esnek Program Biz yıl boyunca 12 farklı zamanlarda başlayan 4 haftalık yoğun oturumları sunuyoruz. Bu kendi programınıza en uygun bir zamanda İngilizce eğitimini başlatmak anlamına gelir.

Konaklama Düzenlemeleri Advance Yıl boyunca, öğrenciler bir Amerikan ailesinin yanında ya da yurtta kalmayı seçebilirsiniz. Öğrenciler öğrencilerin yanında ya da yurtta kalmayı tercih edip, kendi ülkenizden ayrılmadan önce NESE tüm konut düzenlemeleri yapar, çünkü onların yeni ev havaalanından doğrudan gidebilirsiniz. NESE barınma düzenlemeleri yapmak için hiçbir ücret talep etmemektedir.

Profesyoneller için Bir Program NESE eğitim programının esnekliği, profesyonellerin almak istediğiniz dersleri seçebilirsiniz. Bu Eserlerini onları yoğun müfredatı takip etmek izin vermez profesyoneller için idealdir. Düzenli yoğun programı, özel öğretim ve NESE seçmeli derslere ek olarak, NESE'nin profesyonellere sunduğu seçeneklerden bazılarıdır.

Öğrenciler İçin Bir Program Yoğun müfredat, özel öğrencilerin mümkün olduğunca kısa sürede akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yoğun sınıflara ek olarak, biz bir TOEFL® Hazırlık kursu, Kurumsal TOEFL® sınavı her ay ve Üniversite Hazırlık kursu sunuyoruz. Biz de TOEFL® almadan alan üniversitelere kapsamlı eğitim danışmanlık ve üniversite yerleştirme hizmeti, öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri'nde gelecekteki eğitimlerini planlamalarına yardımcı olacak bir üniversite kaynak kütüphanesi ve kabul sunuyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık ve Hizmetler Ücretsiz hizmetler yelpazemiz geniştir: varış öncesi konaklama yerleşimi, üniversite danışmanlık ve yerleştirme, NESE bilgisayar tesislerinin kullanımı, dünya çapında tecrübeli temsilcilerimizden NESE e-mail ve internet, NESE transkriptleri ve sertifikaları ve danışmanlık sınırsız kullanımı .

Konumlar

Cambridge

New England School of English

Address
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 617-864-7170

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin