Resmi açıklamayı okuyun

Bizim felsefemiz Sıcak ve destekleyici bir ortamda yüksek kalitede bir entelektüel zorlu programı sunmak için: İngilizce New England School of felsefesi İngiliz dili ve kültürü eğitimi en iyi sağlamaktır. Kısacası, amacımız İngilizce öğrenmek için olağanüstü bir fırsat sunmaktır.

Neden NESE? Komple Dil ve Kültür Daldırma NESE, öğrenciler sadece dili daha fazla bilgi; Onlar da Amerikan kültürünü öğrenirler. Tam bir kültürel daldırma ile kombine yoğun İngilizce dil eğitimi dil öğrenimini maksimize etmek kanıtlanmıştır çünkü öğrencilerimiz hızla başarılı. NESE, öğrenciler gün boyunca yoğun derslere katılmakla ve Amerikalı bir ailenin yanında ya da akşam bir yurt eve gitmek için fırsat var. Bütün gün, her gün, yoğun bir program mümkün öğrenme en hızlı dil için bir fırsat sağlayarak, Amerikan dili ve kültürü öğrencilerin ortaya çıkarır.

Mükemmel Öğretmenler Çünkü onun olağanüstü itibar, NESE Harvard, Yale, Columbia ve dahil olmak üzere ABD'deki en iyi üniversiteleri, bazı lisans veya ileri derecede hem tutun öğretmenler çekiyor. Ne olursa olsun bizim öğretmenler derece elde nerede, NESE öğretmenleri nedeniyle uzmanlık ve adanmışlık yüksek seviyede NESE öğretmek için seçilmiştir fevkalede öğretim tecrübesi olan, dinamik profesyoneller bulunmaktadır.

Küçük sınıflar Bizim ortalama sınıf mevcudu 12 öğrencidir. Küçük sınıflar canlı tartışmaları, öğrenci katılımının sık ve yoğun öğrenci-öğretmen etkileşimini sağlamak.

Yoğun ve Yarı Yoğun Programlar Five Days Haftada 9 ila 15 her gün veya NESE'nin Yarı Yoğun Programı: 00-3: Öğrenciler 9'dan NESE Yoğun Programına katılan seçim var 00-12: 00 Her gün. Her iki program da dil ve kültür eğitimi, tüm NESE tesislerine tam erişim ve yurtta ya da evde konaklama seçeneği 10 seviyeleri sunuyoruz.

Seçmeli ve okul sonrası Kurslar Yoğun akademik sınıflara ek olarak, öğrenciler, onları daha hızlı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için seçmeli ve okul sonrası kurslar seçebilirsiniz. Seçmeli ve okul sonrası kurslar TOEFL® Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizce, Telaffuz ve Üniversite Hazırlık bulunur. NESE ileri öğrencileri, Harvard Extension School'da özel ilgi ve bölgedeki diğer üniversitelerde kendi alanında ders alabilirler. (Beş öğrenci Kurs almaya NESE Okul Sonrası yer sırayla kayıt gerektiğini lütfen unutmayın.)

Resmi Transkript ve Sertifikalar Her oturumun sonunda, her beceri alanındaki İngilizce yeterlilik ve akademik başarı hakkında bilgi sağlayan bir NESE transkript alırsınız. Ayrıca programımıza katıldığınız için Katılım NESE Sertifikası alacak ve NESE en ileri düzeyde başarıyla tamamlayan, NESE Diploması verilecektir. Akademik mükemmelliği elde, ayrıca, bir "Onur Öğrencisi" olarak kabul edilecektir. Bu bir gösterim için resmi NESE transkript görünecektir.

İdeal Şehir, İdeal Bir Üniversite Ayarı NESE, Cambridge, Harvard Meydanı'nda merkezinde Harvard Üniversitesi'nin bitişiğinde yer almaktadır. Harvard Square öğrenci aktivitelerinin odak noktası ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en ilginç ve dinamik öğrenci merkezlerinden biridir. NESE tren ve otobüs duraklarına sadece 100 metre ve Boston şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır. Biz az iki saat uzaklıkta harika kayak, yelken ve güzel, tarihi Cape Cod da bulunmaktadır.

Esnek Program Biz yıl boyunca 12 farklı zamanlarda başlayan 4 haftalık yoğun oturumları sunuyoruz. Bu kendi programınıza en uygun bir zamanda İngilizce eğitimini başlatmak anlamına gelir.

Konaklama Düzenlemeleri Advance Yıl boyunca, öğrenciler bir Amerikan ailesinin yanında ya da yurtta kalmayı seçebilirsiniz. Öğrenciler öğrencilerin yanında ya da yurtta kalmayı tercih edip, kendi ülkenizden ayrılmadan önce NESE tüm konut düzenlemeleri yapar, çünkü onların yeni ev havaalanından doğrudan gidebilirsiniz. NESE barınma düzenlemeleri yapmak için hiçbir ücret talep etmemektedir.

Profesyoneller için Bir Program NESE eğitim programının esnekliği, profesyonellerin almak istediğiniz dersleri seçebilirsiniz. Bu Eserlerini onları yoğun müfredatı takip etmek izin vermez profesyoneller için idealdir. Düzenli yoğun programı, özel öğretim ve NESE seçmeli derslere ek olarak, NESE'nin profesyonellere sunduğu seçeneklerden bazılarıdır.

Öğrenciler İçin Bir Program Yoğun müfredat, özel öğrencilerin mümkün olduğunca kısa sürede akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yoğun sınıflara ek olarak, biz bir TOEFL® Hazırlık kursu, Kurumsal TOEFL® sınavı her ay ve Üniversite Hazırlık kursu sunuyoruz. Biz de TOEFL® almadan alan üniversitelere kapsamlı eğitim danışmanlık ve üniversite yerleştirme hizmeti, öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri'nde gelecekteki eğitimlerini planlamalarına yardımcı olacak bir üniversite kaynak kütüphanesi ve kabul sunuyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık ve Hizmetler Ücretsiz hizmetler yelpazemiz geniştir: varış öncesi konaklama yerleşimi, üniversite danışmanlık ve yerleştirme, NESE bilgisayar tesislerinin kullanımı, dünya çapında tecrübeli temsilcilerimizden NESE e-mail ve internet, NESE transkriptleri ve sertifikaları ve danışmanlık sınırsız kullanımı .

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


The New England School of English

NESE müfredatı, 10 yoğun öğretim düzeyine ayrılmıştır. Her seviyede, her gün saat 9:00 - 3:15 (Yoğun Program) veya 9: 00-12: 30 (Yarı Yoğun Program) derslerine katılırsın ... [+]

NESE müfredatı, 10 yoğun öğretim düzeyine ayrılmıştır. Her seviyede, her gün saat 9:00 - 3:15 (Yoğun Program) veya 9: 00-12: 30 (Yarı Yoğun Program) derslerine katılırsınız. Ek olarak, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak sunduğumuz seçmeli ve okul sonrası kursların bazılarına katılabilirsiniz. Otantik Malzemelere Maksimum Maruz Kalma Her ne kadar dersler için ders kitaplarına sahip olmanız ve bunlardan ödev almanız gerekse de, daha fazlası için hazırlıklı olmalısınız! Sınıfta gazete ve dergiler okuyacak, videolar izleyebilecek, rol oynayabilecek, bilgisayar laboratuarında egzersizler yapacak ve Amerikalılarla röportaj yapacaksınız. NESE müfredatı, mümkün olan en kısa sürede otantik malzemelere maksimum maruz kalma sağlamak için tasarlanmıştır. Sonuç: İngilizce'yi olabildiğince çabuk öğreniyorsunuz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The New England School of English

Süper-yoğun kurs önemli ölçüde IBT Nesil TOEFL® sınavında puanınız artacak sağlamak için tasarlanmıştır. Sınıfında, bir derinlemesine beceri eleştiri almak test alma tekn ... [+]

TOEFL®Preparation

Süper-yoğun kurs önemli ölçüde IBT Nesil TOEFL® sınavında puanınız artacak sağlamak için tasarlanmıştır. Sınıfında, bir derinlemesine beceri eleştiri almak test alma tekniklerini öğrenmek ve IBT Nesil TOEFL® sınavına çekerken size güven vermek için pek çok uygulama sınavları alacaktır. Sınıflar küçük olduğundan, kendi belirli hataları konsantre ve puanınızı artırmak için bir fırsat olacaktır. Kurumsal TOEFL® sınavı tüm ilgili orta ve ileri düzey öğrencilere NESE'deki her ay sunulmaktadır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The New England School of English

Bu yoğun ders, vaka çalışmaları ve güncel yurtiçi ve yurtdışı iş durumları sunulmaktadır. Metinler, videolar ve tartışmalar sayesinde, keskinleştirmek ve bu tür iş yazma, ... [+]

Bu yoğun ders, vaka çalışmaları ve güncel yurtiçi ve yurtdışı iş durumları sunulmaktadır. Metinler, videolar ve tartışmalar sayesinde, keskinleştirmek ve bu tür iş yazma, pazarlama, stratejik planlama, finans, uluslararası iş ve insan kaynakları geliştirme gibi alanlarda İngilizce dil ve iş becerilerini geliştirebilir. Harvard Management Update, Business Week, dergi makaleleri ve vaka çalışmaları yanı sıra diğer güncel medya bu sınıf içinde kullanılır. NESE ülke çapında MBA programları bir dizi ile özel ilişkiler sürdürür, çünkü akademik nitelikli NESE öğrenciler resmi TOEFL® sınavına girmeden bu programların bir sayı girebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The New England School of English

Hukuk İngilizcesi Amerikan yargı ve yasama sistemleri öğrencilere tanıtmak amacıyla tasarlanmış bir okul sonrası kurslarının olduğunu. Odağını ABD'nin kelime ve terminolo ... [+]

Ne Yasal İngilizce olduğu; Ne Yasal İngilizce değil.

Yasal İngilizce bir Okul Sonrası Kursu olduğunu Amerikan yargı ve yasama sistemleri öğrencilere tanıtmak amacıyla tasarlanmıştır. Odağını ABD'nin kelime ve terminoloji yasal sistem. Öğrenciler, hukukun çeşitli dallarını tartışmak dönüm noktası durumlarda çalışma ve dava görüntülemek için yerel adliye ziyaret edecek. Hukuk İngilizcesi bir hukuk dersi değildir ve bu nedenle, öğrencilerin eğitmen yerine ayrıntılı olarak daha genel anlamda ABD hukuku hukuk dili odaklanmak ve bilmek bekleyebilirsiniz.

Kim Yasal İngilizce öğretiyor?

Hukuk İngilizcesi deneyimli bir İngilizce dil öğretim elemanı tarafından öğretilir. Bu ders hukuk formasyonuna sahip olmayabilir birisi tarafından öğretilen olmasına rağmen, size hukuk dilinde bir anlayış vermek için güçlü bir yetenekli NESE öğretmen tarafından verilecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The New England School of English

Tıp İngilizcesi, çeşitli ortamlarda kullanılan yaygın İngilizce medikal terminolojiyi öğretmek için tasarlanmış bir Okul Sonrası Kurstur. ... [+]

Tıbbi İngilizce Nedir? Tıbbi İngilizce nedir?

Tıp İngilizcesi, çeşitli ortamlarda kullanılan yaygın İngilizce medikal terminolojiyi öğretmek için tasarlanmış bir Okul Sonrası Kurstur. Ayrıca, öğretmenler, ABD'de tıp ve kamu sağlığı hizmetlerinin farklı şekillerde gerçekleştirilebilmesinin bir kısmını diğer birçok ülkeden de vurgulayacaktır. Öğrenciler hastaları selamlarken, semptomları tartışırken ve onlarla tanı konulduğunda ve ayrıca prognozları tartışırken kullanılan dilleri öğrenirken gerekli kelimeleri öğreneceklerdir. Tıp İngilizcesi bir sağlık kursu değildir, ancak bir İngilizce kursu değildir ve bu nedenle, öğrenciler öğretim elemanlarının tıp dilini ve genel tıbbi durumları daha ziyade genel terimler yerine daha çok odaklanmasını bekleyebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why NESE?

New England School of English
Address
Harvard Square 36 John F. Kennedy Street
02138 Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 617-864-7170