Northwest State Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Northwest State Community College ( NSCC ), Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği tarafından akredite edilmiş iki yıllık bir devlet üniversitesidir. Northwest State Community College , şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış işgücü eğitimi, yüksek talepli işler için altı haftadan bir yıla kadar değişen sektör tarafından tanınan sertifikalar ve dört yıl öncesine götüren iki yıllık dereceler dahil olmak üzere Northwest Ohio'ya eksiksiz bir deneyim yelpazesiyle hizmet vermektedir. yıllık ortaklar veya yerel işler.

Northwest State Community College , geçmişi veya deneyimi ne olursa olsun herkesin başarılı olmak için eşit fırsatlara sahip olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, sizi sınıfta desteklemeye ve bir kimlik belgesini tamamlamak için karşılaşabileceğiniz birçok yaşam engelini aşmaya kararlıyız.

Üretim, sağlık kariyeri, endüstriyel sanatlar ve ticarette büyük yerel işlere götüren yüksek kaliteli bir eğitim sağladığımız için bölgede ve eyalette tanınıyoruz. Lisans öğrencilerimiz, çoğu lise yıllarında başlayan dört yıllık yolculuklarına başlamak için bize tercih edilen seçeneği buluyor.

Konumlar

Archbold

Address
Ohio 34,22600
43502 Archbold, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: