Resmi açıklamayı okuyun

NFI Deneyimi

NFI'da, film yapımcıları ailemizin benzersiz bir kültürü yaratıyor. Öğrencilerden fakülteye, mezunlara kadar hepimiz bir şey takıntılıyız: film yapmak. Ayrıca, film yapımı doğal olarak bir takım deneyimi olduğundan, arkadaşlarımız ve meslektaşlarımız olarak sürekli işbirliği yapıyor, beyin fırtınası yapıyor ve ilişkiler kuruyoruz. Birlikte, birbirlerine üretim sanatçıları olarak meydan okur, teşvik ederiz ve şekil veririz.

Tüm Film, Bütün Gün

Bütün gün, her gün, film yapımcıları yaratıyoruz. Öğrencilerimizi tamamen sinema endüstrisine daldırıp dikkat dağılımlarını ortadan kaldırmaya inanıyoruz. İlişkili olmayan konuları ve gereksiz kredi saatlerini kullanmaktan kaçınarak hızlı izlemeyi sağlıyoruz. Öğrencilerimizi geleneksel sınıftan, sahada, sette ve kameranın arkasından çıkarıyoruz. Her geçen gün yaratıcılık el ele.

Kariyer Başlıyoruz

Mezuniyet sonrası yerleştirme oranımız% 70'in üzerindedir.

Akredite bir film okulu olarak, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın kariyerlerini oluşturma üzerine odaklanıyoruz. Ve programımız el üstünde ve endüstride olduğundan, öğrencilerimizin çoğunun sözleşmeleri ve mezun olmadan önce dizilmiş iş teklifleri var. Ve NFI, başarımız mezunlarımızın başarılı kariyerleri üzerine kurulmuştur.

Aktif Sinemacılardan Öğren

NFI'da tüm fakülte aktif olarak film endüstrisinde yer alıyor. Bunlar üreticiler, yazarlar, editörler, aktörler, stilistler ve daha fazlası. Bu, öğrencilerimize eğilimler ve teknoloji, aktif bir profesyoneller ağı ve gerçek dünya mentorluğu konularında zengin perspektifler sunar.

Nashville'in kalbindeyiz

Amerika'nın en hızlı büyüyen şehirlerinden biri olan Nashville'in film endüstrisi hızla genişlemektedir. Kentimiz eğlence endüstrisi ve güney misafirperverliği üzerine kurulmuştur. Yerel sanatçılar topluluğu gerçekten yeni nesilleri önemsiyor ve her zaman yeni fırsatlar sunmak istiyor. Müzik videolarından televizyon şovlarına, ulusal reklâmlara kadar, Nashville sektördeki mükemmellik taahhüdü nedeniyle yüksek övgü alır.

Dokuz Aylık Program

Kariyerine başlamak istiyorsun. Sana sadece dokuz ay sonra başlayacağız.

Film yapımcılarına zemin çalışması için gerekli beceriler, ağ ve gerçek deneyimlerini kazandırıyoruz. NFI Sinema Üretim Programı film yapımcıları için bootcamp gibidir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Nashville Film Institute

Sinema Üretim Programımız tamamen sizi film yapım sürecine götürür. NFI öğrencileri dokuz ay boyunca filmi yaşıyor, yemek yiyor ve nefes alıyor ve filmlerin nasıl yapıldı ... [+]

NFI'nın Sinema Filmi Yapma Diploması

Sinema Üretim Programımız tamamen sizi film yapım sürecine götürür. NFI öğrencileri dokuz ay boyunca filmi yaşıyor, yemek yiyor ve nefes alıyor ve filmlerin nasıl yapıldığını.

Felsefemiz, öğrencilere film yapımında rol alan tüm aşamaları ve rolleri öğrenmelerini sağlamaktır. Bunu başarmanın en iyi yolu aslında film yapmaktır. Bu diploma programı boyunca öğrenciler kendi filmlerini yaratmak için çeşitli projelerde işbirliği yapmaktadırlar. Programın sonunda, öğrenciler gerekli becerileri, değerli bağlantıları ve kendi profesyonel demo makinesinin içeriğini elde eder.

Program Modülleri

Dokuz aylık programımızda, dersimiz dört modülden oluşmaktadır. Her bir modül 9 hafta boyunca çalışır ve anahtar üretim çıktıları içerir. Her öğrenci, her modülün sonunda kendi notlarını alır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Nashville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku