Navarro College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Navarro Koleji Içinde bulunan iki yıllık bir üniversitedir. Corsicana, Texas ABD. Navarro Koleji Bir üniversiteye geçiş için hazırlamak için 35'ten fazla akademik ve teknik programa sahiptir. Bu programlar arasında Bilgisayar Bilimleri, Ön Mühendislik, çeşitli Hemşirelik programları ve Petrol Teknolojisi bulunmaktadır. Uluslararası öğrenciler, Corsicana, Waxahachie veya Midlothian kampüsler. Navarro College, Corsicana kampüsünde bulunan kampüs konutlarına sahiptir.

Navarro Koleji 30 yılı aşkın bir süredir uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Öğrenci topluluğu çok farklıdır. 36'dan fazla ülke temsil edildi. Navarro College İngilizce Dil Enstitüsü Ayrıca, üniversite derslerini almadan önce İngilizce yeterlik derecesini tamamlamaya ihtiyaç duyan uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. İngilizce Dil Kurumu'nun tamamlanmasının ardından, öğrenciler üniversite derslerine otomatik olarak kabul edilir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin! Sizi bir parçanın parçası olmakla dört gözle bekliyoruz Navarro Koleji aile!

ulaşılabilir

  • Navarro'nun açık kabul politikası var.
  • Beş kampüsün her biri şehir merkezinden birkaç dakika uzaklıktadır ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Navarro'da öğrenim dört yıllık bir üniversitenin yarı fiyatına.
  • Gaziler, birinci nesil üniversite öğrencileri ve engelliler gibi özel nüfusa hizmet vermeye adan bölümlerimiz var.
  • Navarro'daki herkese uyacak bir şey var: uzaktan eğitim, üniversite transferi, çevrimiçi kurslar, temel çalışmalar, ESL ve akşam ve hafta sonu sınıfları.

Duyarlı

  • Navarro geleceği inşa ediyor. Kampüsümüz, öğrencilere, iş piyasasında rekabet üstünlüğü kazanmalarını sağlamak için kaliteli bir akademik ve teknik eğitim veren son teknoloji ekipman ve imkanlara sahiptir.
  • Mesleki ve teknik eğitim programlarımız, öğrencilerimizi sağlık, bilgi teknolojisi, endüstriyel ve daha pek çok alanda yüksek talep gören kariyer için hazırlıyor.

Yenilikçi

  • Koordine edilmiş çalışmalarımız ve öğrenci servis programlarımız ülke çapında hayran ve taklitçileri kazanmıştır.
  • Kolej transferi programı, öğrencileri sadece dört yıllık bir üniversitenin titizliğine hazırlamakla kalmaz aynı zamanda küçük, yaratıcı sınıflarda daima gelişen bir müfredat sağlar.
  • Kampüste, çeşitliliği yansıtan, kendine güvenini, liderliği ve sorumlu eylemi uyandıran öğrenci tarafından yaratılmış kulüpler ve komiteler var.

Konumlar

Corsicana

Address
Navarro College International Programs Office
3200 West 7th Avenue

75110 Corsicana, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri