Nebraska Indian Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Son 40 yıldır, Nebraska Indian Community College , benzersiz ve kültürel olarak ilgili eğitim deneyimleri yoluyla bilgi tohumlarını ekmeye kendini adamıştır ve adanmıştır. Bu deneyimler, tüm Umonhon (Omaha), Isanti (Santee Dakota) ve üç kampüsümüzden birinde derslere katılan diğer öğrencilere yöneliktir. Nebraska Indian Community College , hayatlarını iyileştirmek ve iyileştirmek isteyen herkese açıktır.

Daha mükemmel bir öğrenme ortamı yaratmak için, aktif olarak yeni ve iyileştirilmiş eğitim tesislerinin peşindeyiz. Ayrıca, kolej son zamanlarda mükemmel notlar aldı ve bir sonraki saha ziyareti yedi yıl içinde planlandı. Kolej, öğrencilerimize son teknoloji tesisler ve programlar sunmaya adanmıştır ve amacımız, öğrencileri kaliteli, kültürel temelli bir eğitimden yararlanmaya teşvik etmektir.

Amacımız, size kaliteli bir öğrenme deneyimi sunmak ve seçtiğiniz meslekte ihtiyaç duyacağınız bilgi ve becerilerle donatmaktır. Sizi öğrenme topluluğumuzun bir parçası olmaya davet ediyoruz. Öğrencileri, ziyaretçileri ve özellikle şimdiki ve geçmişteki öğrencilerin aile üyelerini memnuniyetle karşılıyoruz.

Özlemlerinize, umutlarınıza ve hayallerinize hazırlanmanız için size daha iyi hizmet verebilmemiz için sizi bizzat kendimizi öğrenmeye davet ediyorum. Kampüslerimiz sürekli olarak topluluktaki programlara, etkinliklere ve etkinliklere sponsorluk yapmaktadır - böylece ulaşma ve çevreyi çalışmak, iletişim kurmak, oynamak, öğrenmek ve yaşamak için daha iyi bir yer haline getirme konusundaki hevesli ruhumuzu gösterir.

Konumlar

Macy

Address
68039 Macy, Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin