North Central Missouri College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

North Central Missouri College gerçekten akademik mükemmellik ve topluluk duygusu güçlü bilinen dikkat çekici bir okuldur. Biz eğitim kurumu seçim ve değer anlamına inanıyorum. Bu, araştırmak keşfetmek, fırsatları aramak ve iyileştirilmesi için sayısız zorluklara girişmek toplama kişidir.

Öğretiminde bizim yatırım entelektüel zorlu ve sınıfta çok ötesinde pratik bir değere sahip bir eğitim deneyimi oluşturur. Öğrencilerimiz bireysel başarı sağlamak için zaman ve enerji yatırım yetenekli bir fakülte tarafından verilmektedir. Küçük sınıflar ve sınıf programları çeşitli öğrencilere kendi öğrenme deneyimleri oluşturmak için yeteneği verir avantajlar.

North Central Missouri College'de, iş ve sanayi ile ortaklık programları kariyer giriş ve ilerlemesine yol öğrenme fırsatlarını genişletti sağlar. Birden fazla sosyal yardım programları, size öğrenciyi öğrenme laboratuvarı getirmek. İşyerinde içine ulaşır eğitim programları sınıfta bir kariyer geçiş öğrencilere yardımcı. Maryville, Chillicothe, Bethany ve Trenton sunulan sınıfları ile, biz Büyükşehir Kuzeybatı Missouri'de bulunan öğrencilerin farklı nüfusa hizmet için çabalarımızı regionalize başladı. Biz çevreleyen dört devlet bölgeden gelen öğrenciler ve uluslararası olarak dahil bizim mirasımıza yapılan katkıların gurur duyuyoruz.

Eğer çift kredi, yeni bir yüksek okul mezunu, ya da ilerleme arayan dönen üniversite öğrencisi arayan lise üst düzey olsun, Kuzey Central Missouri College potansiyel bir dünya sunuyor bulabilirsiniz! North Central Missouri College'de size sunulan hizmetler, akademik programları, kurslar, etkinlikler ve kaynaklar için bir rehber olarak bizim katalog kullanmaktadır lütfen.

NCMC Misyon

North Central Missouri College misyonu açık kabul, uygun maliyetlerle, ilerici müfredat ve hizmetler yoluyla amaçlarına ulaşmak için bizim eğitim / iş dünyasında bireylerin yardımcı olmaktır - bir bakım tarafından teslim, güvenli, teknoloji-zengin öğrenme ortamında yetkili personel .

Konumlar

Trenton

Address
North Central Missouri College
1301 Main Street

Trenton, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri