Northeast Lakeview College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Northeast Lakeview College ( NLC ), Alamo Kolejleri sistemi içinde yer alan, önlisans dereceleri ve sürekli eğitim yoluyla öğrenci başarısına odaklanan, sivil faaliyetler ve organizasyonlara katılımı teşvik eden, topluluklarıyla ortaklaşa kurulan bir devlet üniversitesidir ve kültürel ve zenginleştirme programlarına katılımı teşvik etmek. Kolej, gelecekteki toplumunu iyileştirmek için önlisans dereceleri ve sertifikalar kazanmaya katkıda bulunan kaliteli öğretim, ölçülebilir öğrenme ve kamu hizmeti sağlar.

Öğrenerek hayatları değiştirmekten ilham alıyoruz. Öğrencilerimizi eğitim yolculuklarında başarılı olmaları için güçlendirerek geliştiriyoruz. Northeast Lakeview College eğitim, toplumumuz için sosyal eşitliğe ve ekonomik hareketliliğe giden en büyük Pathway .

Northeast Lakeview College tamamlayan öğrenciler, kredilerini bir üniversiteye aktarabilir ve işyerinde başarılı olmak için gerekli deneyim ve bilgiye sahip olabilir. Ayrıca NLC kampüsünde bulunan Judson Early College (JECA), lise öğrencilerinin aynı anda üniversiteye gitmelerine ve hem lise diploması hem de ön lisans derecesi ile mezun olmalarına olanak tanıyan Judson ISD ile benzersiz bir ortaklıktır. Kolej büyümeye ve kapasiteyle devam ediyor.

Konumlar

Universal City

Address
Kitty Hawk Road,1201
78148 Universal City, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: