Northeast Wisconsin Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1912'de kurulan NWTC , öğrencilerin yüksek teknoloji kariyerlerine hazırladıkları ve lisans derecelerine başladıkları, ulusal sıralı, iki yıllık bir devlet üniversitesidir. Geçen yıl, NWTC 32.000'den fazla öğrenciye hizmet etti; 7.800 öğrenci diploma ve diploma aldı ve 1100'den fazla firma ile sözleşme eğitimi için çalıştı. Koleji, Malezya , Pakistan , Güney Afrika , Brezilya , Gana , İspanya , Polonya ve Çin dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki 30'dan fazla ülkeden öğrencileri ağırladı.

Tüm NWTC öğrencilerine başarı için gereken kaynak sağlanır. Sonuç olarak, mezunların yüzde 93'ü mezuniyetin altı ayı içinde kariyer yapıyor; Bu alanların yüzde 80'i kariyer alanlarında istihdam edilmektedir. Yüzlerce mezun , NWTC'nin yaklaşık 40 diğer kolej / üniversite ile yaptığı transfer anlaşmalarıyla eğitimlerine devam ediyor.

Buradan başlayın. Her yere git!

Görevimiz

Bizler, yetenekli bir işgücünün gelişimine öncülük eden bireyler ve şirketler için eğitim, öğretim ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlayarak Kuzeydoğu Wisconsin'ye hizmet veren iki yıllık bir teknik üniversiteyiz. Müşterilerimiz sertifikaların, diplomaların, diplomaların ve kursların tamamlanmasıyla elde edilen bilgi ve becerilerin uygulanması sonucunda bölgemizin ekonomik canlılığını teşvik etmektedir.

Vizyonumuz

NWTC, dönüştüren, güçlendiren ve ilham veren bir yaşam boyu öğrenme kolejidir.

Konumlar

Green Bay

Address
2740 West Mason St.
WI 54303 Green Bay, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Marinette

Address
1601 University Drive
WI 54143 Marinette, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Mersin balığı Körfezi

Address
229 N. 14th Avenue
WI 54235 Mersin balığı Körfezi, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin