Northeastern Oklahoma A&M College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Northeastern Oklahoma A&M College ( NEO ), küresel bir toplumda öğrenmede, hizmette ve liderlikte mükemmelliği teşvik eden fırsatlar sağlamaya kendini adamıştır.

Northeastern Oklahoma A&M College, akademisyenler, üniversiteler arası atletizm, ortak müfredat etkinlikleri, öğrenci gelişimi ve kampüs tesislerinde ulusal olarak rekabetçi programlar geliştirerek kırsal, yerleşim yeri topluluk kolej eğitiminde ulusal bir lider olmayı amaçlamaktadır.

Northeastern Oklahoma A&M College, yerel toplumun özel eğitim ihtiyaçlarına duyarlı kalırken önlisans dereceleri ve / veya sertifikalar sunan, eyalet destekli kapsamlı bir kolej olarak düzenlenmiştir. Temel müfredat, Northeastern Oklahoma A&M College'dan ayrıldıktan sonra bir lisans derecesi almak isteyen öğrenciler için birinci ve ikinci sınıf derslerini içerir. Meslek programları, mezun olduktan sonra işgücüne girmeyi planlayanlar için fırsatlar sunar. Diğer eğitim programları, ilgi alanlarına giren belirli alanlarda kredili veya kredisiz eğitim almak isteyen toplulukta bulunanlar için kültürel, mesleki, rekreasyonel ve zenginleştirme fırsatlarını daha da ileri götürmeyi sağlar.

Kolej, iki yıllık küçük bir üniversitenin avantajlarının yanı sıra kapsamlı bir deneyim sunar. Kolejde dokuz üniversiteler arası atletik takım, amigo, dans, tarımsal değerlendirme takımı ve rodeo bulunmaktadır. Northeastern Oklahoma A&M College, öğrencilere çeşitli liderlik ve toplum hizmeti fırsatları sunan 40'tan fazla kulüp ve organizasyona sahiptir. Herhangi bir disiplinden öğrenciler, grup, vokal müzik ve müzik tiyatrosu gibi müfredat dışı etkinliklere katılabilir.

Konumlar

Miami

Address
74354 Miami, Oklahoma, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: