Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz, sentetik düşünürlerin ve liderlerin - insan merkezli tasarımın objektifi aracılığıyla alanlar ve endüstriler arasında hareket edebilen, yakınsaklıkları belirleyen ve etki yaratabilen yeni nesil yetiştirmektir. Bu düşünürler genelciler değil, farklı türden uzmanlardır. Problem çözmeye, mühendislik, sosyal bilimler, tasarım ve yönetim teorisi becerilerine dayalı birleşik bir yaklaşım benimserler.

Dizayn düşüncesi

Yaratıcı, uygulanabilir sonuçlar üretmek için sorun çerçeveleme ve fırsat bulma metodolojisini kucaklıyoruz. İyi tasarım sürecini her zaman iyileştirmeye çabalarken, tasarım düşüncesini müfredata ve akademik programlarımızın her birinde bulunan projelere entegre etmeyi hedefliyoruz.

Disiplinlerarası Programlar

Lisans öğrencileri, lisansüstü öğrenciler ve tasarım düşüncesinde işbirliği ve liderliği öğreten çalışan profesyoneller için kapsamlı ve disiplinler arası çeşitli programlar sunuyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Northwestern University Yüksek Lisans of Product Design and Development Management

Stratejik rekabet avantajı için ürün tasarımını ve geliştirmesini yönetme becerileri kazanır. Bu yoğun üç günlük sertifika programı, yaratıcılık ve tasarım, müşteri odakl ... [+]

Stratejik rekabet avantajı için ürün tasarımını ve geliştirmesini yönetme becerileri kazanır. Bu yoğun üç günlük sertifika programı, yaratıcılık ve tasarım, müşteri odaklı yenilik, tasarım sürecinde boşluk analizi, tasarım stratejisi, endüstriyel tasarım temelleri, insan faktörleri, araştırma, pazarlama ve fikri mülkiyet konularında gerekli becerileri sağlar. Katılımcılar aynı zamanda ürün geliştirme aşamalı geçiş süreci, ekipleri ve ürün performans metriklerini yönetme konusunda bilgi edineceklerdir.

Temel Avantajlar

Öğreneceksiniz:

Ürün geliştirme sürecindeki fırsatları belirlemek Başarılı ürün tanıtımının aşamalarını ve kriterlerini içeren, ürün geliştirme için yapılandırılmış bir süreç İnsan faktörleri ve tasarım sürecinde kullanılabilirlik En iyi takım performansını sağlamak için yönetim stratejileri ve destekleyici metrikler Yaratıcılığı arttırmak ve entelektüel sermayeyi yönetmek için Başarılı proje yönetiminin temel ilkeleri Son kullanıcı odaklı yenilik araştırması ve ürün başarısında tasarımcının rolü nasıl gerçekleştirilir? Müşteri odaklı yenilik ve anlayışlı pazar araştırması Endüstri Uzmanları tarafından öğretilen Gerçek Vaka Çalışmaları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Evanston
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Design Innovation

Master of Product Design and Development Management (mpd²) at the Segal Design Institute
Address
Segal Design Institute 2133 Sheridan Rd
IL 60208 Evanston, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi