Oconee Fall Line Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Oconee Fall Line Technical College (OFTC), öğrencileri endüstriyel, işletme, bilgisayar, kamu hizmeti veya ilgili sağlık alanlarında kariyer için hazırlayan ön lisans dereceleri, diplomalar ve teknik kredi sertifikaları sağlayan 100'den fazla eğitim programı sunar. Programlarımız, Oconee Fall Line Technical College öğrencilerini ilk kariyerlerine başlamaya, kariyerlerini değiştirmek için gerekli becerileri edinmeye veya mevcut iş yerlerinde ilerlemeye hazırlar.

Sektör deneyimine sahip yerel eğitmenler, öğrencilerimize kendi alanlarında kanıtlanmış uzmanlıklardan ilk elden öğrenme fırsatı sunar. Her programa dahil edilen uygulamalı deneyim, mezunlarımızın Oconee Fall Line Technical College işyeri garantisinin gösterdiği başarısını garanti eder.

Öğrenci başarısını destekleyen şefkatli bir ortama olan bağlılığımız, Oconee Fall Line Technical College çok ciddiye aldığımız bir değerdir. Burada, sizin gibi mükemmel ve uygun fiyatlı eğitimle ilgilenen başkalarını bulacaksınız; ulusal olarak onaylanmış programlar; ve yetenekli bir fakülte ve personel. Kendiniz olabileceğiniz ve öğrenip büyüdükçe kendinizi güvende hissedebileceğiniz samimi, kapsayıcı bir ortam sunuyoruz.

Georgia Technical College System'in bir birimi olan Oconee Fall Line Technical College misyonu, kaliteli teknik ve sürekli eğitim, yetişkin eğitimi, iş ve endüstri hizmetleri yoluyla doğu-orta Gürcistan'ın ekonomik ve iş gücü gelişimine katkıda bulunmaktır. Kolej, geleneksel ve uzaktan eğitim verme modları aracılığıyla öğrenci merkezli bir öğrenme ortamında ön lisans dereceleri, diplomalar, teknik kredi sertifikaları ve kredisiz sertifikalar sunar.

Konumlar

Dublin

Address
Pinehill Road,560
31021 Dublin, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Sandersville

Address
Deepstep Road,1189
31082 Sandersville, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: