Olympic College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

e-broşür göz atın!

Uluslararası Öğrenciler Hoşgeldiniz!

Olimpiyat Koleji akademik transfer ve profesyonel teknik programlar 70'den fazla farklı derecelerde ve sertifikaları sunmaktadır Washington State iki yıllık bir kamu üniversitesidir. Bremerton kampüs Olimpiyat Dağları, Mt. görünümleri tarafından çerçeveli bir 33 dönümlük sitesinde bulunan Rainier, tuzlu su girişleri ve Cascade Dağları. Bremerton şehir güvenli bir toplum ve uzak bir saatten az Seattle, düzenli feribot seferleri ile Batı Yakası keşfetmek ve yaşamak için hangi ideal bir ana üs olduğunu Bremerton tüm küçük bir kasabada atmosfer tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat sunuyor Seattle kültürel çeşitlilik şehrin tüm heyecanına ve perks.

Neden Olimpiyat Koleji seç?

1.. Kişisel ilgi ve küçük sınıflar 2.. Ekonomik ders ve aile yanı 3. Kampüste 4 mevcut konut salon. Elverişli Seattle 5 yakın yer. TOEFL 6 gerekli değildir. Yoğun İngilizce Programı 7. Ücretsiz konuşma partnerleri 8. Uluslararası Öğrenci Kulübü 9. Kampüs istihdam Yoğun İngilizce 11 10. 4 ve 6 haftalık yaz oturumları. belirlenen 4 yıllık üniversitelere 12 Garantili üniversite transfer kabul. Küçük uluslararası öğrenci nüfusu İngilizce 13 konuşmak fırsatlar sunar. Fırsatlar Kampüs hayatında yer almak ve ömür boyu arkadaş göz atın yapmak bizim E-broşür!

Olimpiyat Koleji 13.000'den fazla öğrenciye bir yıl yetiştirmektedir. 1946 yılında kurulan, kolej Bremerton, Poulsbo ve Shelton üç kampüsü bulunmaktadır ve Kitsap ve Mason ilçeler yaşayan 280.000 sakinlerinin bir nüfusa hizmet vermektedir.

Dereceler ve Sertifikalar

Olimpiyat Koleji öğrencileri sayısız eğitim seçenekleri arasında hayatlarının veya kariyerinin sonraki aşaması için becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öğrenciler sertifika veya önlisans diploması veya lisans derecesi ilk iki yılını tamamlayabilirsiniz. yerel bir lisans tamamlamak isteyen öğrenciler, Uygulamalı Bilgi Sistemleri Bilim, ya da Makine Mühendisliği Lisans ve Lisans Bremerton kampüsünde artık derece Hemşirelik Bilim Lisans tercih veya üniversitelerden birine aktarmak için seçebilirsiniz bu Bremerton veya Poulsbo kampüslerinde eş bulunur. Buna ek olarak, OC, iş becerilerini güncellemek iş eğitimi almak, ya da sadece kişisel zenginleşme olarak dersler sunmaktadır. Öğrenciler Olimpiyat Koleji katılarak kendi kişisel ve profesyonel hedeflerine birçok başarmak. Son yıllarda, üniversite Bremerton kampüsünde yeni Beşeri ve Öğrenci Hizmetleri binasının yapımı ve Poulsbo ve Shelton kampüslerinde hizmet genişlemesi de dahil olmak üzere pek çok değişiklik, uğramıştır.

Öğrenim ve Tipik Maliyetler: Mukim olmayan

Öğrenim / Ücretleri 4053 $

Kitaplar / Sarf 1095 $

Diğer 3355 $

Oda / tahta 9.828 $

TOPLAM 18.231 $

Olimpiyat Koleji birkaç ortak kurumlarla Aktarım Kabul Teminatlar (TAG) sahiptir. bir giriş garantisi onları dikkate bizim ortak kurumların birini seçebilirsiniz üniversite transfer programı için başvuruda Uluslararası öğrenci başvuranlar. Olimpiyat Koleji kabul edilen adaylar bizden bir kabul mektubu ve seçmiş üniversiteden Aktarım Kabul Garanti hem de alacaksınız. Öğrenci şartlı teklif yerine getirmek için gerekli not ortalaması ile Olimpiyat Koleji'nde Ön lisansını tamamlamak zorundadır. GPA gereksinimleri çoğu uluslararası öğrenciler tarafından elde edilebilir. Aslında, en yüksek gereksinimi 3.25 (B) ortalama

Konumlar

Bremerton

Olympic College

Address
Olympic College
1600 Chester Avenue

98337-1669 Bremerton, Washington, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 360-792-6050