Resmi açıklamayı okuyun

ABD'de İngilizce Kursları

Açık Kalpler Language Academy 19 yılı aşkın bir süredir ESL programları ve dil hizmetleri olağanüstü vermektedir vardır. Biz ABD'de İngilizce öğrenmek uluslararası öğrenciler için tasarlanmış kapsamlı İngilizce dil programları sunmaktadır. Bizim dil programları iletişim becerilerini geliştirmek isteyen ve Amerikan Kültürü onların bilgi artırırken İngilizce konuşmayı öğrenmek uluslararası öğrenciler için idealdir.

OHLA101

ohla Miami önde gelen dil okullarından biri ve alıcı biridir mükemmellik için çeşitli akademik ödül.

  • 66 ülkeden öğrenciler.
  • Amerika Birleşik Devletleri'nde Üniversite ortaklıkları.
  • Miami ve Orlando yerler.
  • deneyimi 19 yıldan fazla.
  • Arka arkaya Miami 6 yıl içinde en iyi dil okulu.
OHLA102

öğretim bağlılığımız

Biz güzel, güneşli Miami, Florida burada bizimle İngilizce öğrenirken düşünen mutluluk duyuyoruz. Açık Kalpler Language Academy hizmet odaklı uluslararası bir İngilizce öğrenme akademisi olduğunu. Misyonumuz, yüksek kaliteli akademik ve İngilizce dil programları yanı sıra, akademik, mesleki ve kişisel amaçlar için ikinci bir dil olarak İngilizce öğrenmek isteyen insanlar için sağlıklı bir kültürel deneyim sağlamaktır.

At ohlaBizim toplam taahhüt kursları ve faaliyetleri geniş bir yelpazede aracılığıyla İngilizce dil içinde öğrencilerin iletişim becerilerinin ilerlemesine kolaylaştırmak gider.

Kişiselleştirilmiş İngilizce dil öğrenme

Biz kişisel İngilizce dil ders ve çalışma hizmetlerinin yanı sıra öğrenci odaklı müfredat ve öğretim yüksek bir standart sunuyor. Biz de faaliyetleri ve Enstitü dışında sosyal deneyimleri ile ABD'nin kültürünü uluslararası öğrencilere fikir vermek. En iyi şeylerden biri öğrenci birçok farklı ülkeden gelen Ohla okumak için gelmek olduğunu, bu yüzden paylaşmak ve farklı kültürlerden gelen öğrencileri ile deneyimlerini karşılaştırmak için bir fırsat olacaktır.

Let dil uzmanları size öğretmek

Öğretmenlerimiz ABD merkezli nitelikli İngilizce dil eğitmenleri olan ve en az bir Lisans İkinci Dil öğretiminde veya ilgili bir alanda tamamladı profesyonel backgrounds.Each öğretmenin çeşitli gelenler. Onlar da eğitim kursları ve öğretim tecrübesi uzun yıllara hale eğitim seminerleri yoluyla ek ESL nitelikler kazanmıştır. ve büyük bir zaman var - sizin İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için kişisel hedeftir.

OHLA103

Ohla Video Orijinal gelen Ohla üzerinde Vimeo.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Open Hearts Language Academy

... [+]

ohla ohla

Giriş Noktaları

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Miami
Açık Kayıt
Tam zamanlı
12 - 96 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Open Hearts Language Academy

program Gereksinimler Lise diploması Konular ... [+]

program

Gereksinimler

Lise diploması

Konular

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Miami
Haziran 2019
Tam zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Open Hearts Language Academy

program Gereksinimler ... [+]

program

Gereksinimler

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Miami
Haziran 2019
Tam zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku