Orange Technical College (All locations)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Orange Teknik Koleji, 1933'ten bu yana, eğitim yoluyla hayatları değiştirmeye yönelik kanıtlanmış ve zengin bir gelenek sergilemiştir. Tekil odak noktamız, öğrencilerimizi kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmada desteklemektir. Harika bir kariyer için birden fazla yol olduğunu çok iyi anlıyoruz ve gitmek istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Sizi, sunduğumuz kariyer ve teknik eğitim ve hızlı kimlik doğrulama programlarına derinlemesine dalmaya davet ediyoruz, bunların tümü yerel olarak, yüksek becerilere sahip, talep gören kariyerlerde uygulanabilir istihdam fırsatlarına yol açar. Ve programlarımız, aşırı borç yükü olmadan hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Yetenekleri geliştirmek, yeniden beceri kazanmak, harika bir yeni kariyere başlamak için gerekli kimlik belgesini kazanmak, bir çırak olmak, lise diplomasını kazanmak veya İngilizce öğrenmek, beş OTC kampüsümüz olsun, sizleri desteklemek için buradayız hedeflerinize ulaşmak için çalışın.

Orange Teknik Koleji, öğrenci başarısına kendini adamış yüksek performanslı bir okul bölgesi olan Orange County Devlet Okullarının bir parçasıdır.

Konumlar

Orlando

Address
West Oak Ridge Road,2900
32809 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin