Pueblo Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pueblo Community College , sürekli eğitim yoluyla bireysel başarıyı güçlendirerek yaşamları dönüştürür, toplulukları zenginleştirir ve bölgesel ekonomiyi güçlendirir.

Akademik danışmanlık ve finansal yardımdan kariyer danışmanlığına kadar öğrenci destek hizmetleriyle tamamlanan geniş bir kurs yelpazesi ve zorlu müfredat sunuyoruz, eğitim deneyimlerinizi biraz eğlenceyle dengelemeyi amaçlayan çok çeşitli öğrenci kulüpleri ve etkinliklerinden bahsetmiyoruz bile.

Bize becerilere özgü tek bir kurs için katılın ya da bir sertifika veya derece programına kaydolduysanız, tam potansiyelinize ulaşmanıza ve başarınızı kutlamanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

Yüksek öğretim kurumumuza katılan farklı bir öğrenci topluluğunu kucaklıyor ve akademik disiplinlerimizde yüksek kaliteli orta öğretim sonrası kimlik bilgilerine ulaşmada tüm bireyleri destekliyoruz. Üniversite genelinde elde tutma çabalarımız sayesinde, öğrencilerin yüksek vasıflı profesyoneller olmak ve küresel ekonominin taleplerini karşılayarak işgücünde başarıya ulaşmak için eğitim arayışlarından en iyi şekilde yararlanmak için kurs çalışmalarını tamamlamaya odaklanmış ve odaklanmış halde tutmaya çalışıyoruz.

Kurumun tüm alanlarında sürekli kalite iyileştirme ve yeniliği benimsiyoruz. Hizmet verdiğimiz toplulukların ihtiyaçlarına cevap veren ve öğrencileri sürekli değişen, çeşitli ve küresel bir işyerinde başarıya hazırlayan yüksek kaliteli programlar ve hizmetler sunuyoruz.

Misyonumuzu etik ve sorumlu bir şekilde geliştiririz. Adil ve eşit muameleye, katılımcı karar almaya ve şeffaf kaynak yönetimine değer veriyoruz.

Öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve personelin başarısı ve refahı için güvenli, ilgili ve destekleyici bir ortam sağlıyoruz. Öğretim kadrosunun ve personelin sürekli gelişim yoluyla üretken çalışanlar, sorumlu karar vericiler ve hizmetkâr liderler olmasını bekliyoruz.

Kapsayıcı ve işbirliğine dayalı ilişkilerin kurumumuzun canlılığı ve uzun vadeli başarısı için kritik önem taşıdığına inanıyoruz. Departmanlar ve operasyonel alanlar içinde ve arasında aktif işbirliğini teşvik ediyoruz.

Konumlar

Pueblo

Address
West Orman Avenue,900
81004 Pueblo, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Cañon City

Address
U.S. 50,51320
81212 Cañon City, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Mancos

Address
U.S. 160,33057
81328 Mancos, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: