POLY Languages Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

POLY Languages Institute , Kaliforniya, ABD'de bulunan akredite bir İngilizce dil (ESL) okuludur. Kaliforniya'da, özellikle Irvine, Los Angeles ve Pasadena'da olmak üzere üç İngilizce dil (ESL) okulu vardır.

POLY Languages Institute , dünyanın her yerinden on binlerce öğrenciye, eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmak için veya sadece kendi kendilerini geliştirmeleri için gereken İngilizce dil yeterliliği arayışlarında yardımcı olmuştur.

Uzun yıllar boyunca öğrencilerimizi daha iyi eğitme ve onlara hizmet etme konusundaki kararlılığımızın ve bağlılığımızın bir sonucu olarak, öğrencilerimize Kaliforniya, ABD'deki en iyi İngilizce dil (ESL) okullarından biri olduğumuza emin olabiliriz.

POLY Languages Institute misyonu, ciddi öğrencilere doyurucu bir eğitim sağlamak ve olumlu bir öğrenme ortamı yaratmaktır. Mükemmel eğitim sağlamayı ve harika öğrenci hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

POLY Languages Institute öğretim üyeleri en az bir lisans derecesine ve TESOL (Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretmeni) veya diğer eşdeğer sertifikalara sahiptir. Öğretim üyelerimiz sürekli eğitim almaya kararlıdır ve öğretim yaklaşımlarını geliştirmek için sürekli çaba göstermektedir. Ayrıca, öğrencileri tarafından yapılan anketleri inceleyerek öğrencilerini yakından dinlerler. POLY Languages Institute , öğretim kadromuzun öğrencilerin beklenti ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmesi için öğrenci anketleri düzenlemektedir.

Öğretim fakültemizin amacı, öğrencilerin öğrenme eğrisini iyileştirmek için en etkili ve verimli eğitimi sunmaktır. POLY Languages Institute öğretmenlerinin başarısının ölçüsü akademik başarılarınızdır.

Konumlar

Irvine

Address
Teller Avenue,18818
92612 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Pasadena

Address
East Colorado Boulevard,2900
91107 Pasadena, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Los Angeles

Address
Wilshire Boulevard,5757
90036 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: