Peloton College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2005 yılında kurulan Peloton College , üstün akademik ve pratik beceriler eğitimi vererek, iyi eğitimli giriş seviyesi profesyoneller için hukuk ve iş dünyasındaki bir ihtiyacı karşılamak için kurulmuştur. Okul ilk ulusal akreditasyon hibesini 2009 yılında aldı ve müttefik sağlık, hukuk danışmanlığı çalışmaları ve bilgi teknolojisi alanlarında yeni programlar ekledi. Peloton College , 2016 yılında Teksas, Arlington'da ikinci bir lokasyon ekledi.

Mevcut Tıp, BT ve Elektronik Sistemler toplulukları, Tıp, BT ve Elektronik Sistemler alanlarıyla ilgili olarak günümüzün modern çalışma ortamının tüm yönlerinde yetkin, yüksek vasıflı, teknoloji meraklısı yeni nesil profesyoneller talep etmektedir.

Elektronik Sistemler, Bilgi Teknolojisi, Tıbbi Faturalama ve Kodlama ve Tıbbi Yardım programlarımız, her kariyer üniversite öğrencisine kaliteli mesleki eğitim ve bireysel ilgi sağlamayı taahhüt eden deneyimli profesyoneller ve eğitimciler tarafından öğretilen hızlı, yoğun öğrenim kurslarından oluşur. Müfredat, Peloton College öğretilen teknik becerilerin ve teorinin kariyer koleji mezunlarına seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmak için gereken rekabet avantajını sağlayacağına inanan endüstri liderleri tarafından ilgili ve onaylanmıştır.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
75206 Far North Dallas, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin