Pikes Peak Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Daha fazlasını isteyen Pikes Peak Community College geldiniz. Bir beceriyi öğrenmekten daha fazlası. Bir derece veya sertifika kazanmaktan daha fazlası. Daha iyi bir hayatın hayalini kuruyorsun.

Bu suçlamayı çok ciddiye alıyoruz. Oraya ulaşmanıza yardımcı olmak için, bulunduğunuz yere - fiziksel, eğitimsel, finansal olarak - ulaşarak başlıyoruz.

Colorado Springs'teki üç kampüs ve ek öğrenme merkezi ve birçok çevrimiçi seçenek, gündüz ve akşam dersleri ile birlikte Pikes Peak Community College hemen hemen her yaşam tarzına uyarlanabilir hale getirir.

Sizinle aynı zamanda bütçenizi aşmamak istediğiniz yerde buluşmak. Üniversitemizdeki meslektaşlarımızın yarısından daha az öğrenim ve milyonlarca dolarlık yardım ve burs mevcut olduğundan, Pikes Peak Community College , finansal erişiminiz dahilinde kendini kanıtlamalıdır.

Pikes Peak'teki özel yolunuz ilgi alanlarınıza bağlıdır. Danışmanlarımız ve çevrimiçi araçlarımız, 150'den fazla derece ve sertifika programlarımızda gezinmenize yardımcı olarak tutkularınızı somut, olağanüstü bir şeye, tatmin edici ve ödüllendirici bir kariyere dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Burada öğrencilerimiz kadar çok hayalimiz var ve bunlar her türden geliyor: lise mezunları, gaziler, bekar anneler, fabrika çalışanları, sporcular, sanatçılar, inekler, kitap solucanları ve her ırktan, etnik köken ve yaştan emekliler. Birlikte, eve yakın kalarak daha iyi bir gelecek inşa etmek isteyenler ve buradan her yere giderken yolcular için destekleyici bir öğrenme ortamı ve aidiyet duygusu yaratıyoruz.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
South Academy Boulevard,5675
80906 kolarodo Baharı, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin