Polk State College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Polk State College Hoşgeldiniz

Polk State College1964 yılında kurulan, 20.000 üzerinde Applied Science, Science Lisans, Fen derece Sanatta Önlisans ve Önlisans Lisans öğrencileri yanı sıra, sertifika ve işgücü eğitim seçenekleri geniş bir yelpazede hizmet veren bir çok kampüs kurumudur. Kolej ayrıca üç tüzük liseleri çalışır.

Polk Devlet avantajları küçük sınıflar arasında; hands-öğrenme; özel öğretim; gündüz ve gece sınıfları; Online seçenekler; uygun ders; mükemmel mali yardım; güzel sanatlar fırsatları, kulüpleri ve üniversiteler arası atletizm de dahil olmak üzere çeşitli topluluk ve canlı öğrenci yaşamı.

Biz uçmak için mükemmel bir yer vardır. Biz Polk vardır.

Polk State College Misyon Polk State College, bir kalite odaklı bir kurum, çeşitli, kaliteli akademik ve idari personel tarafından teslim ekonomik önlisans ve lisans dereceleri, kariyer sertifikaları ve işgücü istihdam programlarına erişim sağlayarak eğitimin gücüyle hayatını dönüştürür.

Polk State College Vizyon yenilik, değer ve etkileşim sürecinin mükemmelliği ve öğrenci başarısını teşvik etmek.

Polk State College Temel Değerleri

Hizmet Bütünlük Bilgi Çeşitlilik liderlik

Kabul ve Yardım Polk State College, bir "Açık Kapı" politikasını devam ettirmesi ve bir eleme diploma veya GED sertifika sahibinin herhangi bir lise mezunu kabul edebilir. Öğrenciler herhangi bir dönemde Polk State girebilir ve Koleji de hızlandırılmış çevrimiçi, hafta sonu dahil olmak üzere geleneksel zamanlama yenilikçi, esnek alternatifleri, sunar, ve mini-dönem seçenekleri dostu vardiya. Biz öğrencilere finansman seçeneklerinin çeşitliliği ve hibe krediler ve burs dahil üniversite için ödeme sunuyoruz.

Konumlar

Lakeland

Polk State College - Lakeland Campus

Address
3425 Winter Lake Rd, Lakeland, FL 33803
33803 Lakeland, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 863-297-1000

Programlar

Fen bilimleri önlisans
Sertifika