Prince George's Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Prince George's Community College ( PGCC ), üstün ve uygun fiyatlı bir eğitim sunar. Öğrencilerimiz birçok kariyer alanında lider oldular.

Prince George's Community College , 200'den fazla akademik ve kariyer eğitim programı sunmaktadır. En son teknolojiye sahip yeni binalar, Largo'daki 150 dönümlük üniversite kampüsüne işaret ediyor. Beş kampüs dışı eğitim sitesi, sınıfları öğrenciler için daha erişilebilir hale getirir.

Prince George's Community College öğrenci başarısı en yüksek önceliktir. Kolej, bir derece arayan, kariyerini geliştirmek isteyen veya yeni beceriler öğrenmek isteyen herkese hizmet eder. Hayatları eğitim yoluyla dönüştürmek, üniversitenin misyonunun büyük bir parçasıdır.

Kariyerinizi ve hayatınızı dönüştürmek için birçok heyecan verici fırsat sunuyoruz. Daha düşük bir maliyetle harika bir eğitim alın. Tutkulu öğretim üyelerimiz ve personelimiz, ister başlangıçta ister kariyerinizi ilerletmek isteyin veya birkaç ders almak isteyin, başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Prince George's Community College , programlarını ve kaynaklarını öğrenci ve toplumun ihtiyaçlarıyla uyumlu hale getirir. Bu, kolejin bölgenin ekonomik canlılığını artırma misyonunun bir parçasıdır.

Kolej, öğrencileri işgücünün yetkin ve yetenekli üyeleri olmaya hazırlar. Prince George's Community College ayrıca öğrencileri zamanlarını ve yeteneklerini topluma anlamlı yollarla katkıda bulunmaya hazırlar. Bu çabalar kolejin temelini güçlendirir ve ekonomiyi canlandırır.

Üniversite heyecan verici kişisel bir yolculuktur. Desteğe ihtiyacınız olursa fakülte ve personelimiz size rehberlik edecektir.

Konumlar

Largo

Address
Largo Road,301
20774 Largo, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Upper Marlboro

Address
Westphalia Road,9109
20774 Upper Marlboro, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Camp Springs

Address
Old Branch Avenue,6400
20748 Camp Springs, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Laurel

Address
Marshall Avenue,312
20707 Laurel, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: