Resmi açıklamayı okuyun

Müzik Üretim Okulu ve Çevrimiçi Öğrenme Ağı

SF Kampüsü

Sevdiğiniz sesi ve müziği San Francisco'daki SOMA bölgesinin merkezinde bulunan SF Kampüsümüzde üretmeyi öğrenin.

Müzik üreticileri, ses tasarımcıları, besteciler, ses mühendisleri ve elektronik müzik sanatçılarının kariyerlerini başlatmak için özel olarak tasarlanmış gezegen üzerindeki en kapsamlı müzik ve ses üretim eğitim programına kendinizi bırakın.

San Francisco'nun önde gelen müzik ve ses yapımcıları okulu, sizi bekleyen bir koltuğa sahiptir.

Çevrimiçi

Pyramind'in çevrimiçi müzik üretim sınıfları ve programları, DAW'yi ayrıntılı olarak açıklamak, ses tasarım sanatını incelemek ve kanıtlanmış şarkı sözcük yazımı ve düzenleme yöntemleri öğretmek için tasarlanmıştır.

Her çevrimiçi sınıfın fiyatına dahil olan öğretim görevlisi ve danışmanınız ile bire bir eğitim alın.

Electronic Music Producer Online gibi tam Programlardan veya Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools ve daha pek çok programdan bireysel dersler arasından seçim yapın .

Profesyonel rehberliğinde bir portföy oluşturun ve kariyeriniz boyunca sizinle birlikte taşımak için tekrarlanabilir bir iş akışı geliştirin.

Mentorluk Ağı

Piramit Mentorluk Ağı aracılığıyla bire bir özel talimatlar ve rehberlik için mükemmel rehber ile iletişime geçin.

DAW yazılımı ve üretim becerileri, teori ve düzenleme, iş ve daha fazlasını içeren çok çeşitli konuları öğrenin.

Becerilerinizi bir yapımcı olarak gelişin ve başarı engellerini aşın.

TOPLULUK

Canlı toplumumuza katılın ve endüstri ilişkileri, danışmanlar, staj ve istihdam fırsatlarına erişin.

Çok stüdyo kompleksimizdeki diğer öğrenciler ve çalışanlarla işbirliği gücünü kucaklayın.

Yerel müzik sahnesi, özel konuk konuşmacıları, turne sanatçıları ve üreticileri ile irtibata geçmenizi sağlayacak etkinlikler yoluyla bir ömür boyu profesyonel ağ oluşturun.

Blogumuzda ücretsiz ipuçları ve hileler videoları, sanatçılarla yapılan röportajlar, olay özetleri ve daha fazlası bulunur.

Stüdyo Hizmetleri

Stüdyo hizmetler ekibimiz interaktif eğlence, VR ve müzikteki en büyük isimlerin çoğunda ses tasarımı ve müzik sunuyor.

Müşterilerimiz arasında HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP ve daha pek çok şey var!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Pyramind

Bu program 16 hafta boyunca haftada iki kez toplanıyor ve öğrencileri Ableton Live ile beste, düzenleme, karıştırma ve mastering yoluyla başlamaktan alıyor. Sınıflar her ... [+]

Genel bakış

Bu program 16 hafta boyunca haftada iki kez toplanıyor ve öğrencileri Ableton Live ile beste, düzenleme, karıştırma ve mastering yoluyla başlamaktan alıyor. Sınıflar her Pazartesi ve Çarşamba akşamı Pyramind'in tam donanımlı laboratuvarlarında gerçekleşir. Program, elektronik müzik tutkunları ve Ableton Live'ın potansiyelini açmaya çalışan herkes için mükemmel, eğlenceli ve çekici bir atmosfer sunuyor. Müzik üretiminin yapı taşlarını öğrenin ve izlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Konular şunlardır: Canlı üretim, ses tasarımı, DJ'ing ve canlı performans gibi yeteneklerin özeti Ableton kullanıcı arabirimi Oturum Görünümü vs Aranjman Görünümünde Çalışma Live araçlarının ve cihazlarının keşfi Ses sinyal akışı ve efekt işleme Canlı yayında bestelemek Canlı Düzenleyen Şarkı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pyramind

Electronic Music Producer programı özellikle sizi elektronik müzik ve DJ'lik sanatçı kariyerine hazırlamak için uyarlanmıştır. Bu bir yıllık müfredat üretim becerileri, y ... [+]

Bir Elektronik Müzik Yapıcı Olarak Kariyer İçin Hazırlanın

Genel bakış

Electronic Music Producer programı özellikle sizi elektronik müzik ve DJ'lik sanatçı kariyerine hazırlamak için uyarlanmıştır. Bu bir yıllık müfredat üretim becerileri, yaratıcı iş akışı, sentez ve müzik işi üzerine yoğunlaşıyor.

Deneyimli profesyonellerin öğretim kadrosunun rehberliğinde sonik kimliğinizi oluşturan parçaları üretin, karıştırın ve yönetin.

Dahil haftalık stüdyo saatleriniz boyunca diğer katil stüdyolarımızdaki diğer öğrencilerimiz ve personelimizle işbirliği yapın.

Sanatçı markanızı hassaslaştırın, sektörle ağ kurun ve başarı için kendinizi hazırlayın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pyramind

Komple Yapımcı programı, profesyonel ses üretiminin ön saflarında yer alan 20 yılı aşan başarıların doruk noktasıdır. Bu program, mümkün olan en geniş müzik endüstrisi ka ... [+]

Sınıfının En İyisi Bir Yıllık Eğitim Programı

Genel bakış

Komple Yapımcı programı, profesyonel ses üretiminin ön saflarında yer alan 20 yılı aşan başarıların doruk noktasıdır. Bu program, mümkün olan en geniş müzik endüstrisi kariyeri mezunlarını hazırlamak üzere tasarlanmıştır ve Pyramind'in üç programının tümünü birleştirir: Elektronik Müzik Üreticisi, Resim ve Oyun Ses Üreticisi ve Çekirdeği.

Sınıfta ve dünyanın en büyük eğlence şirketlerine hizmet veren kayıt stüdyolarında uzmanlardan öğrenin.

Profesyonel kaliteli müzikler portföyünüzü oluşturun ve sonik kimliğinizi geliştirin.

Kişisel markanızı oluşturun, sektör ile ağ kurun ve başarı için kendinizi hazırlayın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pyramind

Resim ve Oyun Sesleri programı, post-prodüksiyon, ses tasarımı ve görsel medya kompozisyonunda sizi kariyer için hazırlamak için özel olarak uyarlanmıştır. Bu bir yıllık ... [+]

Genel bakış

Resim ve Oyun Sesleri programı, post-prodüksiyon, ses tasarımı ve görsel medya kompozisyonunda sizi kariyer için hazırlamak için özel olarak uyarlanmıştır. Bu bir yıllık müfredat teknik üretim becerileri, yaratıcı iş akışı, etkileşimli oyun sesi, film skorlaması ve müzik kompozisyonu üzerine odaklanmaktadır.

Bu program, Pyramind Stüdyolarının ödüllü yapımlarının derin tarihinden almaktadır. Şirket içi ekibimiz tarafından orijinal olarak üretilen AAA ve mobil oyun başlıkları, film ve ticari eserlerin gerçek oturumlarını analiz edin ve yeniden oluşturun.

Meyer Sinema Surround Ses karması aşamasını içeren çoklu stüdyo kompleksimizde haftalık özel oturumlar düzenleyerek portföyünüzü ve çeşitli beceri setinizi oluşturun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pyramind

Çekirdek Prodüktör, müzik ve ses sektöründe kariyer için bir temel sağlamak üzere tasarlanmış Pyramind'in en hızlı programı. Müzik üretim ve ses mühendisliğinde başarıya ... [+]

Genel bakış

Çekirdek Prodüktör, müzik ve ses sektöründe kariyer için bir temel sağlamak üzere tasarlanmış Pyramind'in en hızlı programı. Müzik üretim ve ses mühendisliğinde başarıya ulaşmak için üç sütun olan yaratıcılık, teknoloji ve iş: sekiz ay boyunca haftada beş gün sınıfta kalacaksınız. Tüm öğrenciler, üretici sertifikaları ve sektörün en iyi uygulamaları rehberliğinde çoklu DAW'leri ve üretim araçlarını idare eder.

Sınıfta ve dünyanın en büyük eğlence şirketlerine hizmet veren kayıt stüdyolarında uzmanlardan öğrenin.

Portföyünüzü oluşturmak ve sonik kimliğinizi geliştirmek için haftalık stüdyo zamanı ayırın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku