Reading Area Community College - RACC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Reading Area Community College (RACC), aşağıdakileri sağlayan akredite, kapsamlı, açık kayıt eğitim kurumudur: Önlisans, Sertifika ve Diploma Programları; kariyer odaklı eğitim; geçiş dönemi ödevi; iş ve endüstri için beceri eğitimi; kişisel zenginleştirme programları ve kamu hizmeti faaliyetleri. Berks County tarafından desteklenen Kolej, belirlenen toplum eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için uygun fiyatlı erişim sağlar.

Her yaştan, ırktan, dinden ve dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrenciler burada eğitim almayı tercih ediyor. Üniversitede derece arayanlar, hemşirelik, solunum bakımı, ceza adaleti ve iş gibi programlara ilgi duyuyor. Diğer insanlar, bir beceriyi veya ilgiyi tazelemek veya çeşitli konularda sertifika almak için bireysel kurslar izlerler. Toplum Eğitimi / İşgücü Geliştirme bölümü, diş hekimliği yardımı, evde sağlık yardımı, veteriner yardımı ve GED hazırlığı gibi programlar sunar.

Kolej, iş dünyasında da önemli bir rol oynar. Schmidt Eğitim ve Teknoloji Merkezi, üst düzey liderlik, üretim teknolojisi, bilgi teknolojisi, işyeri hazırlığı ve işyeri okuryazarlığı konularında eğitim sağlar. RACC ayrıca şehrin ve ilçenin ekonomik canlılığını artırmak için diğer toplum kuruluşlarıyla ortaktır.

Konumlar

Okuma

Address
South 2nd Street,10
19602 Okuma, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Fen bilimleri önlisans
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Uygulamalı Bilimler Önlisans