Recording Connection Audio School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kayıt Bağlantısı Hakkında

Kayıt, Radyo, Sinema ve Mutfak Erişimi (RRFC) bir bölümü, Kayıt Bağlantı bir ses mühendisi veya müzik yapımcısı olarak bir kariyer için pratik, tek-bir eğitim sunmak etrafında dişli bir endüstri tanınan ticaret okuludur. Bizim herkesin ortak hedefi ihtiyacınız beceri ile donatmak için, aynı zamanda önemli bir sanayi bağlantılarını yaparken-iş deneyimi kazanmak için bir konumda sizi koyarak sanayi girmeye yardımcı basitçe değil.

Bizim devrimci usta-çırak (extern) öğrenme yaklaşımı sayesinde, gerçek bir kayıt stüdyosu bire-bir eğitim vermektedir gerçek bir müzik yapımcısı veya ses mühendisi ile öğrencilerimizin her çifti. Programımız olarak, öğrencilerimizin sadece, üreten kayıt ve karıştırma esasları öğrenmemizi sağlayan stüdyo, eğitim, ancak bir stüdyo çalışan iş yönlerini eller büyük miktarda yapılandırılmış henüz esnek müfredat birleştirir zamanda sanayi iç işleyişini olarak. 1989 yılında kuruluşundan bu yana, Kayıt Bağlantı sonuçta üç kıtada gerçek kayıt stüdyolarında çıraklar (eksterna) olarak 11.000'den fazla öğrenci yerleştirerek, hem de Kanada, Avustralya ve İngiltere içine olduğu gibi, 50 eyalette ağını genişletti. Bizim rehberlik personeli düzenli olarak, Platin satan sanatçılar Grammy ödüllü çalışmak çoğu gerçek üretici ve dünya standartlarında stüdyoları mühendisleri oluşur. Biz dikkatle mümkün olan öğrencilere en iyi eğitim veren, hem de süreç içinde sanayi ile bağlanmak için en iyi fırsatlar sağlamak için mentor ekran. Kayıt bağlantının on-the-iş ses eğitim programı, ses mühendisi, müzik kayıt sanatçı canlı DJ, besteci veya diğer endüstri meslek canlı bir ses mühendisi, müzik yapımcısı olarak bir kariyer başlatmak için bir tutku olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Bizim eşsiz yaklaşım sanayi girmeye yardımcı olmak için doğru insanlarla doğru zamanda doğru yerde koyar.

Olası Kariyer Yolları

Bizim temel ses mühendisliği ve müzik üretim elbette içinde, seçtikleri türe veya ilgi alanında uzmanlaşmak rehberlere öğrencilere çifti edebiliyoruz. Şu anda aşağıdaki kariyer yolları için özelleştirilmiş eğitim sunuyoruz:

Elektronik müzik prodüksiyon Hip-hop, müzik prodüksiyon / yapma yendi Canlı ses mühendisliği Post prodüksiyon ses Film, televizyon ve video oyunları için ses Touring DJ Müzik işletme (sanatçı yönetimi, etiket yönetici, vs.)

Kayıt Bağlantısı dikkate Top on nedenlerle:

  1. Yaşadığınız yere yakın öğrenin. (250 şehirler seçim için)

ülke genelinde 250'den fazla yerleri ile, size nerede yaşadığınıza mesafe sürüş içinde gerçek bir kayıt stüdyosu sizi eğitebilirsiniz. Gerek yok, taşınmaya işinizden ayrılmanız veya mevcut bağlantıları veda.

  1. Düşük eğitim

mezun olmadan önce öğrencilerin borcu dolar onbinlerce kadar rafa eğitim masraflarını hızla artan ile, nadir değildir. hatta başlamadan önce endüstri profesyonelleri hedefleyen, bu bir kariyer bitirebilirsiniz. Biz ekonomik bizim ders tutmak ($ ​​9400, tüm malzemeleri dahil, hiç bir ücret) böylece değil faturalarınızı ödemek için gidiyoruz nasıl, kariyerinizde odaklanabilirsiniz.

  1. müzik endüstrisi kariyer çeşitli hazırlanın

Eğer, üretmek oluşturmak, mühendis, DJ veya gerçekleştirmek istediğiniz olsun; Eğer hip hop, elektronik müzik, ülke, pop, rock ya da caz içine ister; ihtiyaçlarınız için müfredat terzi ve biz size özel kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir bir danışman ile eşleştirmek.

  1. Gerçek işe yerleştirme yardımı

Bizim benzersiz bir yaklaşım sayesinde, öğrencilerimizin birçoğu akıl hocaları tarafından ya da danışman yoluyla yapılan bağlantıların tarafından işe almak. Ancak, kayıt Bağlantısı, biz hiçbir şeyi şansa bırakmak. Öğrencilerimizin her biri için, bir yıla kadar sonra mezuniyet için ek destek, eğitim ve işe yerleştirme yardım sağlamaktadır.

  1. çırak (extern) değil, bir sınıf öğrencisi veya stajyer olarak öğrenin

Bir Kayıt Bağlantı öğrencisi olarak, bir sınıfta bir öğretmenin dikkatini çekmek için yarışan onlarca arasında bir öğrenci değildir. Ne sadece size (işleri stüdyo yaşamın doğal bir parçası olmasına rağmen) çöpü dışarı alır bir stajyer vardır. Sen on-the-iş eğitimi kişiselleştirilmiş için gerçek bir yapımcı / mühendis atanmış bir çırak (extern) bulunmaktadır. Sadece bir ders kitabından kavramlarını öğrenerek değildir: gerçek bir yanlısı gelen ticaretin püf noktalarını öğreniyoruz.

kendi müzik kariyerine 6. Çalışma

Öğrencilerimizin Kayıt Bağlantısı ile ilgili en iyi aşk yanlarından biri bizim ders kendi müzik oluşturmak için onlar öğreniyoruz şeyleri uygulamak için onları sağlayan olmasıdır. Öğrencilerimizin birçoğu sadece mühendis ve diğerleri için üretmek isterken, diğerleri kendi müzik üretmek istiyoruz. Bizim ders kendi oyununa kadar sağlar. Sen karıştırmak ve kendi müzik üretmek ve hatta daha iyi, bunu oraya çıkmak yardımcı olabilir gerçek müzik endüstrisi uzmanları tarafından duyurmak, kayda öğreneceksiniz.

endüstri standardı dişli ve yazılım öğrenin 7.

gerçek bir kayıt stüdyosu öğreniyoruz beri, doğal profesyoneller analogdan dijitale, sanal eklentileri bağbozumu amper gelen kullanmak dişli ve yazılım kullanmayı öğrenme olacak. Sen endüstri standardı Pro Tools yanı sıra Mantık, Akıl ve Ableton gibi diğer programları öğreneceksiniz. Ve uygulama zaman diğer öğrencilerle rekabet olmadan dişli ve yazılım uygulama alırsınız.

  1. Bire bir rehberlik

Bir Kayıt Bağlantı sınıfta, tek bir öğrenci vardır: Eğer. Diğer öğrencilerle düzinelerce yok sınıfları. Tüm eğitim bire-bir stüdyoda, sadece sen ve akıl hocası oluşur. Hayır anlamıyorum şeyleri üzerini örtmek. Kendi hızınızda öğrenin. ne gibi sorular sor. Bu kişiselleştirilmiş dikkat sizin gibi insanlar büyük üretici ve mühendis hale yardımcı olur budur. Ve biz sonra konum budur.

Gerçek albüm kredileri 10. Dünya Çapında mentor

Diğer okullarda öğretmenler genellikle kendi derece ve diplomalar duvarda asılı var. Gerçek müzik sektöründe, başarı başka yollarla ölçülür. Üst üretici ve ülke genelinde mühendisler ile ortağı gibi Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar ve birçok, birçok diğerleri gibi süperstar yetenek ile çalışmak öğrencilerimizin-insanları akıl hocası. Muhtemelen Mentorün stüdyo duvarlarında asılı kolej derece bulamazsınız, ama sadece bir kaç Gold ve Platinum Records, ve belki de bir Grammy ya da iki görebilirsiniz.

Konumlar

Los Angeles

Address
CORPORATE HEADQUARTERS

Recording Connection Audio Institute

1201 West 5th Street
Suite M130

90017 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Birmingham

Address
Birmingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Brighton

Address
Brighton, İngiltere, Birleşik Krallık

Bristol

Address
Bristol, İngiltere, Birleşik Krallık

Cambridge

Address
Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Cheltenham

Address
Cheltenham, İngiltere, Birleşik Krallık

Exeter

Address
Exeter, İngiltere, Birleşik Krallık

Ipswich

Address
Ipswich, İngiltere, Birleşik Krallık

Leeds

Address
Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık

Leicester

Address
Leicester, İngiltere, Birleşik Krallık

Liverpool

Address
Liverpool, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Manchester

Address
Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık

Newcastle upon Tyne

Address
Newcastle upon Tyne, İngiltere, Birleşik Krallık

Northampton

Address
Northampton, İngiltere, Birleşik Krallık

Norwich

Address
Norwich, İngiltere, Birleşik Krallık

Nottingham

Address
Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Oxford

Address
Oxford, İngiltere, Birleşik Krallık

Plymouth

Address
Plymouth, İngiltere, Birleşik Krallık

Sheffield

Address
Sheffield, İngiltere, Birleşik Krallık

Stoke-on-Trent

Address
Stoke-on-Trent, İngiltere, Birleşik Krallık

Aberdeen

Address
Aberdeen, İskoçya, Birleşik Krallık

Dundee

Address
Dundee, İskoçya, Birleşik Krallık

Edinburg

Address
Edinburg, İskoçya, Birleşik Krallık

Glasgow

Address
Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık

Belfast

Address
Belfast, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Londonderry

Address
Londonderry, Kuzey Irlanda, Birleşik Krallık

Cardiff

Address
Cardiff, Galler, Birleşik Krallık

Swansea

Address
Swansea, Galler, Birleşik Krallık

mantar

Address
mantar, Cork İlçesi, İrlanda

Bournemouth

Address
Bournemouth, İngiltere, Birleşik Krallık

Croydon

Address
Croydon, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra Haringey İlçesi

Address
Londra Haringey İlçesi, İngiltere, Birleşik Krallık

Stanmore

Address
Stanmore, İngiltere, Birleşik Krallık

Worcester

Address
Worcester, İngiltere, Birleşik Krallık

York

Address
York, İngiltere, Birleşik Krallık

Dublin

Address
Dublin, Dublin ili, İrlanda

Canberra

Address
Canberra, Avustralya Başkent Bölgesi, Avustralya

Albury

Address
Albury, Yeni Güney Galler, Avustralya

Armidale

Address
Armidale, Yeni Güney Galler, Avustralya

Coffs Harbour

Address
Coffs Harbour, Yeni Güney Galler, Avustralya

Dubbo

Address
Dubbo, Yeni Güney Galler, Avustralya

Goulburn

Address
Goulburn, Yeni Güney Galler, Avustralya

Lismore

Address
Lismore, Yeni Güney Galler, Avustralya

Los Angeles

Address
Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin