Resmi açıklamayı okuyun

Kayıt Bağlantısı Hakkında

Kayıt, Radyo, Sinema ve Mutfak Erişimi (RRFC) bir bölümü, Kayıt Bağlantı bir ses mühendisi veya müzik yapımcısı olarak bir kariyer için pratik, tek-bir eğitim sunmak etrafında dişli bir endüstri tanınan ticaret okuludur. Bizim herkesin ortak hedefi ihtiyacınız beceri ile donatmak için, aynı zamanda önemli bir sanayi bağlantılarını yaparken-iş deneyimi kazanmak için bir konumda sizi koyarak sanayi girmeye yardımcı basitçe değil.

Bizim devrimci usta-çırak (extern) öğrenme yaklaşımı sayesinde, gerçek bir kayıt stüdyosu bire-bir eğitim vermektedir gerçek bir müzik yapımcısı veya ses mühendisi ile öğrencilerimizin her çifti. Programımız olarak, öğrencilerimizin sadece, üreten kayıt ve karıştırma esasları öğrenmemizi sağlayan stüdyo, eğitim, ancak bir stüdyo çalışan iş yönlerini eller büyük miktarda yapılandırılmış henüz esnek müfredat birleştirir zamanda sanayi iç işleyişini olarak. 1989 yılında kuruluşundan bu yana, Kayıt Bağlantı sonuçta üç kıtada gerçek kayıt stüdyolarında çıraklar (eksterna) olarak 11.000'den fazla öğrenci yerleştirerek, hem de Kanada, Avustralya ve İngiltere içine olduğu gibi, 50 eyalette ağını genişletti. Bizim rehberlik personeli düzenli olarak, Platin satan sanatçılar Grammy ödüllü çalışmak çoğu gerçek üretici ve dünya standartlarında stüdyoları mühendisleri oluşur. Biz dikkatle mümkün olan öğrencilere en iyi eğitim veren, hem de süreç içinde sanayi ile bağlanmak için en iyi fırsatlar sağlamak için mentor ekran. Kayıt bağlantının on-the-iş ses eğitim programı, ses mühendisi, müzik kayıt sanatçı canlı DJ, besteci veya diğer endüstri meslek canlı bir ses mühendisi, müzik yapımcısı olarak bir kariyer başlatmak için bir tutku olan herkes için mükemmel bir seçimdir. Bizim eşsiz yaklaşım sanayi girmeye yardımcı olmak için doğru insanlarla doğru zamanda doğru yerde koyar.

Olası Kariyer Yolları

Bizim temel ses mühendisliği ve müzik üretim elbette içinde, seçtikleri türe veya ilgi alanında uzmanlaşmak rehberlere öğrencilere çifti edebiliyoruz. Şu anda aşağıdaki kariyer yolları için özelleştirilmiş eğitim sunuyoruz:

Elektronik müzik prodüksiyon Hip-hop, müzik prodüksiyon / yapma yendi Canlı ses mühendisliği Post prodüksiyon ses Film, televizyon ve video oyunları için ses Touring DJ Müzik işletme (sanatçı yönetimi, etiket yönetici, vs.)

Kayıt Bağlantısı dikkate Top on nedenlerle:

  1. Yaşadığınız yere yakın öğrenin. (250 şehirler seçim için)

ülke genelinde 250'den fazla yerleri ile, size nerede yaşadığınıza mesafe sürüş içinde gerçek bir kayıt stüdyosu sizi eğitebilirsiniz. Gerek yok, taşınmaya işinizden ayrılmanız veya mevcut bağlantıları veda.

  1. Düşük eğitim

mezun olmadan önce öğrencilerin borcu dolar onbinlerce kadar rafa eğitim masraflarını hızla artan ile, nadir değildir. hatta başlamadan önce endüstri profesyonelleri hedefleyen, bu bir kariyer bitirebilirsiniz. Biz ekonomik bizim ders tutmak ($ ​​9400, tüm malzemeleri dahil, hiç bir ücret) böylece değil faturalarınızı ödemek için gidiyoruz nasıl, kariyerinizde odaklanabilirsiniz.

  1. müzik endüstrisi kariyer çeşitli hazırlanın

Eğer, üretmek oluşturmak, mühendis, DJ veya gerçekleştirmek istediğiniz olsun; Eğer hip hop, elektronik müzik, ülke, pop, rock ya da caz içine ister; ihtiyaçlarınız için müfredat terzi ve biz size özel kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir bir danışman ile eşleştirmek.

  1. Gerçek işe yerleştirme yardımı

Bizim benzersiz bir yaklaşım sayesinde, öğrencilerimizin birçoğu akıl hocaları tarafından ya da danışman yoluyla yapılan bağlantıların tarafından işe almak. Ancak, kayıt Bağlantısı, biz hiçbir şeyi şansa bırakmak. Öğrencilerimizin her biri için, bir yıla kadar sonra mezuniyet için ek destek, eğitim ve işe yerleştirme yardım sağlamaktadır.

  1. çırak (extern) değil, bir sınıf öğrencisi veya stajyer olarak öğrenin

Bir Kayıt Bağlantı öğrencisi olarak, bir sınıfta bir öğretmenin dikkatini çekmek için yarışan onlarca arasında bir öğrenci değildir. Ne sadece size (işleri stüdyo yaşamın doğal bir parçası olmasına rağmen) çöpü dışarı alır bir stajyer vardır. Sen on-the-iş eğitimi kişiselleştirilmiş için gerçek bir yapımcı / mühendis atanmış bir çırak (extern) bulunmaktadır. Sadece bir ders kitabından kavramlarını öğrenerek değildir: gerçek bir yanlısı gelen ticaretin püf noktalarını öğreniyoruz.

kendi müzik kariyerine 6. Çalışma

Öğrencilerimizin Kayıt Bağlantısı ile ilgili en iyi aşk yanlarından biri bizim ders kendi müzik oluşturmak için onlar öğreniyoruz şeyleri uygulamak için onları sağlayan olmasıdır. Öğrencilerimizin birçoğu sadece mühendis ve diğerleri için üretmek isterken, diğerleri kendi müzik üretmek istiyoruz. Bizim ders kendi oyununa kadar sağlar. Sen karıştırmak ve kendi müzik üretmek ve hatta daha iyi, bunu oraya çıkmak yardımcı olabilir gerçek müzik endüstrisi uzmanları tarafından duyurmak, kayda öğreneceksiniz.

endüstri standardı dişli ve yazılım öğrenin 7.

gerçek bir kayıt stüdyosu öğreniyoruz beri, doğal profesyoneller analogdan dijitale, sanal eklentileri bağbozumu amper gelen kullanmak dişli ve yazılım kullanmayı öğrenme olacak. Sen endüstri standardı Pro Tools yanı sıra Mantık, Akıl ve Ableton gibi diğer programları öğreneceksiniz. Ve uygulama zaman diğer öğrencilerle rekabet olmadan dişli ve yazılım uygulama alırsınız.

  1. Bire bir rehberlik

Bir Kayıt Bağlantı sınıfta, tek bir öğrenci vardır: Eğer. Diğer öğrencilerle düzinelerce yok sınıfları. Tüm eğitim bire-bir stüdyoda, sadece sen ve akıl hocası oluşur. Hayır anlamıyorum şeyleri üzerini örtmek. Kendi hızınızda öğrenin. ne gibi sorular sor. Bu kişiselleştirilmiş dikkat sizin gibi insanlar büyük üretici ve mühendis hale yardımcı olur budur. Ve biz sonra konum budur.

Gerçek albüm kredileri 10. Dünya Çapında mentor

Diğer okullarda öğretmenler genellikle kendi derece ve diplomalar duvarda asılı var. Gerçek müzik sektöründe, başarı başka yollarla ölçülür. Üst üretici ve ülke genelinde mühendisler ile ortağı gibi Taylor Swift, Lady Gaga, U2, Aerosmith, Kendrick Lamar ve birçok, birçok diğerleri gibi süperstar yetenek ile çalışmak öğrencilerimizin-insanları akıl hocası. Muhtemelen Mentorün stüdyo duvarlarında asılı kolej derece bulamazsınız, ama sadece bir kaç Gold ve Platinum Records, ve belki de bir Grammy ya da iki görebilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Recording Connection Audio School

Eğer bir elektronik müzisyen ya da kulüp DJ olmayı planlıyorsanız Ableton Live titiz bir çalışma bilgi esastır. Güçlü on-board sanal enstrümanların, güçlü düzenleme araçl ... [+]

CANLI ABLETON EĞİTİM: ALL 50 DEVLETLER VE KANADA MEVCUT.

1989 yılından bu yana, Kayıt Bağlantı Kanada, Avustralya ve İngiltere'de Öğrencilerimiz yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri boyunca gerçek kayıt stüdyolarında çıraklara (eksterna) çalışma olarak 11.000'den fazla öğrenciye yerleştirmiş dahil olmak üzere profesyonel ses mühendisleri ve müzik üreticileri, danışmanlık almaktadır üzerinde çalışmış olan birçok iş en büyük isimlerinden bazıları tarafından proje Platin satan, Grammy ödüllü. Her Kayıt Bağlantı hocası onlar bizim öğrenciler yerden kariyerlerini almanıza yardımcı olmak için kanıtlanmış deneyim ve bilgiye sahip emin olmak için dikkatlice elenir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Geceleri bu konuda hayal. Gün boyunca bunun üzerinde takıntısı. Eğer doğal yetenek var biliyorum ve bunu bir elektronik müzik yapımcısı olarak sektörde bunu yapmak için g ... [+]

KAYIT BAĞLANTISI ELEKTRONİK MÜZİK ÜRETİM PROGRAMI: ALL 50 Devletler ve Kanada'da MEVCUT.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve İngiltere genelinde yerleri yüzlerce Kayıt Bağlantı dünya genelinde gerçek kayıt stüdyolarında çalışan çıraklara (eksterna) olarak binlerce öğrenciyi yerleştirir. Öğrencilerimiz Platin satan ve Grammy ödüllü sanatçılarla çalışmak birçoğu üst raf üretici ve mühendisler, danışmanlık almaktadır. Biz onlar bizim öğrencilerimiz kariyer başlatmak yardımcı olmak için kanıtlanmış tecrübe ve bilgi birikimini sağlamak için dikkatle rehberlere ekran.

Kayıt Bağlantısı Elektronik Müzik Eğitim Programı hakkında daha fazla bilgi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

akılda ciddi kalkınan yapımcı / mühendis ile tasarlanan, gelişmiş kurs yoğun hands-on öğrenme yoluyla sonraki seviyeye yeteneklerinizi almak için fırsat veren, temel çıra ... [+]

Ciddi üretici için: Our Gelişmiş Ses Mühendisliği ve Müzik Prodüksiyonu ders 50 eyalette ve Kanada'da kullanılabilir.

1989 yılından bu yana, Kayıt Bağlantısı, binlerce öğrenci, dünya standartlarında üretici ve mühendisler tarafından eğitilmiş ABD, Kanada, Avustralya ve İngiltere Öğrencilerimiz boyunca gerçek kayıt stüdyolarında çırak (eksterna) olarak koyarak müzik endüstrisinin girmeye yardımcı oldu kime birçok iş en büyük isimlerinden bazılarıyla çalıştık. Her mentor dikkatle öğrencilerimiz sektörde kanıtlanmış deneyimi ile birinden kaliteli bir eğitim alan sağlamak için elenir.

Bizim Gelişmiş Ses Mühendisliği ve Müzik Prodüksiyonu kursu hakkında ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

büyük bir Hip-Hop Yapımcısı yanında gerçek bir kayıt stüdyosu (externing) çıraklığa profesyonel seviyeye yendi yapma ve hip-hop müzik üretimini alın ... [+]

büyük bir Hip-Hop Yapımcısı yanında gerçek bir kayıt stüdyosu (externing) çıraklığa profesyonel seviyeye yendi yapma ve hip-hop müzik üretimini atın.

1989 yılından bu yana, Kayıt Bağlantı 11,000 'den fazla öğrenci Amerika Birleşik Devletleri boyunca gerçek kayıt stüdyolarında çıraklara (eksterna) çalışma yanı sıra Kanada, Avustralya ve İngiltere Bizim rehberlere olarak tüm dikkatle taranmaktadır olarak yerleştirerek sanayi girmeye yardımcı oldu , kanıtlanmış itibarına ve beceri, ve kurulan profesyoneller Grammy ödüllü sanatçı ve Platin satan çalışmak çoğu. Bu gibi biri yanında öğrenerek daha kariyer müzik üretimi ve ses mühendisliği başlatmak için iyi bir yol Orada sadece.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Eğer hoparlörlerden veya dans pistine o müzik getirmek için kullanıcı dostu bir yol için kafanın içinde müzik ve uzun duyuyor musunuz? Logic Pro X, özgün müzik ve benzeri ... [+]

MEVCUT TÜM 50 Devletleri ve Kanada'da: KAYIT BAĞLANTI İLE MANTIK PRO ÖĞRENİN.

25 yıl önce bizim başlangıcından bu yana, Kayıt Bağlantısı Bu üst düzey profesyonel üreticilerin yüzlerce ortaklık içerir Kanada, Avustralya ve İngiltere'de yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri arasında gerçek kayıt stüdyolarında çıraklara (eksterna) çalışma olarak 11.000 öğrenci yerleştirdi ve mühendisler öğrencilerimizi akıl hocası. Çünkü bizim yüksek standartlar ve yıllar içinde geliştirdik çalışma ilişkileri, biz Grammy ödüllü ve kayıt sanatçıları Platin satan çalışmak birçoğu sektöründe en tecrübeli profesyoneller bazı bizim öğrenci yerleştirmek mümkün. Bu çaptaki çalışan profesyoneller öğrencilerimiz kendi kariyerlerini başlatmak için gereken eğitim ve bağlantıları almasını sağlamak yardımcı olur. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Eğer bir rekor yürütme, etiket sahibi ya da bant yöneticisi olarak başarılı olmak için gidiyoruz, gerçekten müzik okulu seçtiğiniz ilişkin akıllı ve kasıtlı olması gereki ... [+]

KAYIT BAĞLANTI MÜZİK İŞ PROGRAMI: ALL 50 Devletler ve Kanada'da MEVCUT.

ABD, Kanada, Avustralya ve theU.K. genelinde yerleri yüzlerce Kayıt Bağlantı binlerce öğrenci gerçek kayıt stüdyolarında çalışan çıraklara (eksterna) olarak yerleştirerek ödüllendirici müzik endüstrisi kariyer için kendi yolunu bulmak yardımcı olmuştur. Her öğrenci bir akıl hocası, deneyim ve gerçek albüm kredileri yıllık başarılı bir çalışma yapımcı / mühendis ile eşleştirilmiş. Biz Platin satan ve Grammy ödüllü sanatçılarla çalışmak birçoğu dünya genelinde müzik profesyonellerinin yüzlerce ile ortak öğrencilerimiz mümkün olan en iyi rehberlik, eğitim ve fırsatlar almalarını sağlamak. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Müzik üreten müzik kayıt sürecinin önemli bir parçasıdır. ses mühendisi çoğunlukla kayıt teknik yönlerine odaklanırken, müzik yapımcısı sanatsal süreç daha fazla odaklanı ... [+]

usta-çırak (extern) yaklaşımı sayesinde, Kayıt Bağlantı profesyonel üreticilerin yüzlerce bu, biz ortak gerçekleştirmek için de Kanada, Avustralya ve İngiltere'de olduğu gibi, Amerika Birleşik Devletleri boyunca kayıt stüdyolarında yerleştirerek binlerce öğrenciye yardımcı oldu ve dünya genelinde mühendisler öğrencilerimizin bire-bir akıl hocası. Bu akıl dikkatle öğrencilerimizin başarılı yardımcı olmak için kanıtlanmış bir sicili ve becerilere sahip olmak için taranır ve bizim rehberlere çok kredi için albüm Platin-satan Grammy kazananlar.

Müzik üreten

Müzik üreten müzik kayıt sürecinin önemli bir parçasıdır. ses mühendisi çoğunlukla kayıt teknik yönlerine odaklanırken, müzik yapımcısı sanatsal süreç daha fazla odaklanıyor. O / o ses değil, aynı zamanda onlar için hedef hissediyorum sadece almak için sanatçı sağlayan ses şekil yardımcı olur. Bu birinde bir teknisyen, müzisyen, koç ve sanatçı tüm olmasını müzik yapımcısı gerektirir. Bu herkes için bir iş değil, ama doğru kişi için, bazı ciddi gelir potansiyeli ile çok ödüllendirici kariyer.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Pro Tools dijital ortamda pahalı stüdyo ekipmanı işlevlerini çoğaltmak olabilecek bir yazılım programı için artan ihtiyaç dışında ses mühendisleri bir grup tarafından gel ... [+]

KAYIT BAĞLANTISI PRO TOOLS DERS TÜM 50 Devletleri ve Kanada'da MEVCUT olduğunu.

50 eyalette ve üç kıtada yerleri, Kayıt Bağlantı sadece en deneyimli üretici ve mühendislere ABD, Kanada, Avustralya ve İngiltere Biz ortak karşısında gerçek kayıt stüdyolarında çıraklara (eksterna) çalışma olarak öğrencileri yerleştirerek olmuştur ile müzik en büyük isimlerinden bazıları düzenli çalışmak çoğu öğrencilerimize, akıl hocası. Bu çaptaki uzmanları ile çalışmak bizim öğrenciler kendi başarılı müzik endüstrisi kariyerini başlatırken en iyi şansı var sağlamaya yardımcı olur.

Pro Tools kullanmayı öğrenin, Müzik Endüstrisi Standardı Digital Audio Workstation! ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Bir ses mühendisi tecrübeli ses mühendisi altında (externing) çıraklığa, profesyonellerden doğrudan öğrenme gibi bir kariyer için hazırlayın. günden itibaren içine alarak ... [+]

Ses Mühendisliği

1989 yılında kuruluşundan bu yana, Kayıt Bağlantı dikkatlice yüzlerce işbirliği yaparak binlerce öğrenci Biz bunu Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve İngiltere genelinde gerçek kayıt stüdyolarında çalışan çıraklara (eksterna) olarak yerleştirerek kariyerlerini başlatmak yardımcı oldu ekranlı üretici ve mühendis-iş öğrencilerimize akıl hocası ve bire birine. Bizim danışman birçok superstars ve Platin satan sanatçılarla çalışmış Grammy kazananlar.

Kayıt Bağlantısı Ses Mühendisliği Programı dünyanın en iyi müzisyenlerinden bazıları ile kayıt stüdyosunda çalışan hayaliniz var mı? Eğer iyi geliyor ne büyük bir kulağı var ve gelir o yetenek kaldıraç istiyor musunuz? Kendi kayıtları evde yapmak ancak bir sonraki seviyeye yeteneklerinizi almak istiyor musunuz? Eğer bir stüdyoda kayıt yaratıcı enerjiyi seviyor musunuz? Eğer baskı altında iyi çalışıyor mu? Eğer kişilikleri farklı tipleri ile çalışmak yapabiliyor musunuz? Eğer, yaratıcı, güvenilir ve çalışkan mısınız? Yukarıdaki sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, lütfen okumaya devam edin: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

bir profesyonel ses mühendisliği ve müzik üretimi pratik, tek-bir eğitim aldıktan sonra, bir sonraki adım Pro Tools sertifikalı hale gelecek ™. Biz Kayıt bağlantısı Pro T ... [+]

Pro Tools SERTİFİKALI GET ™! Eğer baskı altında teslim becerilere sahip sanayi göstermek

bir profesyonel ses mühendisliği ve müzik üretimi pratik, tek-bir eğitim aldıktan sonra, bir sonraki adım Pro Tools sertifikalı hale gelecek ™. Biz Kayıt bağlantısı Pro Tools ™ Sertifikasyon Programları aracılığıyla bu fırsatı sunmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Bu, herhangi bir proje çözmek için hazır artık bir öğrenci olan sanayi, ancak sertifikalı profesyonel, söyler.

Sen eğer bizim ses sertifikasyon programlarını almaya hak kazanır:

Ses Mühendisliği ve Müzik Üretiminde Kayıt Bağlantı kursu mezun olmak; VEYA Başka bir ses okuldan bir sertifika, diploma veya derecesi ile mezun olmuştur. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Muhtemelen zaten bu fark, ama sadece temiz olması için: Başarılı bir turne DJ olmak istiyorsanız, bir kalabalık oturarak ihtiyacınız araçları, beceri veya bağlantıları al ... [+]

KAYIT BAĞLANTI TOURING DJ PROGRAMI: ALL 50 Devletler ve Kanada'da MEVCUT.

Amerika Birleşik Devletleri, yanı sıra Kanada, Avustralya ve İngiltere genelinde yerleri yüzlerce Kayıt Bağlantısı onların kariyerlerini başlatmak için gerçek bir şans gerçek kayıt stüdyolarında çalışan çıraklara (eksterna) olarak 11.000'den fazla öğrenciye yerleştirmiştir. Biz Platin satan ve Grammy ödüllü sanatçılarla çalışmış birçoğu dünya çapında profesyonel üreticilerin yüzlerce mühendis, işbirliği yaparak bunu. Bu müzik endüstrisi profesyonelleri bizim öğrencilere müzik işinde başarılı olmak için ihtiyaç eller deneyim ve gerçek dünya bağlantılarını vererek öğrencilerimizin kendi kayıt stüdyolarında bir-bir-birini akıl hocası. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Recording Connection Audio School

Eğer eller öğrenmek gibi Kayıt Bağlantı kısmında, ilgi alanında üst uzmanları birlikte çalışarak, bizim özel bire-bir danışmanlık alacaksınız. Arkham Asylum ve Guild Wars ... [+]

ON-THE-JOB POST PRODÜKSİYON SES ÖĞRENİN. TÜM 50 Devletleri ve Kanada'da, SADECE KAYIT BAĞLANTISI İLE MEVCUT

yanı sıra Kanada, Avustralya ve İngiltere'de olduğu gibi 50 eyalette yerleri ile, Kayıt Bağlantı binlerce öğrenci geçtiğimiz çeyrek yüzyıl boyunca kendi müzik endüstrisi kariyerlerini başlatmak yardımcı oldu. rehberlere Bizim kolektif Grammy ödüllü ve kayıt sanatçılar ve müzisyenler Platin satan çalışmak birçoğu gerçek albüm kredisi ile deneyimli üreticilerin yüzlerce mühendis içerir. Biz öğrencilerimizin müzik endüstrisine bağlanmak ve kendi başarılı kariyerlerine devam etmelerini sağlayarak, mevcut eğitim ve rehberlik yüksek kalibreli alıyorsanız emin olmak için dikkatle rehberlere ekran. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool Londra Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburg Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda mantar Bournemouth Croydon Londra Haringey İlçesi Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku