Resmi açıklamayı okuyun

Girişimcilik ve Liderlik Okulu Global (GLE) liderleri hazırlamak günümüz için bir platform sağlayan benzersiz - vurgulayan yenilik, mükemmellik ve dünya bugün ilkeleri İncil etkisi. Öğretilen iş akademisyen ve uzman hekim, bizim Lisansüstü programlara seçkin öğretim üyeleri ve önderliğinde bu teoriler ve dinamikleri etkin iş, yönetim ve örgütsel liderlik sürücü geniş öğrenmeyi teşvik. Naip Üniversitesi bünyesinde sekiz okul biri, burada milletin Fortune 500 şirketlerinin yanı sıra kar amacı gütmeyen bir çoğu için ve dünya çapında okul çalışma mezunu. Öğrencilerimizin iyi uzmanlar ile ağ olarak sunum fırsatları sağlamak, uluslararası konferanslara katılmaya teşvik edilmektedir. Misyon ve Değerler Naip Üniversitesi'nin misyonu eylem ve düşüncenin önde gelen merkezi Hıristiyan dünyası ve değişim liderlerine Hıristiyan donatmak mesleklere ve lisansüstü sağlamak mükemmel bir kilit olarak, İncil'de perspektif küresel lisans eğitimi bir. diğer akademik ve mezunlarımız faaliyetleri yoluyla görme Regent Üniversitesi aracılığıyla etkin ve İsa Mesih'in insan olduğu için toplumun dönüşümünde sağlamak Christian liderliğinde somutlaşan onaylayan, Yazılarda Kutsal tanımlanan adalet, hakikat ilkeleri ve öğretim ve aşk gibi Kutsal Ruh'un gücü. Soli Deo Gloria.        

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Graduate Certificate

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship

Liderlik İleri lisansüstü öğrenim belgesi kampüs residencies gereken iki ile internet üzerinden sunulmaktadır. ... [+]

Liderlik Çalışmaları İleri Lisansüstü Sertifika residencies kampus gereken iki ile internet üzerinden sunuluyor. Öğrencilerin Mayıs ayı her akademik takvim yılda bir kez ve her iki on günlük residencies katılmak zorundadır. Liderlik İleri lisansüstü öğrenim belgesi, ama yalnız değil öğrencilerin bağımsız öğrenme gerektiren özerk öğrenme yöntemleri kullanır. Değerlerimize yönelik eğitim açısından bir özlü Bu program ayırt edici sağlayan bir İncille vakıf ve Hıristiyan dünya görüşü üzerine kuruludur.

Mezuniyet Yükümlülükleri

Ileri lisansüstü öğrenim belgesi alabilmek için, öğrenciler için geçerli olmalı ve ya Doktora kabul elde veya DSL programı. Ayrıca, öğrenciler zorunlu derslerden 30 kredi tamamlaması gerekir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Virginia Beach
Eylül 2019
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku