Richmond Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Richmond Community College tüm öğretim üyeleri ve personel, kuruluşumuz olarak misyonumuz, vizyonumuz ve değerlerimizle birleşmiştir. Bu, günlük işlerimizi daha iyi yapmamıza ve ulaşmak için çalıştığımız başarıya ulaşmamıza yardımcı olur.

Richmond Community College misyonu, Richmond ve İskoçya ilçelerinde öğrencilerin yaşam kalitesini artıracak ve ekonomik kalkınmayı destekleyecek eğitim fırsatları, kültürel zenginleştirme ve işgücü geliştirme ve eğitim sunmaktır.

Çalışanlarımızın yetenekleri ve özverileri sayesinde, Kuzey Carolina'daki önde gelen topluluk koleji olacağız. Richmond ve İskoçya ilçeleri için ekonomik kalkınmanın lokomotifi olarak öğrenci öğrenimi ve hizmetleri için altın standardı belirleyeceğiz. Richmond Community College , yüksek ücretli, yüksek beceri gerektiren, yüksek talep gören ve yüksek memnuniyetli kariyerlere yol açan programlar bulacaksınız.

Öğrencilerimizin başarısına kendimizi adadık, bu nedenle her öğrencinin üniversitenin ilk döneminde bir kariyer planı geliştirmesine yardımcı oluyoruz. Ortalama 17 kişilik sınıf mevcuduyla eğitmenlerimiz sizi isminizle tanır ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz kişisel ilgiyi size verir.

Konumlar

Hamlet

Address
West Hamlet Avenue,1042
28345 Hamlet, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin