Resmi açıklamayı okuyun

1916 yılından bu yana, Sacramento City College seçkin akademik ve mesleki eğitim verilir ve 212 derece ve sertifika programları sunmaktadır gelmiştir. Davis ve Sacramento ana Sacramento kalbinde yer alan kampüs ve üniversite tanıtım merkezleri ile üniversite yaklaşık 22.000 öğrenciye çeşitli bir topluluk kaydolur ve akademik yıl boyunca çok kültürlü aktiviteler sunmaktadır. Yaklaşık 100 yıldır, SCC, çeşitlilik kutluyor kişisel gelişim besleyen, akademik ve ekonomik liderlik ilham veren bir öğrenme topluluğu teşvik kararlı kalmıştır.

SCC tarihi ve geleneğine sadık kalsa da, üniversite öğretim, öğrenme ve teknolojik yeniliklerin her alanda ilerlemiştir. kolej gururla online kurslar ve hizmetler, sosyal yardım merkezi konumları ve seçim için özel öğrenci başarı destek programları da dahil olmak üzere tüm arka planlar, öğrenciler için fırsat geniş bir dizi sunuyor.

SCC ayrıca çevre dostu Davis Center, Sahne Sanatları Merkezi son teknolojiye ve ikonik Hughes Stadyumu dahil olmak üzere birçok yenilenmiş ve modernize öğretme ve öğrenme imkanları bulunmaktadır. ana kampüsünde bu tür çamurla, sütunlar ve tuğla gibi iyi tanınan mimari özellikleri kolej ve prestijli bir görünüm sağlamak ve hissetmek için tadilat ile korunmuştur.

SCC öğrencilerin çeşitli için erişilebilirliği destekleyen programlar ve bir üniversite ortamı sunan kararlıdır. Bu amaçla, sosyal merkezler Davis ve West Sacramento topluluklar için kurslar, öğrenci hizmetleri ve toplum kaynaklarına erişim için alternatif yerler olarak önemli bir rol oynamaktadır. Her iki üniversite tanıtım merkezleri otobüs, bisiklet, araba, ya da bölgesel transit geçiş yoluyla erişilebilir. Ayrıca, SCC öğrenciler bölgesel çevreye karşı sorumlu kullanımını teşvik etmek transit geçiş, maliyet etkin ve pratik bir ulaşım için mükemmel bir iskonto oranı alırsınız. Ve üç SCC kampüslerinden birine bunu yapamazsınız olanlar için, üniversite akademik çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için çevrimiçi ve melez derslerinde uzaklığı eğitim teklifleri artırdı.

Çeşitlilik birçok yönden SCC için önemli bir gurur kaynağıdır. SCC öğrenci nüfusu bölgenin en farklı biridir ve çeşitli kültürel farkındalık faaliyetlerine katılım için fırsatlar boldur. Akademik, üniversite 4 yıllık kurumlara aktarmak planı olanlar için bir lisans ve sertifika kursları çok sayıda yanı sıra genel eğitim kursları sunmaktadır. Bu şekilde, SCC akademik programlar destek ve öğrenci olursa olsun, amaçlarına başarı elde etmek için fırsat sağlar. Sınıf dışında, öğrenciler çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için destek hizmetlerine erişim hakkına sahiptir. SCC ders, mali yardım, iş çalışmada, engelli, gazi ve çok daha fazlası ile öğrenciler için öğrenci hizmetleri programları sunmaktan gurur duyar.

tarihinin True, Sacramento City College yüksek öğrenim her yönüyle yollar yangını devam ediyor. kolej mükemmellik, yaratıcılık, ve erişilebilirlik onun uzun zamandır geleneğini muhafaza olsa da, cesurca, çevresel ve sosyal sorumluluk ve sosyal medya ve online iletişim gibi yeni sınırlar içinde ilerlemektedir. ufuk, SCC öğrenci başarısı üzerinde odaklanarak her fırsatta yeni zorluklar ve fırsatlar kucaklayan olursa olsun toplumun entelektüel, kültürel ve ekonomik canlılık katkıda bulunmaktır.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyonumuz

Sacramento City College çeşitli öğrenci nüfusa hizmet açık erişim, kapsamlı devlet üniversitesidir. Biz eğitim fırsatları ve aktarmak için önde gelen destek hizmetleri, kariyer ilerlemesi, temel beceri geliştirme, diploma ve sertifika kazanma ve kişisel zenginleşme geniş bir yelpazede sunar. Sonuç güdümlü değerlendirme, planlama ve değerlendirme yoluyla sürekli iyileştirme bağlılığımız öğrencinin öğrenmesini teşvik eder. Bu çabalar sayesinde, toplumun entelektüel, kültürel ve ekonomik canlılık katkıda bulunur.

Vizyonumuz

Sacramento City College, çeşitlilik kutluyor kişisel gelişim besleyen bir öğrenme topluluğu oluşturmak istiyor, akademik ve ekonomik liderlik ilham veriyor.

Degerlerimiz

Birlikte çalışma

edinerek Mükemmellik

İlham verici Başarı

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Önlisans

Sacramento City College

Bu program suçları, suçlular ve suç önleme, keşif, kontrol ve tedavi edilmesine yöneliktir. ... [+]

Genel alan suçlar, suçlular ve suç önleme, keşif, kontrol ve tedavi edilmesine yöneliktir "Adalet Yönetimi" olarak anılacaktır. adaletin tecellisine ilgili bir kariyer girmek isteyen öğrenciler bu program onları o geniş kategoriye dahil belirli alanlar için hazırlanmak için izin verir esnekliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Program ayrıca dört yıllık bir üniversitede ileri eğitim için temel oluşturur. üniversite mezunları için Fırsatlar yerel, eyalet pozisyonları ve federal, kolluk kuvvetleri, mahkemeler ve ıslah hizmetleri bulunmaktadır.

Önerilen Lise Hazırlık

Genel üniversite hazırlık kursları

Kariyer fırsatları Polis memuru mahkeme katibi Düzeltmeler yardımcısı AVUKAT FBI Ajanı Araştırmacı kanıt teknisyeni Becerileri Suç nedenselliği analiz suç tüzük içinde elemanlarını tanımak ve ceza usul ile aşinalık adli soruşturmalar, prosedürler, anayasa hukuku ve içtihat hukuku karmaşık hukuki yönlerini değerlendirmek ceza kovuşturma amacıyla delillerin toplanmasına ve kullanılmasına ilişkin kanun ve prosedürleri uygulamak amaç ve yerel, devlet otoritesini ve federal mahkemeler sistemleri anlamak Tanımak, anlamak ve bizim toplumda farklı kültürlere duyarlılık kazanmak ve nasıl bu çeşitlilik etkiler cezai adalet sistemi gerekli Programı 3 - Adalet İdaresi ADMJ 300 giriş ADMJ 301 Soruşturma Rapor Yazma - 3 ADMJ 302 Toplum İlişkileri: Kültürlü Sorunlar - 3 ADMJ 304 Çocuk Suçluluğu - 3 Ceza Hukuku ADMJ 320 Kavramlar - 3 ADMJ 322 Ceza Muhakemesi - 3 Kanıt ADMJ 323 Yasal Yönleri - 3 ADMJ 330 Kriminal Soruşturma - 3 ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Antropoloji hedefimiz insanlık tarihi boyunca dünya genelinde biyolojik ve kültürel adaptasyonları ve özellikleri benzerlikleri ve farklılıkları incelemektir. Antropoloji ... [+]

Antropologlar çeşitli bizim modern kültürün ve kültürel uyarlama, bir tür olarak bizim biyolojik sınıflandırma ve Sipariş Primatlar bizim dahil ve bizim ilk uygarlıklar bizim ilk adımlar da dahil olmak üzere türün geçmişteki gelişmelere odaklanan, süre boyunca türümüzü çalışma. Antropoloji hedefimiz insanlık tarihi boyunca dünya genelinde biyolojik ve kültürel adaptasyonları ve özellikleri benzerlikleri ve farklılıkları incelemektir.

Antropoloji antropologlar insan davranışlarının tüm yönlerini incelemek demektir bütünsel bir disiplindir. Bu Kültürel Antropoloji, Fizik Antropoloji, Arkeoloji ve Dilbilim içerir.

Önerilen Lise Hazırlık... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program (resmi ve resmi olmayan) anaokulu yaşına kadar çocukların öğretim ile ilgilidir eğitim teorisinin dalıdır. ... [+]

Erken Çocukluk Eğitimi Öğretmeni AA Diploma erken bakım ve eğitim ortamlarında öğretmen olarak istihdam için hazırlık sağlar.

derecesi ile tamamlayan öğrenciler, Öğretmen Credentialing Kaliforniya Komisyonu aracılığıyla Öğretmen İzni için uygun olacaktır. Bu programda kurs tipik ve atipik gelişim, kültür ve ekoloji çocukların ve öğrenme ilişkisi, program geliştirme, değerlendirme ve program planlama ve uygulama üzerinde duruluyor.

Kariyer fırsatları Çocuk bakımı sağlayıcı Çocuk Bakım Merkezi Direktörü Öğretmen Becerileri Erken bakım ve eğitim ortamlarında çocukların gelişiminde Yrd. Çocuklar ve gelişimini ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program, bilgi, gerçeklik ve varoluşun temel doğası çalışmadır ... [+]

Bu program, bilgi, gerçeklik ve varoluşun temel doğası çalışmadır.

Kariyer fırsatları hukuk Sağlık yönetimi ahlâkbilimci Becerileri edebi ve çıkarımsal düzeyleri hem de metinleri kavrayabilir. açık ve kesin bir şekilde fikir ve argümanları ifade. Dikkatli ve zorlayıcı akıl ile kişisel görüşlerini savunmak. doğru ve incelikli bir şekilde perspektifler ve başkalarının argümanlarını ifade [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program, radyo, televizyon ve / veya internet üzerinden gazete, dergi veya web sitelerine ya da yayın haberleri yazma profesyonel bir çalışmadır ... [+]

Gazetecilik AA derecesi bir derece şimdi beklenen medya profesyonelleri, olma hedefi var öğrenciler içindir. bu derece takip Bazı öğrenciler dört yıllık bir üniversitede gazetecilik büyük veya küçük planı ve önlisans yoluyla alt-bölümü büyük gereksinimleri tamamlayabilirsiniz olmayan CSU transferleri vardır. Diğer öğrenciler dört yıllık derecesi ile re-entry öğrenci ve bugünün gazetecilik bir zorunluluk multimedya becerileri, elde edebilirsiniz böylece kendi özgeçmiş için gazetecilik alanında ön lisans derecesi eklemek istiyorum. Diğer re-entry öğrenciler gazetecilik çalışmak için becerileri onlara sağlayacak bir Gazetecilik AA arzu.

gazetecilik önemli öğrencilere ödüllü, öğrenci üretilen üç eller-deneyim sunan aşağıdaki dersler için onları hazırlıyor medya teorileri, haber yazma ve raporlama, AP tarzı ve yayına yazılı dersleri almaya fırsat sunuyor yayınlar: Hızlı, iki haftada bir baskı gazete; Mainline, bir dergi bir kez dönem yayınladı; ve saccityexpress.com, online haber yayını. Gazetecilik derecesi Gazetecilik üniversite düzeyinde çalışmalar için hazırlar ve giriş seviyesi iş ve baskı, yayın alanında kariyer ve online haber medyaya yol açar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program, mesleki ve kişisel etkileşim her alanında teori, araçları ve analiz, yönetme teknikleri ve iyileştirilmesi iletişim sağlar. ... [+]

İletişim Bölümü mezuniyet, transfer, kişisel ve mesleki gelişim için öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kurslar sunar. İletişimde Sanatlar derece Associate kazanç Öğrencilerden sunum konuşma, eleştirel düşünme, grup ve kişilerarası ilişkiler geliştirme ve mesleki büyümeye ilişkin insan iletişimi kavramları uygulamak mümkün olacak.

Kariyer fırsatları öğretmen kamu bilgilendirme görevlisi örgütsel geliştirme yöneticisi satis elemani mesleki eğitmen avukat Becerileri eleştirel yazılı ve sözlü iletişim için güvenilir destek sağlamak için kanıt geniş bir yelpazeye analiz. etkin ve uy... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program Anaokulu ve sekizinci sınıf arasındaki çocuklara ilişkindir eğitim teorisinin dalıdır. ... [+]

Bu program Anaokulu ve sekizinci sınıf arasındaki çocuklara ilişkindir eğitim teorisinin dalıdır.

Kariyer fırsatı Credentialed K-8 öğretmen Becerileri netleştirmek ve bir ilköğretim öğretmeni olma kariyer hedeflerini ifade. Bir öğretim beceri setine profesyonel eğitimci gerekli tutumları, eylemleri, tasarruflar ve davranışları entegre. analitik okuma, yazma, araştırma, bilgi ve kazanma ve başkalarına öğretmek için eleştirel düşünme becerilerini. Birden fazla konu alanları ile sınıfta öğretim için gerekli olan bilginin genişliği göstermek [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program öğrencilere aşağıdaki beş becerileri becerilerini geliştirmek yardımcı olacaktır: anlama, yazma, konuşma, okuma ve İspanyolca konuşan ülkelerin insan ve kültür ... [+]

Bu program öğrencilere aşağıdaki beş becerileri becerilerini geliştirmek yardımcı olacaktır: anlama, yazma, konuşma, okuma ve İspanyolca konuşan ülkelerin insan ve kültür anlayışı. İspanyolca lisans derecesi takip ilgilenen öğrenciler için kesintisiz aktarım yolu sağlamak için tasarlanmıştır.

Kariyer fırsatları Çevirmen / Tercüman uluslararası ilişkiler ABD Dışişleri İthalat / İhracat girişimci Öğretmen Becerileri Standart İspanyolca doğru dilbilgisi yapılarını kullanmaktadır. İspanyolca dil gazete, dergi, kısa öykü, deneme, ve İspanyolca-Amerikan ve Chicano yazarlar tarafından yazılmış şiir seçimleri, ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program, öğrencilerin kamu ve özel sektörde iş alanları çok çeşitli girmek için güçlü bir temel sağlamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Bu program, öğrencilerin kamu ve özel sektörde iş alanları çok çeşitli girmek için güçlü bir temel sağlamak için tasarlanmıştır.

Kariyer fırsatları Hesap yönetici, alıcı girişimci Pazarlama Direktörü mübayaacı Becerileri iş örgütlerinin temel fonksiyonel alanları anlamak İlgili iş belgeleri oluşturmak iş operasyonları ile ilgili kararlar almak için verileri kullanmak ilişkileri ve işletmelerin faaliyet gösterdikleri ekonomik, sosyal, hukuki ve küresel ortamlarda arası bağımlılıkları değerlendirmek. [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program çalışma ve Dünya'nın ve diğer gezegenlerin fiziksel süreçleri anlamaya çalışan disiplinler arası bir bilim dalıdır. Bu levha tektoniği, kayalar, mineraller, de ... [+]

Bu program çalışma ve Dünya'nın ve diğer gezegenlerin fiziksel süreçleri anlamaya çalışan disiplinler arası bir bilim dalıdır. Bu levha tektoniği, kayalar, mineraller, deprem, volkanlar, fosil kayıtları ve Dünya tarihi ve geçmiş iklim ve doğal jeolojik kaynakları içerir.

Kariyer fırsatları çevre izleme, koruma ve iyileştirme Enerji ve maden arama paleontoloji yanardağbilim sismoloji iklimbilim Becerileri test edilebilir metodoloji kullanılarak doğal evren hakkında fikir değerlendirmek incelemek ve kabul edilen fikirlerin sürekli muayenesinin önemi ve modifikasyon numaralandırmak Doğal olayların geniş bir yelpazede anal... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program numarası, miktar ve alan soyut bir bilim dalıdır. ... [+]

matematik programı öğrencilere matematik dört yıllık programlar için gerekli alt-bölümü ders tamamlamak için fırsat sağlar. aktarmak planlayan öğrenciler için, CSU Genel Genişlik veya IGETC genel eğitim desen tamamlanması teşvik edilmektedir. Oldukça büyük ve genel eğitim gereksinimleri her üniversite / üniversite için farklılık nedeniyle öğrencilerin bir danışman ile bir araya tavsiye edilir. Bu kurslar aynı zamanda müttefik sağlık, biyolojik bilimler, fizik bilimleri, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği için genel eğitim gereklerini yerine getirmek.

Not: dört yıllık kurumlara aktarmak için planlama öğrenciler genel eğitim gereksinimleri için bir danışman ile bir araya tavsiye edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu ses ve zift, ritim, melodi, armoni ve gösterim teorik elemanlarının çalışmadır. Program teklifleri müzik teorisi ve işitsel becerileri ders çalışma, enstrümantal ve vo ... [+]

genel müzik derecesi, gelecekteki performans, besteciler, eğitimciler, yazarlar ve araştırmacılar, ve müzik terapistleri için temel sağlar. Öğrenciler enstrümantal ve vokal teknikleri ve performans, müzik teorisi ve müzik tarihinin eğitim alırlar. dört yıllık kolej veya üniversite havale etmeyi planladığınız öğrenciler çalışmanın Bu dersi tamamlamak için tavsiye edilir

Önerilen Lise Hazırlık

ses veya enstrüman bazı arka plan. müzik okumayı yeteneği.

Kariyer Şovmen Aranjör / Besteci yapımcı Ses mühendisi Kondüktör terapist Becerileri kompozisyonlar ve puanları analiz. melodi, ritim, armoni, form: müzi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program aynı zamanda alanın genişliği ve derinliği ile ilgilenen öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını hizmet ederken Psikoloji aktarmak hazırlanan öğrenciler için açıkça ... [+]

Bu lisans programı psikoloji alanında eğitim görmekte Sacramento City College öğrencileri çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu programın öncelikli amacı, psikoloji bakalorya programlarına aktarmak hazırlanan öğrenciler için açıkça belirlenmiş bir ve kapsamlı bir müfredat takip sağlamaktır. Bu programın bir diğer özel amacı gelecekteki kişisel, akademik ya da mesleki yollar için bir temel oluşturmak amacıyla temel ilkeleri ve alan uygulamalarına "kararsız" öğretmektir. birçok seçenek arasında, bu vakıf ilgili alanlarda Yardımcılığı kariyer ve kariyer çeşitli girdiği için uygun olacaktır.

Kariyer fırsatlar... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program resim, heykel ve diğer görsel sanatların gelişiminde akademik çalışmadır. ... [+]

Sanat tarihi Lisans, Yüksek Lisans giden sanat tarihinin daha fazla çalışma için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış, ve / veya doktora edilir Sanat Tarihi. ileri derece ile Sanat Tarihçiler üniversite eğitmenleri, müze ve galeri yöneticileri, küratörler, ya da sanat eleştirmenleri ve kamu ve özel koleksiyoncular için çalışabilir.

Kariyer fırsatları sicil memuru, veli Müze / Galeri müdürü araştırmacı müzayede evi personeli Becerileri tarih boyunca sanatçıların katkıları değerlendirmek bunların uygun bir tarzda ve döneme göre sanat veya mimari eserlerini değerlendirir Eleştirisi sanat ve işlev olarak mimarlık ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program hükümetin sistemleri ile ilgilenen bilgi dalı ve siyasal faaliyet ve davranış analizi. ... [+]

Sacramento City College bilim ve sadece Kaliforniya'nın başkentinin kalbinde takdir edilebilir siyaset sanat hem birleştiren eşsiz bir siyaset bilimi deneyimi sunuyor. Fakülte öğrencilerin akademik ve mesleki kariyerleri boyunca değer olacak teori ve gerçek dünya faaliyetleri, harmanlayarak siyaset dünyasında güçlü bir oryantasyon sağlamak.

Kariyer hukuk Halkla ilişkiler Savunma Uluslararası ilişkiler Diplomasi Becerileri sistemleri ve hükümetleri karşılaştırın siyasal düşünce ve söylem ideolojik yaklaşımları karşılaştırmak yurttaşlık kültürü politika sonuçlarının değerlendirilmesi siyaset, yerel, eyalet, ulusal... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program stüdyo sanat yöntemleri bir temel sağlar. Program teklifleri ders sanat tarihi çalışmaları, 2-D ve 3-D stüdyo uygulamaları içerir. ... [+]

Bu program stüdyo sanat yöntemleri bir temel sağlar. Program teklifleri ders sanat tarihi çalışmaları, 2-D ve 3-D stüdyo uygulamaları içerir.

Kariyer fırsatları Sanat Yönetmeni Moda tasarımcısı Animatör Grafik sanatçısı Endüstriyel / İç Mimar Beceriler: görsel sanatlar alanında önemli tarihi hareketleri ve gelişmeleri ayırt eder. tekniği, malzeme, görsel fikirleri ve deneyimleri bir arada kullanan sanat eserleri oluşturun veya tasarım. Construct ve profesyonel sunum için eserlerin kişisel portföy belgelemek. kavramlar, malzeme ve teknikleri ile ilgili doğru terminolojiyi kullanarak Eleştirisi sanat eserleri. Form... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program uzak ve yakın hem de geçmişte çalışmaları yoluyla kendimizi ve dünyanın bir anlayış teşvik eder. ... [+]

Tarih önemli Uzak ve yakın hem de geçmişte çalışmaları yoluyla kendimizi ve dünyanın bir anlayış teşvik eder. Program eleştirel düşünme ve bizim geçmişten gelen sorunları ve fikirleri geniş bir arka plan geliştirir. büyük böylece tarihin BA programlarına transferi için hazırlar. Aynı zamanda öğrencilere temel iş dünyası, hükümet, öğretim alanında kariyer için hazırlık ve (örneğin, paralegal ya da hukuk kariyer için) mesleki alanlarda bir dizi sunuyor.

Kariyer fırsatı öğretim hukuk Hükümet Müzeler Becerileri analiz ve özgün dünya bölgelerinde önemli olayları ve güçlerini açıklamak görsel malzeme, sözlü he... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Sacramento City College

Bu program drama ve tiyatro alanlarında temel ilkeleri ve uygulamaları öğrencilerin ortaya çıkarır. Öğrenciler oyunculuk temelleri, tiyatro, teknoloji ve üretim temelleri ... [+]

Bu program drama ve tiyatro alanlarında temel ilkeleri ve uygulamaları öğrencilerin ortaya çıkarır. Öğrenciler oyunculuk temelleri, tiyatro, teknoloji ve üretim temellerini öğreneceksiniz, ve nerede tiyatro eğlence tarihsel ve modern dünyanın hem sığar.

Kariyer fırsatları Aktör Yönetmen Box Office yöneticisi Sahne yönetmeni Gazeteci stüdyo Teknisyeni Becerileri tiyatro sanatının rolü ve toplumun diğer bölgelerine ilişkilerini eleştiri. tiyatro var olduğu, tarihsel, sanatsal, sosyal ve felsefi ortamları değerlendirmek. Seçmeler ve performans becerilerini kullanır. toplum, eğitim ve / veya profesyonel şirketler bir... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku