Southeast Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Southeast Community College ( SCC ), kariyer ve teknik, akademik geçiş ve sürekli eğitim programlarına giden erişilebilir, dinamik ve duyarlı Pathways aracılığıyla öğrencileri ve hizmet verdiği çeşitli toplulukları güçlendirme ve dönüştürme misyonuna kendini adamıştır. Southeast Community College , arasından seçim yapabileceğiniz 60'tan fazla kariyer / teknoloji ve transfer programı seçeneğine ve derece, diploma ve sertifika seçeneklerine sahiptir.

Southeast, güneydoğu Nebraska'da 15 ilçenin birincil bölgesine hizmet veren, iki yıllık canlı bir kamu yüksek öğretim kurumudur. Birden çok konum sunuyoruz ve çevrimiçi fırsatlarını genişletmeye devam ediyoruz. Yüksek kaliteli kariyer / teknik ve akademik programları ve çok uygun öğrenim ve ücretleri ile Southeast Community College , öğrencilere yeni bilgiler, beceriler ve farkındalık edinerek geleceklerini yaratmaları için muazzam fırsatlar sunar. Eşsiz kariyer / teknik program karışımımız, öğrencilere işgücünde başarılı olmak için gerekli becerileri sağlayacaktır.

Programlarımız, öğrencilere en son ekipman ve teknolojilerle çalışma fırsatları sunar.

Southeast Community College Akademik Transfer programı, öğrencilere çok uygun fiyatlarla yüksek kaliteli bir akademik temel elde etmeleri için olağanüstü bir fırsat sunmaktadır. Kolej, öğretim mükemmelliğine, öğrenci başarısına ve yansıtıcı ve yaratıcı öğrencilerin gelişimine adanmış eğitmenlerle küçük sınıflar sunar.

Southeast Community College , geçtiğimiz beş yıl içinde, yeni tesislerin inşası, çeyrek dönemden yarıyıl takvim sistemine dönüştürme, teknoloji altyapısı yükseltmeleri, mevcut tesislerin kapsamlı bir şekilde yenilenmesi, iklim ve kültür dönüşümü ve diğer önemli değişiklikler.

Konumlar

Lincoln

Address
O Street,8800
68520 Lincoln, Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri

Beatrice

Address
West Scott Road,4771
68310 Beatrice, Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri

Milford

Address
South State Street,600
68405 Milford, Nebraska, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: