Sacramento City College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1916 yılından bu yana, Sacramento City College seçkin akademik ve mesleki eğitim verilir ve 212 derece ve sertifika programları sunmaktadır gelmiştir. Davis ve Sacramento ana Sacramento kalbinde yer alan kampüs ve üniversite tanıtım merkezleri ile üniversite yaklaşık 22.000 öğrenciye çeşitli bir topluluk kaydolur ve akademik yıl boyunca çok kültürlü aktiviteler sunmaktadır. Yaklaşık 100 yıldır, SCC, çeşitlilik kutluyor kişisel gelişim besleyen, akademik ve ekonomik liderlik ilham veren bir öğrenme topluluğu teşvik kararlı kalmıştır.

SCC tarihi ve geleneğine sadık kalsa da, üniversite öğretim, öğrenme ve teknolojik yeniliklerin her alanda ilerlemiştir. kolej gururla online kurslar ve hizmetler, sosyal yardım merkezi konumları ve seçim için özel öğrenci başarı destek programları da dahil olmak üzere tüm arka planlar, öğrenciler için fırsat geniş bir dizi sunuyor.

SCC ayrıca çevre dostu Davis Center, Sahne Sanatları Merkezi son teknolojiye ve ikonik Hughes Stadyumu dahil olmak üzere birçok yenilenmiş ve modernize öğretme ve öğrenme imkanları bulunmaktadır. ana kampüsünde bu tür çamurla, sütunlar ve tuğla gibi iyi tanınan mimari özellikleri kolej ve prestijli bir görünüm sağlamak ve hissetmek için tadilat ile korunmuştur.

SCC öğrencilerin çeşitli için erişilebilirliği destekleyen programlar ve bir üniversite ortamı sunan kararlıdır. Bu amaçla, sosyal merkezler Davis ve West Sacramento topluluklar için kurslar, öğrenci hizmetleri ve toplum kaynaklarına erişim için alternatif yerler olarak önemli bir rol oynamaktadır. Her iki üniversite tanıtım merkezleri otobüs, bisiklet, araba, ya da bölgesel transit geçiş yoluyla erişilebilir. Ayrıca, SCC öğrenciler bölgesel çevreye karşı sorumlu kullanımını teşvik etmek transit geçiş, maliyet etkin ve pratik bir ulaşım için mükemmel bir iskonto oranı alırsınız. Ve üç SCC kampüslerinden birine bunu yapamazsınız olanlar için, üniversite akademik çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için çevrimiçi ve melez derslerinde uzaklığı eğitim teklifleri artırdı.

Çeşitlilik birçok yönden SCC için önemli bir gurur kaynağıdır. SCC öğrenci nüfusu bölgenin en farklı biridir ve çeşitli kültürel farkındalık faaliyetlerine katılım için fırsatlar boldur. Akademik, üniversite 4 yıllık kurumlara aktarmak planı olanlar için bir lisans ve sertifika kursları çok sayıda yanı sıra genel eğitim kursları sunmaktadır. Bu şekilde, SCC akademik programlar destek ve öğrenci olursa olsun, amaçlarına başarı elde etmek için fırsat sağlar. Sınıf dışında, öğrenciler çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için destek hizmetlerine erişim hakkına sahiptir. SCC ders, mali yardım, iş çalışmada, engelli, gazi ve çok daha fazlası ile öğrenciler için öğrenci hizmetleri programları sunmaktan gurur duyar.

tarihinin True, Sacramento City College yüksek öğrenim her yönüyle yollar yangını devam ediyor. kolej mükemmellik, yaratıcılık, ve erişilebilirlik onun uzun zamandır geleneğini muhafaza olsa da, cesurca, çevresel ve sosyal sorumluluk ve sosyal medya ve online iletişim gibi yeni sınırlar içinde ilerlemektedir. ufuk, SCC öğrenci başarısı üzerinde odaklanarak her fırsatta yeni zorluklar ve fırsatlar kucaklayan olursa olsun toplumun entelektüel, kültürel ve ekonomik canlılık katkıda bulunmaktır.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyonumuz

Sacramento City College çeşitli öğrenci nüfusa hizmet açık erişim, kapsamlı devlet üniversitesidir. Biz eğitim fırsatları ve aktarmak için önde gelen destek hizmetleri, kariyer ilerlemesi, temel beceri geliştirme, diploma ve sertifika kazanma ve kişisel zenginleşme geniş bir yelpazede sunar. Sonuç güdümlü değerlendirme, planlama ve değerlendirme yoluyla sürekli iyileştirme bağlılığımız öğrencinin öğrenmesini teşvik eder. Bu çabalar sayesinde, toplumun entelektüel, kültürel ve ekonomik canlılık katkıda bulunur.

Vizyonumuz

Sacramento City College, çeşitlilik kutluyor kişisel gelişim besleyen bir öğrenme topluluğu oluşturmak istiyor, akademik ve ekonomik liderlik ilham veriyor.

Degerlerimiz

Birlikte çalışma

edinerek Mükemmellik

İlham verici Başarı

Konumlar

Sacramento

Address
3835 Freeport Boulevard
95822 Sacramento, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri