Seward County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Seward County Community College dahil çalışmanın 45 programları sunan iki yıllık bir kurumdur Yetişkin Temel Eğitim, Sertifika programları ve sanat ortağı bilimin ortak, genel çalışmalar ve uygulamalı bilimler derece.

Aspen Enstitüsü tarafından ABD'de 1100'den fazla akredite kamu yüksekokullarının üst% 5 sırada, SCCC hizmet eden en yüksek yabancı uyruklu yüzde popülasyonunda bir ilçede, 15 ila 85 yaş arasında değişen 2.500'den öğrenci öğrenci gövdesi ABD ve yaklaşık 50.997 yedi Southwest Kansas ilçede bir kırsal hizmet alanı ve beş devlet bölgesi.

Fotoğraf

GÖREVİMİZ

Seward County Community College bireyin ve toplumun ilerlemesi için, teknik eğitim, sertifika ve lisans programları ve transfer lisans programları da dahil olmak üzere akademik programların, bir dizi aracılığıyla zenginleştirmek ve her kişinin hayatını geliştirmek için fırsatlar sunar.

FELSEFE

Seward County Community College İyi okumuş bir vatandaş bir sorumlu bir yurttaşlık geçerli: inanmaktadır kaliteli bir öğrenme merkezli bir kurum. Bilgi dinamik ve evrimsel olduğu; Eğitim ve öğrenme hayat boyu faaliyetlerdir; Yüksek öğretim gelecekteki toplumlarda bir yatırımdır ve üniversite bu çabada önemli bir rol oynar. Her insan cinsiyet, yaş, ırk, inanç, kültürel arka planı, sosyoekonomik statü, bilgi, ya da fiziksel ve duygusal uyum değerlidir. Bireyler benzersizdir ve öğrenme ve yaşam için optimum potansiyelini geliştirme fırsatı hak. ve kolej, ayrılmaz bir topluluk bileşeni olarak, ilgi ve toplumun ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

STRATEJİK VİZYON

Kolej çalışan gelişimi ve farkındalık yaratmak çeşitliliğini ele teknolojiyi geliştirerek öğrencilerin bilgisini değerlendirerek ve işgücü gelişimini savunan etkili yöntemlere bir taahhüt yoluyla misyonunu seslenecek.

BİZİM KURUMSAL TEMEL DEĞERLER

Güven, Dürüstlük, Diğerleri değer vermek, Öğrenci Başarı ve Kalite: 250'den fazla çalışanı girdi kullanarak, 2015 yılında anket ve tartışma grupları aracılığıyla toplanan, Üniversite beş Temel Değerlerini belirlemiştir. Bu temel değerler tüm Koleji gayreti desteklemek ve "Beş Directions" İcra Ekibi tarafından öncelikli olarak seçilen girişimler arkasındaki itici güç olarak hizmet vermektedir.

Seward County Community College'a sanal bir tur atın

Konumlar

Liberal

Seward County Community College

Address
1801 North Kansas Avenue
67901 Liberal, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
(620) 624-1951