San Diego Flight Training International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

San Diego Uçuş Eğitim International Hakkında

güzel Güney Kaliforniya'da bulunan San Diego Flight Training International'ın hoş geldiniz. SDFTI sertifikalı ve uçuş test sınav yetkisine sahip 141 okul onaylı ve 1989 yılından bu yana profesyonel pilotları mezun olmuştur bir.

SDFTI iddialı pilotlar yüzlerce lekesiz bir güvenlik kaydı ile mesleki uçuş eğitim hedeflerini karşılamak yardımcı olmuştur. Biz size aynı şeyi yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Biz havacılık eğitimlerini tamamlamak için olağanüstü bir atmosfer sunuyor ve Montgomery Field (San Diego) nedeniyle mükemmel hava 350'den fazla uçuş eğitim gün ortalama bir yıl sahiptir. San Diego ayrıca güvenli ve rahat bir ortamda sıcak ve kuru iklim, güzel plajları ve turistik sahiptir. kontrollü hava trafik sistemi ve uzun beyaz okyanus plajları, renkli çöller ve bölgede engebeli karla kaplı dağlar bir karışımı San Diego ülkenin en ideal ve güzel havacılık eğitim yeri yapmak.

Bir uçuş okulu seçmek için karar önemli bir adımdır ve son anketler deneyimli öğrenciler için önemli bir fark stil ve mevcut eğitim kalitesinin olduğunu göstermektedir. Bu SDFTI son bağımsız pazarlama araştırmasında en yüksek puan olan alandır.

Her ders yapısı, güvenliği ve kalitesine vurgu yaparak mümkün olduğunca verimli size taşımak için geliştirilmiş bir müfredat vardır.

Mezunlarımız kendi hedeflerini gerçekleştirmek son derece başarılıdır. Yaklaşık% 100 ilk denemede yazılı testleri geçmek ve% 80'den fazla tek denemede ile pratik uçuş testi geçmek.

Neden SDFTI seç?

SDFTI dünya standartlarında eğitim sunmaktadır ve başarılı kanıtlanmış olduğundan ... Biz de 20 yılı aşkın bir süredir San Diego bölgesinde burada pilotlarının yetiştirilmesi oldum.

YAPI

Size her havayolu arzuları uçak Flightdeck en imrenilen pozisyonlar için en iyi insanları toplama yapılandırılmış eğitim türünü verir. Federal Havacılık Düzenlemeleri (FAR) tarafından reçete gibi sınav yetkisine sahip hem Part 61 ve Bölüm 141 altında eğitim sunuyoruz.

RÖPORTAJLAR HAZIRLIK

Her öğrenci sektörde mevcut havayolu geniş numarası ile iş arazi iş görüşmesine ve hazırlık becerileri verilir. Bu SADECE bir röportajda daha fazladır; o ... biz etkili ve güvenli, hızlı seni oraya istediğiniz bir kariyer.

EĞİTİM ORTAMI

O saat sayısı ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz hangi konfor, uçmak bir yıl günden daha fazladır. SDFTI AT size gün sonra saat gün oturum açmak için büyük bir fırsat verir Southern California Uçan Experience yarar.

Arazinin ÇEŞİTLİLİK

Tek bir uçuşta kolayca bir tarımsal zengin İmparatorluk Vadisi ve Salton Denizi'ne Anza-Borrego çöl parklar mil yüksek dağ tepelerine iç vadiler okyanus-ön plajları 70 mil gidebilirsiniz. Sen daha burada başka bir yerde yaşamaya fırsat var.

HAVASAHASINDA ve havaalanlarının ÇEŞİTLERİ

gezegendeki başka herhangi bir okul daha SDFTI 20 mil mesafede olan diğer çeşitlilik vardır. küçük kontrolsüz şeritler sınıf 8 kontrollü sivil havacılık pist için birden fazla sınıf Bravo ticari ve askeri operasyonlardan. Burada sizin kariyerinizde bulacaksınız hemen hemen hiçbir şey maruz kalmasına fırsat var. Biz de ABD'de mevcut iki "kule enroute" koridorlarında birine sahip.

YENİ UÇAK

SDFTI, sahibi çalışır ve 15 uçak filosu korur. Bu ikiz ve tek motor, karmaşık uçağı ve Garmin G1000® donanımlı cam Flightdeck dahil bölgedeki Cessna 172S en yeni koleksiyonu içerir.

Uluslararası Öğrenciler

SDFTI uçuş eğitim sınıflarına Göçmen Olmayan Alien (Uluslararası) öğrencileri ve Resident Yabancılar kayıt için Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından yetkilidir. Bu hızlı ve kolay takip M1 Vize sürecini başlatmak gerekir.

uluslararası öğrencilerin çoğu FAA Private, Enstrüman, Ticari ve Multiengine programları içeren bir hızlı ve ekonomik bir başlangıç-bitiş ticari bir program arıyoruz.

Uluslararası öğrenciler ayrıca yeni ve modern filo tren ve çalışmanın kişiselleştirilmiş ders tamamlamak için bireysel FAA sertifikaları ve değerlendirmesi herhangi birini seçebilirsiniz.

I-20 Yetkili

San Diego Flight Training Uluslararası öğrenciler uçuş eğitimi için ABD'ye girmek için kendi büyükelçiliği vasıtasıyla bir öğrenci (M-1) Vizesi almak için izin I-20 's verme yetkisine sahiptir. Bu yabancı uyruklu bir M1 VISA almak ve daha sonra ABD'de uçuş eğitime başlamak için izin verecektir. yerleşik olmayan yabancılar sadece I-20 yetkili olan okullarda eğitim unutmayınız. Başarısızlık sürgün yol açabilir bu politikaya uyması. Biz de diğer I-20 onaylı ve yetkili uçuş okullarında eğitim gören yerleşik olmayan yabancılar transferlerini kabul eder. Bu çok kolay bir işlemdir ve bittiğinde doğru eğitim çok az bir etkiye sahip olacaktır.

Konumlar

San Diego

San Diego Flight Training International

Address
8745 Aero Dr., Ste. 103

92123 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 858-569-1822

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin