Resmi açıklamayı okuyun

San Diego Uçuş Eğitim International Hakkında

güzel Güney Kaliforniya'da bulunan San Diego Flight Training International'ın hoş geldiniz. SDFTI sertifikalı ve uçuş test sınav yetkisine sahip 141 okul onaylı ve 1989 yılından bu yana profesyonel pilotları mezun olmuştur bir.

SDFTI iddialı pilotlar yüzlerce lekesiz bir güvenlik kaydı ile mesleki uçuş eğitim hedeflerini karşılamak yardımcı olmuştur. Biz size aynı şeyi yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Biz havacılık eğitimlerini tamamlamak için olağanüstü bir atmosfer sunuyor ve Montgomery Field (San Diego) nedeniyle mükemmel hava 350'den fazla uçuş eğitim gün ortalama bir yıl sahiptir. San Diego ayrıca güvenli ve rahat bir ortamda sıcak ve kuru iklim, güzel plajları ve turistik sahiptir. kontrollü hava trafik sistemi ve uzun beyaz okyanus plajları, renkli çöller ve bölgede engebeli karla kaplı dağlar bir karışımı San Diego ülkenin en ideal ve güzel havacılık eğitim yeri yapmak.

Bir uçuş okulu seçmek için karar önemli bir adımdır ve son anketler deneyimli öğrenciler için önemli bir fark stil ve mevcut eğitim kalitesinin olduğunu göstermektedir. Bu SDFTI son bağımsız pazarlama araştırmasında en yüksek puan olan alandır.

Her ders yapısı, güvenliği ve kalitesine vurgu yaparak mümkün olduğunca verimli size taşımak için geliştirilmiş bir müfredat vardır.

Mezunlarımız kendi hedeflerini gerçekleştirmek son derece başarılıdır. Yaklaşık% 100 ilk denemede yazılı testleri geçmek ve% 80'den fazla tek denemede ile pratik uçuş testi geçmek.

Neden SDFTI seç?

SDFTI dünya standartlarında eğitim sunmaktadır ve başarılı kanıtlanmış olduğundan ... Biz de 20 yılı aşkın bir süredir San Diego bölgesinde burada pilotlarının yetiştirilmesi oldum.

YAPI

Size her havayolu arzuları uçak Flightdeck en imrenilen pozisyonlar için en iyi insanları toplama yapılandırılmış eğitim türünü verir. Federal Havacılık Düzenlemeleri (FAR) tarafından reçete gibi sınav yetkisine sahip hem Part 61 ve Bölüm 141 altında eğitim sunuyoruz.

RÖPORTAJLAR HAZIRLIK

Her öğrenci sektörde mevcut havayolu geniş numarası ile iş arazi iş görüşmesine ve hazırlık becerileri verilir. Bu SADECE bir röportajda daha fazladır; o ... biz etkili ve güvenli, hızlı seni oraya istediğiniz bir kariyer.

EĞİTİM ORTAMI

O saat sayısı ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz hangi konfor, uçmak bir yıl günden daha fazladır. SDFTI AT size gün sonra saat gün oturum açmak için büyük bir fırsat verir Southern California Uçan Experience yarar.

Arazinin ÇEŞİTLİLİK

Tek bir uçuşta kolayca bir tarımsal zengin İmparatorluk Vadisi ve Salton Denizi'ne Anza-Borrego çöl parklar mil yüksek dağ tepelerine iç vadiler okyanus-ön plajları 70 mil gidebilirsiniz. Sen daha burada başka bir yerde yaşamaya fırsat var.

HAVASAHASINDA ve havaalanlarının ÇEŞİTLERİ

gezegendeki başka herhangi bir okul daha SDFTI 20 mil mesafede olan diğer çeşitlilik vardır. küçük kontrolsüz şeritler sınıf 8 kontrollü sivil havacılık pist için birden fazla sınıf Bravo ticari ve askeri operasyonlardan. Burada sizin kariyerinizde bulacaksınız hemen hemen hiçbir şey maruz kalmasına fırsat var. Biz de ABD'de mevcut iki "kule enroute" koridorlarında birine sahip.

YENİ UÇAK

SDFTI, sahibi çalışır ve 15 uçak filosu korur. Bu ikiz ve tek motor, karmaşık uçağı ve Garmin G1000® donanımlı cam Flightdeck dahil bölgedeki Cessna 172S en yeni koleksiyonu içerir.

Uluslararası Öğrenciler

SDFTI uçuş eğitim sınıflarına Göçmen Olmayan Alien (Uluslararası) öğrencileri ve Resident Yabancılar kayıt için Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından yetkilidir. Bu hızlı ve kolay takip M1 Vize sürecini başlatmak gerekir.

uluslararası öğrencilerin çoğu FAA Private, Enstrüman, Ticari ve Multiengine programları içeren bir hızlı ve ekonomik bir başlangıç-bitiş ticari bir program arıyoruz.

Uluslararası öğrenciler ayrıca yeni ve modern filo tren ve çalışmanın kişiselleştirilmiş ders tamamlamak için bireysel FAA sertifikaları ve değerlendirmesi herhangi birini seçebilirsiniz.

I-20 Yetkili

San Diego Flight Training Uluslararası öğrenciler uçuş eğitimi için ABD'ye girmek için kendi büyükelçiliği vasıtasıyla bir öğrenci (M-1) Vizesi almak için izin I-20 's verme yetkisine sahiptir. Bu yabancı uyruklu bir M1 VISA almak ve daha sonra ABD'de uçuş eğitime başlamak için izin verecektir. yerleşik olmayan yabancılar sadece I-20 yetkili olan okullarda eğitim unutmayınız. Başarısızlık sürgün yol açabilir bu politikaya uyması. Biz de diğer I-20 onaylı ve yetkili uçuş okullarında eğitim gören yerleşik olmayan yabancılar transferlerini kabul eder. Bu çok kolay bir işlemdir ve bittiğinde doğru eğitim çok az bir etkiye sahip olacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

San Diego Flight Training International

Her zaman personel eğitmen bizim havuzlu bir-bir tren mümkün olmakla birlikte, yaklaşık sadece 29 hafta içinde tam bir birincil havacılık eğitim vermektedir SDFTI Havayol ... [+]

Her zaman personel eğitmen bizim havuzlu bir-bir tren mümkün olmakla birlikte, yaklaşık sadece 29 hafta içinde tam bir birincil havacılık eğitim vermektedir SDFTI Havayolu Doğrudan Akademi Kariyer Doğrudan Programı avantajlarını zevk olabilir.

Sınıflar şimdi oluşturuyoruz. Sınıf mevcutları 10 öğrenci ile sınırlıdır.

Kariyer Doğrudan Programı ile yaklaşık 29 hafta içinde Private Pilot Belgesi (Lisans), Enstrüman Değerlendirme, Ticari Pilot Belgesi ve Multiengine Değerlendirme kazanabilirsiniz. Bu ders öğretim aşağıdaki saat içerir:

Yönlendirilmiş Zemin Çalışması [112 Saat] Pre / Post Uçuş - Toprak Öğretim [90 Saat] Bilgi Test Hazırlama Zemin Öğretim [48 Saat] Çift Cessna 172 Uçuş Süresi [77,5 Saat] Çift Piper Ok Uçuş Zamanı [10 Saat] Çift Yataklı Motor Uçuş Zamanı [15 Saat] Yalnız Cessna 172 Uçuş Süresi [80 Saat] Yalnız Piper Ok Uçuş Zamanı [5 Saat] Çift Gelişmiş Uçuş Eğitim Cihazı (Simülatörü) [22.5 Saat] Özel, Enstrüman, G1000 ve Ticari Pilot Eğitim Setleri Özel, Enstrüman ve Ticari Bilgi Testi Sınavları Özel, Enstrüman, Ticari ve Multiengine Pratik Sınavlar ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
29 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Diego Flight Training International

aşağıdaki gibi Başvuran uçuş eğitimi 120 saat alacak; (Çift 26 saat. karmaşık olmayan, Dual 10 saat. Karmaşık, Dual 19 saat. Çok motor, Solo 65 saat. olmayan karmaşık ve ... [+]

aşağıdaki gibi Başvuran uçuş eğitimi 120 saat alacak; (Çift 26 saat. karmaşık olmayan, Dual 10 saat. Karmaşık, Dual 19 saat. Çok motor, Solo 65 saat. olmayan karmaşık ve sınıf eğitimi 65 saat (Yönlendirilmiş Çalışma 35 - Toprak Öğretim 30).

Zemin okul talimat uçuş öncesi hazırlık ve esasları kapsar; Karmaşık uçak prosedürleri; Karmaşık uçak sistemleri; gelişmiş çoklu motor aerodinamiği; uçak performans sınırlamalar; Federal Havacılık Kuralları; farkındalık stall; havacılık çizelgeleri ve yayınlar; VFR navigasyon radyo yardımcıları; meteoroloji ve hava veri hizmetleri; ulusal hava sahası sistemi; radyo iletişim; hava trafik kontrolü; aero tıbbi faktörler; ticari işlemler; yolcu ve yük yükleme; gece manevraları; ve karadan operasyonlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Diego Flight Training International

Ticari Sertifika Kursu - Tek Motor tek motorlu uçakta sadece ticari pilot ayrıcalıkları gerektiren öğrenciler içindir. ... [+]

Ticari Sertifika Kursu - Tek Motor tek motorlu uçakta sadece ticari pilot ayrıcalıkları gerektiren öğrenciler içindir.

aşağıdaki gibi Başvuran uçuş eğitimi 120 saat alacak; (Çift 40 saat. karmaşık olmayan, Dual 10 saat. Karmaşık, Yalnız 5 saat. kompleksi. Yalnız 65 saat. olmayan karmaşık ve sınıf eğitimi 65 saat (Yönlendirilmiş Çalışma 35 - Toprak Öğretim 30).

Zemin okul talimat uçuş öncesi hazırlık ve esasları kapsar; Karmaşık uçak prosedürleri; Karmaşık uçak sistemleri; gelişmiş çoklu-motor aerodinamik; uçak performans sınırlamalar; Federal Havacılık Kuralları; farkındalık stall; havacılık çizelgeleri ve yayınlar; VFR navigasyon radyo yardımcıları; meteoroloji ve hava veri hizmetleri; ulusal hava sahası sistemi; radyo iletişim; hava trafik kontrolü; aero tıbbi faktörler; ticari işlemler; yolcu ve yük yükleme; gece manevraları; ve karadan operasyonlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Diego Flight Training International

Özel Pilot Sertifika Kursu, modern havacılık öğrencinin ilk giriş olacak. Başvuran uçuş eğitimi 35 saat ve toprak ve / veya sınıf eğitimi 70 saatlik bir asgari alacaksını ... [+]

Özel Pilot Sertifika Kursu, modern havacılık öğrencinin ilk giriş olacak.

Başvuran uçuş eğitimi 35 saat ve toprak ve / veya sınıf eğitimi 70 saatlik bir asgari alacaksınız.

Zemin okul eğitim aerodinamik ve uçuş ilkelerini içerir; uçak sistemleri; meteoroloji ve hava veri hizmetleri; hava sahası; hava trafik kontrolü; radyo iletişim; Federal Havacılık Kuralları; aero tıbbi faktörler; havacılık çizelgeleri ve ilgili yayınlar; uçak performansı ve sınırlamaları; Temel ve radyo navigasyon; gece uçan prosedürleri; Uçuş planlaması; Uçuş manevraları; ve karadan operasyonlar.

Uçuş eğitim müfredatı ön kontrol prosedürleri kapsar; havalimanı işletmeciliği; iniş ve kalkış; Performans manevraları; yer referans manevraları; Navigasyon ve kros işlemleri; Temel enstrüman manevraları; tezgahlarda; Acil operasyonlar; gece operasyonları; ve post-flight brifing.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Address
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 San Diego, California, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 858-569-1822