Resmi açıklamayı okuyun

Neden Saint Michael? Zorlayıcı, Dünya Standartlarında Eğitim

1904 yılında kurulan Saint Michael Koleji, güzel Vermont ortamda zorlayıcı, dünya standartlarında liberal sanat eğitimi sunar. Bizim bağlı topluluk öğrencileri boşluk var ve kendilerini ve akranlarını meydan destekleyen ideal bir öğrenme ortamı sağlayarak, birbirleriyle ve başarılı öğretim üyeleri ile yakın ilişkiler kurmaya olanak sağlar. Bir üniversite Burlington, ülkenin en üst puan üniversite şehirlerinden biri dakika uzaklıkta gibi, Aziz Michael akademik, manevi, kültürel, hizmet ve vahşi deneyimleri eşsiz bir karışımını sunuyor. Daha fazla bilgi için, smcvt.edu ziyaret edebilirsiniz.

Saint Michael Koleji Diğer Dilleri (TESOL) Konuşanlar için Klinik Psikoloji, Eğitim ve Öğretim İngilizce mükemmel master programları sunmaktadır. Bu teknoloji programları çalışan profesyoneller de dahil olmak üzere çeşitli öğrenci vücudun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.

Kişiselleştirilmiş öğrenme planları, esnek sınıf planlaması, yetenekli öğretmenler ve meslektaşları güçlü ağlar ve rehberlere öğrencilerin kendi alanlarında lider olmak için teorik eğitim, pratik deneyim ve fikir edinmek emin olun. Aslında, üniversite yüksek vasıflı profesyoneller yetiştirilmesi için işverenler arasında iyi bilinmektedir. Bu neredeyse yüzde 100 lisansüstü düzeyde işe yerleştirme oranına sahip bir nedeni budur.

Bu avantajlar Saint Michael College yüksek lisans derecesi akıllıca bir yatırım yapmak.

Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Eğitimi Master of Arts (MATESOL) lisans programı

Saint Michael Koleji uluslararası alanda tanınmış ve saygın MATESOL programı Diğer dillerde ABD'de ve yurtdışında konuşan İngilizce öğretmek eğitir. Bu MATESOL (36 kredi) olmak üzere sekiz seçenek vardır; MATESOL: OnLine + OnCampus (36 kredi); ve Barış Gönüllüleri Yüksek Lisans Uluslararası Programı (36 kredi).

Ek programlar MATESOL + PK-12 Licensure (46 kredi), Lisanslı Öğretmenler (36 kredi) için MATESOL + PK-12 Onay ve Lisanslı Öğretmen ELL Onay (18 kredi) vardır. TESOL Lisansüstü Sertifika (24 kredi) ve TESOL Diploma Programı da sunulmaktadır.

Mezunlar onlar Saint Michael Koleji'nde TESOL programı ile ekili becerilerini kullanarak tüm dünya çapında yer almaktadır.

Vermont Heyecan verici bir yer

Saint Michael Koleji ABD'nin kuzeydoğu bölgesinde Colchester, Vermont 440 dönümlük güzel yer almaktadır. O Burlington, Vermont en büyük şehri ve sanat ve eğlence Mekke sadece üç mil.

Burlington görkemli Green Mountains ve fevkalade Champlain Gölü arasında yer almaktadır. Bu şık mağazalar, fantastik restoranlar, heyecan verici gece hayatı, harika canlı müzik, kültür kurumları zenginleştiren, açık rekreasyon canlandırıcı ve harika özel etkinlikler sunuyor.

Öğrenciler sadece, kayak, snowboard, snowshoeing, yürüyüş, kaya / buz tırmanışı, dağ bisikleti ve kano gibi eğlenceli yaz festivalleri, güzel sonbahar yaprakları ve heyecanlı bir yıl boyunca spor da dahil olmak üzere devletin turistik daha fazla zevk alan dışında girişim olabilir birkaç isim için.

Saint Michael College Mali Yardım

Aziz Michael'ın, eğitimin değeri çok maliyetini aşıyor. Bizim küçük-okul samimiyet, meydan güçlendirmek ve karşılaştırılabilir kurumlarda genellikle daha az bir fiyata öğrencileri yetiştirme olacaktır. Aziz Ahmet'in böyle bir kurs kredi ücretleri, sağlık ücretleri, öğrenci harçları, teknoloji ücretleri, ya da park ücretleri gibi diğer okullardan, bulunan çok sayıda ek ücret empoze etmez. Dahası, onların Öğrenci Finansal Hizmetler Bürosu Federal Direct unsubsidized ve Federal Doğrudan mezunu PLUS krediler aracılığıyla öğrenim, yönetmenize yardımcı olmak için bekliyor. Biz de Öğrenim Pay aracılığıyla harç ödeme planı sunuyoruz.

Saint Michael College Mezun olan öğrenciler federal sponsorluğunda krediler ve kısmi öğrenim remisyon ve burslar sağlayan lisansüstü asistanlık için uygun olabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Saint Michael's College

Yoğun İngilizce Programı (IEP) üniversite ortamında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler içindir. Birçok IEP öğrenciler İngilizce geliştirir zaman lisans ... [+]

İngilizce + Akademik Hazırlık

Hedefiniz ne olursa olsun, Aziz Michael İngilizce dil yeterlilik her seviye için bir programı vardır.

Yoğun İngilizce Programı

ABD'de eski İngilizce programlarından biri güzel Vermont ABD'de bulunan

Yoğun İngilizce Programı (IEP) üniversite ortamında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler içindir. Birçok IEP öğrenciler İngilizce geliştirir zaman lisans veya yüksek lisans düzeyinde eğitim almak niyetinde. Diğer bireyler olarak ya da gruplar halinde kısa süreli dil eğitimi için geliyor. Aziz Michael her öğrencinin seviyesi, güçlü ve zayıf yönler değerlendirir ve uygun eğitimi vermektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Burlington
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
8 - 16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Saint Michael's College

Uluslararası öğrenciler sadece bir yarıyılda, ya da birer yıllık süreler için Aziz Michael eğitim için bekliyoruz. ... [+]

Kısa Vadeli Çalışmaları + olmayan Diploma Programları

Uluslararası öğrenciler sadece bir yarıyılda, ya da birer yıllık süreler için Aziz Michael eğitim için bekliyoruz.

Program Seçenekleri: Tam Akademik Program: Herhangi bir konuda seçtiğiniz dört ders kadar inceleyin. Akademik İngilizce: ABD üniversiteye devam etmeyi planlayan ve İngilizcelerini geliştirmek gerek öğrenciler için. akademik içerik kursları ile birlikte sunulan İleri İngilizce kursları. Tam kredi programları mevcuttur. Yoğun İngilizce: İngilizce-düzeyini artırmak isteyen öğrenciler için. Beş düzeyleri sundu. Faydaları şunlardır: Sigara Lisans öğrencileri Lisans Öğrencileri olarak kampüste aynı statüye sahip Programlar, son bir dönem ya da bir yıl Üniversite kredisi tam akademik ve Akademik İngilizce programları tüm dersler için sunulmaktadır. Programlar yıl boyunca mevcuttur dahil yaz Tüm İngilizce yetenekleri bekliyoruz İngilizce testi (vb TOEFL, IELTS) gerekli değildir ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Burlington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans Hazırlık

Saint Michael's College

ABD üniversiteye girmek isteyen alt İngilizce becerileri olan öğrenciler şartlı kabulü için başvuruda ve Yol Programı girebilir. Birçok onların derecesini tamamlamak için ... [+]

öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmek ve bir Lisans programına geçiş için

ABD üniversiteye girmek isteyen alt İngilizce becerileri olan öğrenciler şartlı kabulü için başvuruda ve Yol Programı girebilir. Birçok onların derecesini tamamlamak için anadili İngilizce için gereken zaman aynı miktarda kendi derecesini tamamlamak olacaktır.

dil seviyesine bağlı olarak, öğrencilerin Yoğun veya Akademik İngilizce Programı dışarı başlayacak ve bir veya daha fazla dönem içinde kendi lisans programına aktarın.

Lisans Yol öğrencileri Akademik içerik dersleri alarak ve üniversite kredisi kazanırken İngilizce hazırlık tamamlamak. Birçok Yol öğrenciler ikinci sınıf öğrencileri olarak lisans programına girecek. Bir Yol Öğrenci dört yıl içinde lisans tamamlamak mümkündür.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Burlington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Saint Michael's College

Bir yaz dönemi kursuna tam kayıt ve Öğrenci İşleri Müdürlüğü'ne bulunan Lisans Kayıt formu, sayfa Forms göndermek için. Kayıt 1 Mart başlar. ... [+]

Uluslararası Eğitim Kursları 2017

Bir yaz dönemi kursuna tam kayıt ve Öğrenci İşleri Müdürlüğü'ne bulunan Lisans Kayıt formu, sayfa Forms göndermek için. Kayıt 1 Mart başlar.

Uluslararası Çalışma Ders İçerikleri

Fransa: Medieval Burgonya Kültür ve Toplum

HI / RS / AH / HU 280 (4 kredi) Ön Koşul: Yok Tarih: Mayıs 13-31, 2017

orijinal bağlamında ortaçağ tarihi ve kültürünü okurken - bir 12. yüzyıl manastır - Bu program Burgonya SMC kökenleri yerinde yaşayan öğrenciler ilk elden deneyimi sunuyor. Pontigny her geçen gün düzenlenen Sınıflar site için öğrenciler kaleler, kiliseler, katedraller, savaş, manastırlar, arkeolojik kazı, kasaba ve şehirlerde, müzeler ve kütüphanelere ertesi gün ziyaret hazırlamak. Bu şekilde okuma, eğitim ve entegre edilmiştir, bu kültürün maddi kalıntıları keşfetmek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Burlington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
11 - 18 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku