Saddleback College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Saddleback Koleji Hoşgeldiniz

Saddleback Koleji 1968 yılından bu yana Güney Orange County yüksek öğrenim ve eğitim için ilk tercihi olmuştur. Bizim 500.000'den fazla mezunlar başarıyla, eğitim mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmak için öğrencilerin akademik ve kariyer eğitim programlarının kalitesi kanıtı olabilir. Bizim zengin bir akademik gelenek ve güçlü itibar işgücü için hazırlanıyor, dört yıllık üniversitelere transfer, ya da yaşam boyu öğrenme fırsatlarını takip, Saddleback College ön lisans diploması ve sertifika isteyen öğrenciler için ideal bir yer yapmak.

Saddleback Koleji üzerinde sunan tamamen akredite olduğunu 190 program alanlarında 300 ön lisans, sertifika ve mesleki beceriler ödülleri Öğrenci başarısı için onun uzmanlık, deneyim ve bağlılık için ünlü bir fakülte tarafından öğretti. yurt dışında çalışma, kooperatif iş tecrübesi, online öğrenme ve onur sadece biz çok yönlü bir eğitim deneyimi için teklif ek programlardan bazılarıdır.

aktarım Başarı

113 California Community Kolejleri, Saddleback Koleji Kaliforniya Eyalet Üniversitesi transferlerinde California Üniversitesi transferler ve 17 olarak 8. sırada yer almaktadır. Orange County dokuz community kolej, Saddleback Koleji UC Santa Barbara, UC Santa Cruz, San Diego Devlet Üniversitesi, Cal Poly San Luis Obispo, USC ve ASU yapılan transferlerdeki birinci sırada ve UC Berkeley, UCLA ve UC ikinci sırada yer alıyor San Diego.

Destek Hizmetleri

Aday öğrenciler, mevcut öğrencileri ve mezunları Saddleback Koleji mükemmel destek hizmeti tadını çıkarın. öğrenme ve fiziksel engelli öğrenciler için danışmanlık, kariyer planlama ve iş bulma hizmetleri ve yardım bir dizi günlük mevcuttur. Kampüs çocuk bakımı, yeniden giriş erkek ve kadınlar için sağlık merkezi, mali yardım ve hizmetler tam kadrolu mevcuttur. Biz gazilere sağlanan destek hizmetlerinin özellikle gurur duyuyoruz. Bizim Gaziler Eğitim ve Geçiş Hizmetleri (VETS) merkez kolej ve sivil hayata askeri geçiş öğrencileri ve ailelerini desteklemek için kaynak ve danışmanları vardır.

Vakıf ve Mezunları

Saddleback Koleji Vakfı Saddleback College, akademik atletik ve kültürel programlar için mali destek kazanarak yüksek öğrenim kalitesini artıran bir 501 (c) (3) kuruluştur. adanmış toplum liderlerinin bir grup tarafından Güdümlü, vakıf başlatır ve kolej ve öğrencilerin destek kolej ve toplum fon yaratma koordine eder. Saddleback Koleji ayrıca üniversite ve öğrenciler için önemli kaynaklar olan 500.000'den fazla mezunlar değerleri. Saddleback Koleji Mezunlar Derneği katılarak, öğrenciler sadece kendi alma mater ile yaşam boyu bağlar kurma değil, profesyonel ve sosyal ağ fırsatları sağlamak yardımcı olabilir dost mezunlarının binlerce bağlanıyorsunuz.

Eğer işgücü için hazırlanıyor, dört yıllık üniversitelere transfer, ön lisans ve sertifika arayan, ya da yaşam boyu öğrenme fırsatlarını takip olup olmadığını Yani, size Saddleback Koleji yükseköğretimde ilk tercih yaptık ve görmek için sabırsızlanıyoruz mutlu Eğer kampüs!

Konumlar

Görev Viejo

Saddleback College

Address
28000 Marguerite Parkway
Mission Viejo, CA 92692

92692 Görev Viejo, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 949-582-4500