San Diego Culinary Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SDCI hakkında o aşçılık okullarına geldiğinde SDCI oldukça benzersizdir. Biz sadece oldukça genç 12 yıl için yaklaşık oldum. Biz aile sahibi ve tek bir kampus yeri var.

nispeten küçük ve bizim için kararlar kurumlar kurulu var çünkü Ama biz diğer mutfak okulların sonuçlarına göre ayrı kampüsümüz belirledik programlar geliştirmek mümkün olmuştur. Biz her yeni öğrenci onlar bizim kampüste ayak adım bir kez bir parçası haline benzersiz bir kültür oluşturduk.

Başkanın Mektubu 2000 yılı Ağustos ayında, babam, Harold Meyberg ve annem, Lili, bir öğrenci avuç ve çok önemli bir fikirle San Diego Culinary Institute kurdu: Daha iyi bir mutfak okul inşa etmek.

Bunlar teknik değil, yemek tarifleri öğreten bir okul inşa etmek istedim; herhangi bir mutfak okul için bir güzel yemek çevre şaşırtıcı bir asgari gereklilik bir Executive Chef olarak en az 5 yıl sahip her şef Öğretim gerekli. Son olarak, onların programı geniş eller teklif eğitim, sınırlı sınıflar ile, iyi donanımlı bir mutfak sınıflarda ısrar etti.

Onlar sadece öğrencilerin bir avuç ve idealleri bu basit kümesine bir vaatte ile başladı.

Onlar okulu kurdu yana, bizim sınıf alanı iki katına ve öğrencilerimize Commis programı öğretmek için programımızı genişlettik. Babam onun okul haline gelmiştir görmek için burada değil, ama biz onun adına ve bizim ilk ideallerine tereddütsüz bir özveri ile devam.

Hoşgeldiniz.

Misyonumuz San Diego, Amerika Birleşik Devletleri'nde önde gelen restoranlarda kariyerlerini başlayın ve dünya: San Diego Culinary Institute biz bilgi ve beceriler onlar için gereken gelecekteki şefler hazırlamak için misyonumuzu yaptık.

en iyi restoranları nesil Baş Chefs ol, ve sonuçta, mutfak sanatları gelecek trendleri şekillendiren bu şefler arasında yerini al. Bu amaçla, profesyonel davranış yüksek standartlara kendimizi tutun ve sürekli kendi kişisel gelişim ve mesleki becerilerin gelişimine yatırım yapmaya kendimizi adamak.

Konumlar

La Mesa

Address
024 La Mesa Boulevard
CA 91942 La Mesa, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri