Resmi açıklamayı okuyun

SDCI hakkında o aşçılık okullarına geldiğinde SDCI oldukça benzersizdir. Biz sadece oldukça genç 12 yıl için yaklaşık oldum. Biz aile sahibi ve tek bir kampus yeri var.

nispeten küçük ve bizim için kararlar kurumlar kurulu var çünkü Ama biz diğer mutfak okulların sonuçlarına göre ayrı kampüsümüz belirledik programlar geliştirmek mümkün olmuştur. Biz her yeni öğrenci onlar bizim kampüste ayak adım bir kez bir parçası haline benzersiz bir kültür oluşturduk.

Başkanın Mektubu 2000 yılı Ağustos ayında, babam, Harold Meyberg ve annem, Lili, bir öğrenci avuç ve çok önemli bir fikirle San Diego Culinary Institute kurdu: Daha iyi bir mutfak okul inşa etmek.

Bunlar teknik değil, yemek tarifleri öğreten bir okul inşa etmek istedim; herhangi bir mutfak okul için bir güzel yemek çevre şaşırtıcı bir asgari gereklilik bir Executive Chef olarak en az 5 yıl sahip her şef Öğretim gerekli. Son olarak, onların programı geniş eller teklif eğitim, sınırlı sınıflar ile, iyi donanımlı bir mutfak sınıflarda ısrar etti.

Onlar sadece öğrencilerin bir avuç ve idealleri bu basit kümesine bir vaatte ile başladı.

Onlar okulu kurdu yana, bizim sınıf alanı iki katına ve öğrencilerimize Commis programı öğretmek için programımızı genişlettik. Babam onun okul haline gelmiştir görmek için burada değil, ama biz onun adına ve bizim ilk ideallerine tereddütsüz bir özveri ile devam.

Hoşgeldiniz.

Misyonumuz San Diego, Amerika Birleşik Devletleri'nde önde gelen restoranlarda kariyerlerini başlayın ve dünya: San Diego Culinary Institute biz bilgi ve beceriler onlar için gereken gelecekteki şefler hazırlamak için misyonumuzu yaptık.

en iyi restoranları nesil Baş Chefs ol, ve sonuçta, mutfak sanatları gelecek trendleri şekillendiren bu şefler arasında yerini al. Bu amaçla, profesyonel davranış yüksek standartlara kendimizi tutun ve sürekli kendi kişisel gelişim ve mesleki becerilerin gelişimine yatırım yapmaya kendimizi adamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

İleri Diploma

San Diego Culinary Institute

Mutfak Commis Mutfak programda Gelişmiş Profesyonel Diploma ülkedeki en iyi mutfak eğitimciler bazı araştırma ve program geliştirme yıl doruk noktasını temsil ediyor. mut ... [+]

Programlarımız Aklınızdaki başarılı bir gelecek ile geliştirilmiştir Bir Executive Chef olarak ya da bir pasta şef olarak Mutfak Sanatları alanında kariyer istiyorum olsun, SDCI iki disiplinde de kapsamlı bir program sunmaktadır.

Hem bizim Mutfağı ve Pastane programları aynı temel etrafında inşa edilmiştir: Küçük sınıf boyutları, kariyer rehberlik sertifikalı Şef Öğretim gelen ve eller üzerinde uygun beceri ve teknikleri öğrenmek için eğitim herhangi bir fine-dining mutfak ortamında başarılı olmak için gerekir . Her iki program Güvenliği / Sıhhi ve Girişimcilik dahil ders sınıfları oluşur. Her iki program da teknikleri ana için daha fazla zaman demektir mutfak sınıfta yaptıkları kurs% 80 var. Ayrıca onlar 220 saat boyunca güzel bir yemek restoran, tatil, otel, veya catering şirketi mutfakta çalışmak için fırsat var bir Externship programı ile her iki uç.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri La Mesa
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 11 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Diego Culinary Institute

Pasta her yeni sınıf başlarken, önceki sınıf mezuniyet için hazırlar. Yeni giren öğrencilere her zaman mezun sınıf sanatının hayranlık onların çeneleri bırakın ise öğrenc ... [+]

Programlarımız Aklınızdaki başarılı bir gelecek ile geliştirilmiştir

Pasta her yeni sınıf başlarken, önceki sınıf mezuniyet için hazırlar. Yeni giren öğrencilere her zaman mezun sınıf sanatının hayranlık onların çeneleri bırakın ise öğrencilerin düğün pastaları ve final sınavları için çikolata heykel çalışmaları mükemmel mezun.

Her dönem, yeni öğrenciler böyle bir eser yaratmak için beceri ve yetenek ile kendilerini hayal bile edemiyorum söylüyorlar. Ve her dönem bu aynı yeni öğrenci aynı etkileyici yüksek düzeyde çalışmasını hazırlarken mezun öğrenciler olurlar.

Eğitmenlerimiz - ve, sırayla, öğrencilerimiz - her yeni sınıf için performans çok yüksek bir standart belirledi. Ve her yeni sınıf onu karşılamak için yükselir. Sen de olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri La Mesa
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku