San Joaquin Delta College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

100'ün üzerinde kariyer ve derece sertifika programıyla Delta, yeni bir ticaret öğrenmek, becerilerini yükseltmek veya dört yıllık kolejlere ve üniversitelere transfer birimleri kazanmak isteyen California Central Valley'deki öğrenciler için en iyi destinasyondur.

San Joaquin Vadisi'nde bulunan San Joaquin Delta College , Kaliforniya'nın Central Valley ve ötesinde kültürel açıdan çok çeşitli topluluğa hizmet vermektedir. Yenilikçi, yüksek kaliteli eğitime olan bağlılığımız, öğrencilere 21. yüzyıl kariyeri için gerekli bilgi, deneyim ve eğitimi sağlar.

Delta'da her yıl 70'in üzerinde farklı çalışma alanında 20.000'den fazla öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamaktan ve aşmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencileri prestijli dört yıllık kurumlara, genellikle Kaliforniya Üniversitesi ve Cal Eyaleti okul sistemlerine yönlendiriyoruz. Kariyer gelişimi veya hayatın sonraki dönemindeki kariyer değişiklikleri için sertifikalar, dereceler, transfer kredileri ve teknik eğitim sağlıyoruz.

Stockton ve Mountain House'daki güzel güncellenmiş kampüslerimiz, öğrencilere son teknoloji laboratuar ve bilim tesisleri, mükemmel kütüphaneler ve araştırma merkezlerinin yanı sıra rehberlik ve destek için olağanüstü öğrenci kaynakları sağlar.

California'nın resmi okul akreditasyon organı olan Western Association of Schools and Colleges tarafından akredite olan Delta, yüksek okul düzeyinde en yüksek akademik standartları gururla sürdürmektedir. Birlikte ele alındığında, eğitim mükemmelliği, canlı topluluk katılımı ve kariyer odaklı müfredatımız, tek bir hedefe hizmet ediyor: öğrencilerimizi gelecekteki başarıya hazırlamak.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
Pacific Avenue,5151
95207 Stockton, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar