Resmi açıklamayı okuyun

Sappo Okulu Liderlerden biridir. Bağımsız Özel Okullar üzerinde Long Island bugün. Eğitim reformu ve akademik mükemmellik yönündeki hareketin öncüleriyiz. Son on yılda, Sappo Her çocuğa hem güvenli hem de motivasyonel bir öğrenme ortamı sağlayarak Long Island ailelerine hizmet etti. Çocuk sağlığı alanındaki üst düzey uzmanlar tarafından iyi bilinen ve saygı gören, Sappo Müfredata son bilimsel araştırmayı uygular.

Sappo Okulu bir New York State Onaylanmış özel eğitim bölümü ile üniversite hazırlık okulunu onayladı. Kişisel ilgi ve toplumsal ekler oluştururken samimi bir ortamda en iyi çalışmayı seven öğrencilere hitap ederiz. Ayrılma oranı% 0 ve mezunlarımızın% 90'ından fazlası kendi seçtikleri üniversitelere gidiyor. Mezunlarımızın büyük bir yüzdesi lisansüstü eğitimlerine yönelik önemli miktarda burs almaktadır.

Misyonumuz

Sappo Okulu'ndaki misyonumuz, stratejik olarak öğrenmeye bireyselleştirilmiş bir yaklaşımı desteklemek için akademik mükemmelliği teşvik eden bir atmosfer yaratmaktır. Tam potansiyel, öğrenme üreten sosyal, duygusal ve akademik sistemleri belirleyerek ve geliştirerek gerçekleştirilir. Canlandırıcı bir program, öğrencilerin bu tür öğrenmeyi keşfetmelerini ve zorlukları kendilerine güvenle kucaklamalarını sağlar. Küresel toplumun üyelerini, karakter ve insanın gücü ile geleceğe bakabilen dünyanın vatandaşlarına dönüştürmekteyiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Sappo School

Yeni Bir Dil Programı veya ENL olarak etkili bir İngilizce Öğretmeni geliştirilmesi, amaç beyanı ile başlar. Bütüncül eğitimin değerleri ve felsefeleri, Sappo'ya bir eğit ... [+]

Yeni Bir Dil Programı veya ENL olarak etkili bir İngilizce Öğretmeni geliştirilmesi, amaç beyanı ile başlar. Bütüncül eğitimin değerleri ve felsefeleri, Sappo'ya bir eğitim felsefesi programı sunma ve ENL eğitimine pratik bir yaklaşım sunma olanağı verir. Sappo programı, öğrenci merkezli bir metodoloji benimseyen enternasyonalist bir dünya görüşü ile hizalanır. Bu metodoloji, derslerde kendini gösterdiği kültürel ilginin ve bireysel tecrübenin değerini benimser. Sappo'nun Uluslararası Öğrenci Eğitimi, dünyanın vatandaşlarının farklılıklardan daha fazla benzerliğe sahip olduğunu ve uzun vadeli karşılıklı çıkarların kısa süreli bireysel ihtiyaçlar kadar değerli olduğunun farkına varıyor. Bu teoriyi mantıksal olarak inkar etmek güçtür, sezgisel olarak itiraz eder ve tecrit etme yönelimine doğrudan karşıttır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Commack
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku