Shillington Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Shillington'u seçmelisiniz?

Shillington çoğu üniversite veya tasarım dersinden farklıdır

Deneyim gerekmez. Ciddi anlamda. Röportaj yapmanıza veya bir portföy göndermenize gerek yoktur. Sadece tasarım tutkusuna ve kursa% 100 bağlılığa ihtiyacımız var.

Hayalindeki işi indir! Shillington öğrencileri en iyi tasarım stüdyolarında işe alınır, büyük markalar için çalışır ve kendi işlerini kurarlar. Sektör bağlantılarımız ve kaynaklarımız sayesinde iş arama konusunda kendinize güveneceksiniz.

Çene bırakan bir tasarım portföyü oluşturun. Öğrenci çalışmalarımız kendisi için konuşur. Yüzlerce dijital, baskı ve ambalaj projelerinde gezinin. Yalnızca 3 ayda tam zamanlı veya 9 aylık yarı zamanlı olarak neler oluşturabileceğinizi görün.

% 100 yüz yüze öğrenme. Sizi iş dünyasına hazırlamak için hızlı ve yoğun bir kurs sunuyoruz. Güleryüzlü ve deneyimli öğretmenlerimiz tasarım teorisini ve pratiği bir araya getirerek beyninizin ilk günden itibaren bir tasarımcı gibi düşünmek için eğitilir. Bugünün ve yarının gerçek dünyadaki zorluklarına hazır, teknik ve pratik bir problem çözücü olun.

#Shillumni ağı ve endüstri itibarı. Mezun olduğunuzda, Shillington'un endüstri itibarından yararlanın ve dünyanın en iyi stüdyo ve ajanslarından bazılarında çalışan saygın 5000 #Shillumni grubuna katılın.

Yeni bir başlangıç! Birçok öğrenci yeni bir kariyer için pazarlanabilir becerileri öğrenme fırsatı nedeniyle Shillington'a ilgi duyuyor. Anlıyoruz. Tasarım tutkunuzu ve sizi heyecanlandıran bir kariyer için becerilerinizi azaltın. Shillington'da okuyun. İşini seviyorum!

Sektör liderlerinden bilgi edinin

Her Shillington sınıfı, önde gelen grafik tasarımcılardan ve reklamlardan en az üç konuk ders vermektedir. % 100'ü eşyalarını bilen insanlar.

Bu tasarım uzmanları çalışmalarını, felsefelerini ve paha biçilmez tavsiyelerini hevesli öğrencilerimizle paylaşırlar.

Grafik tasarım üzerine çalışın ve yaratıcı kariyerinize başlayın

Amacınız ister kariyer değiştirmek, ister beceri ister bağımsız bir grafik tasarım işi başlatmak veya çok uluslu bir şirkette çalışmak olsun, Shillington yaratıcı kariyerinizin temelini oluşturmak için mükemmel bir yerdir! Tasarım eğitimine yönelik yenilikçi yaklaşımımız, öğrencilerin çok kısa sürede şaşırtıcı (ödüllü!) Sonuçlar elde etmeleri anlamına gelir. Yeni becerilerinizle sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcamanız için tasarlanmıştır. Shillington, tasarım öğrencilerinin, tasarımcılardan pratik, tasarım teorisi, tipografi, paketleme, mobil uygulama tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UX) gibi gerçek ve ilgili becerileri öğrendikleri ilham verici bir öğrenme ortamı yaratır.

New York, Londra, Manchester, Sydney, Melbourne ya da Brisbane'de (Shillington uluslararası öğrencileri kabul eder!) 3 aylık tam gün ya da 9 aylık yarı zamanlı olarak grafik tasarımını inceler ve en iyi işinizi sergileyen, cilalanmış grafik tasarım portföyüyle mezun olun. hayalinizdeki işi yapın.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgKelly Sikkema / Unsplash

bonservis

Graham McDonnell, Yaratıcı Yönetmen, New York Times / T Marka Stüdyosu

"Shillington adaylarının portföylerinde gösterdikleri, bazıları yıllarının ötesinde yetenekler sergileyen ve hatta yerleşik profesyonellerin çalışmalarını aşan yetenek seviyesine hayran kaldım. Ay içinde işe aldık ve yeni tasarımımız zaten bir takıma büyük bir katkı. "

SSS

Konumlar

New York

Address
315 Madison Ave
10017 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Londra

Address
Bury House, 31 Bury St
EC3A 5AR Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Manchester

Address
1 Portland St
M1 3BE Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık

Sidney

Address
50 Margaret St
NSW 2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya

Melbourne

Address
55 Swanston St
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Avustralya

Brisbane

Address
157 Ann St
QLD 4000 Brisbane, Queensland, Avustralya