Sierra College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Akademik Mükemmellik ve Öğrenci Başarı

1936 yılında kurulduğundan beri, Sierra Koleji kaliteli eğitim ve hizmet verdiği toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. yaklaşık 125 lisans ve sertifika programları ile, Sierra Koleji 4 yıl üniversitelere transferleri için Kuzey Kaliforniya'da (Sacramento kuzey) birinci sırada yer almaktadır, iş becerilerinin geliştirilmesi için kariyer / teknik eğitim ve dersleri sunmaktadır. Sierra mezunları bölge genelinde işletmeler ve sanayi bulunabilir. Ödüllü öğretim üyeleri, araştırma, yazarlık ve endüstri uzmanlığı ile öğretim geliştirmek. Biz de spor programlarından mükemmellik için ulusal olarak tanınan edilmektedir.

2016: Biz 80 doğum günü kutlamak!

Maç Özetleri Sierra Koleji iki yıllık bir topluluk üniversite ve önlisans programlarının geniş bir seçki sunuyor, kampüs konut, California üniversiteleri, ekonomik ders, yapılandırılmış ESL sınıfları ve büyük bir kampüs yeri garanti transferi anlaşmaları.

Ayrıntılar

Sierra Koleji Kuzey California'da güzel Sierra Nevada dağlarının eteklerinde bulunan ve iki saat San Francisco mesafededir edilir. kolej güvenli bir aile ortamında ve kampüs konut ve aile yanı fırsatlar sunar. üniversitede + 2 yıl kolejde 2 yılda bir lisans derecesi =. Öğrencilerimizin büyük bir kısmı Kaliforniya ve UC Davis, UC Berkeley'de, UCLA ve UC Santa Barbara olarak California State University okulların Üniversitesi katılıyor, son iki yıl tamamlamak için en kaliteli üniversitelere transfer. 45 (iBT), 133 (CBT) veya TOEFL puanı İkinci Dil (ESL) programı olarak İngilizce kayıt. Sierra Koleji dört yıllık üniversite yarı fiyatına sık sık, uygun bir fiyata mükemmel bir eğitim sunabilmektedir. Biz İş, İletişim Çalışmaları, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik, Pazarlama ve daha birçok dahil 70'den fazla önlisans programları sunmaktadır. Internationalstudents@sierracollege.edu başvurun veya adresindeki web sitemizi ziyaret ediniz www.sierracollege.edu/int~~pobj daha fazla bilgi için.

Ziyaret Sierra Sierra Community College District 3200 üzerinde mil kare, Delaware eyaletinin daha büyük bir alanı kaplamaktadır. Bu Kuzey Kaliforniya'nın bayır Plaser, Nevada ilçe yanı sıra El Dorado ve Sacramento parçalarını hizmet vermektedir.

(Ana) Rocklin, Roseville, Truckee ve Grass Valley kampüsleri.

Konumlar

Rocklin

Address
5000 ROCKLIN ROAD
ROCKLIN, CA 95677

95677 Rocklin, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri