Sky Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

59560_AAEAAQAAAAAAAAfpAAAAJGRlYTI2YmM5LWJiNjUtNDIyOC1iY2IzLTAwYTIwNDM1MTQ0OQ.png

Sky Aviation Academy, küresel bir havacılık şirketinin bir parçası. Şirket dünya çapında 15 ülkede faaliyet gösteriyor ve her öğrencinin Havayolu operasyonları konusunda deneyim sahibi olmasını sağlamak için aynı South Florida'da bir FAA135 charter lisansı bulunuyor.

Havacılık İngilizcesi programı ICAO / FAA standartlarını ve ders programını izlemektedir.

Sky Aviation Academy, eğitmenlerimizin çoğunun büyük havayolu düzeyinde uzun yıllara dayanan tecrübeli Havayolu profesyonelleri olması konusunda gururludur.

SAA TAM ZAMAN eğitmenlerden yararlanır. Çalışanlarımızın hepsi son derece enerjik ve sevecen. İşimizi, okulumuzu çok seviyoruz ve gösterileri. Öğrencilerimizin ve mezunlarımızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Başaralıyız, çünkü ekstra mil gitme alışkanlığımız var.

İlke "Olumlu Zihinsel Tutum ile Başarı" na kesinlikle güveniyoruz. Erken olarak, karar verdik ve bu işte endüstri lideri olma yönündeki uzun vadeli hedefimizi belirledik. Bir çok sebat ve olumlu tutumla hayalimize ulaştık. Başarı formülünün basit olduğunu keşfettik - Öğrenci yerimize koyun, hissettiklerini hissetmek ve görmek. Sonra, nereye gideceklerini anlamalarına yardım edin. Sadece başarılı mezunlarımızdan herhangi birine sorun.

Konumlar

Chamblee

Address
PDK Airport
Airport Drive
Chamblee, GA

30341 Chamblee, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: