Snow College (Community College)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UTAH'ı KEŞFEDİN

Rüzgar, su ve zamanla şekillenen Utah, nefes kesen milli parklara, birinci sınıf alışverişlere ve çeşitli eğlence olanaklarına ev sahipliği yapmaktadır. Ulusun iş büyümesi için 1. sırada olduğu gibi, küresel pazarda başarılı olmak için öğrencileri hazırlamaya odaklı bir eğitim kazanmak için daha iyi bir yer yoktur.

Amerika'daki en iyi üniversite!

Snow College, ülkedeki en iyi eğitim kurumlarından biri olarak gösteriliyor ve eğlenceli, güvenli, yerleşim bölgesi kampüs ortamında akademik başarılar elde etmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir yer. Ephraim, Richfield'de bulunan kampüsler ve çevrimiçi derece seçeneği ile öğrenciler, Sanat, Bilim veya Uygulamalı Bilimler dalında lisans dereceleri alabilirler. Yazılım Mühendisliği ve Lisans Derecesi de dahil olmak üzere çok sayıda özel, kısa süreli mesleki eğitim sertifikası ve diploma ile diploma alabilirler. Müzikte Vurgu ile Ticari Müzikte.

Snow College'daki eğitiminizde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız ve Utah eyaletindeki en düşük konaklama, öğrenim ve ücretlerle, bankayı bozmadan yapabilirsiniz.

CNN Money, yüksek mezuniyet ve / veya dört yıllık bir üniversiteye transfer oranları nedeniyle 6. Sınıfta Snow College'a girdi. BestSchools.org, Snow College'a, yalnızca eyalette en uygun eğitimi alması için değil, öğrencilerin derecelerini tamamladıktan sonra işgücüne girmek için gerekli becerileri gösterme kabiliyeti için de yüksek açıklamalar yaptı. Washington Monthly, öğrencilere destek ve başarı gösterebilecekleri bir ortam sağlamak için öğrencilere destek ve ortam sağlamak için Snow College'i diğerlerinden ayırıyor. Ratemyprofessors.com sıralamalarını, sınıf deneyimlerinin öğrencinin oluşturduğu anketlere dayandırır ve Affordable Colleges, satın alma ve burs fonlarının ödüllendirilmesine dayalı sıralamalarını oluşturur.

Konumlar

Ephraim

Address
150 College Ave
84627 Ephraim, Utah, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin