Southeastern Community College - Iowa (SCC)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaşam boyu öğrenmeye adanmış Southeastern Community College ( SCC ), kariyer ve eğitim hedeflerine ulaşmaya hazır olan tüm öğrencileri gururla destekler.

Southeastern Community College'da bir şeyin peşindeyiz. Bazıları dört yıllık bir dereceye doğru yolculuğa başlarken, diğerleri ödüllendirici bir kariyere girmek için özel beceriler öğreniyor. Neyin peşinde olursanız olun, Southeastern Community College kendi beklentilerinizi belirlemeniz ve aşmanız için gereken kaynaklara sahiptir. İlgi çekici bir kampüs yaşamı, sınırsız sayıda öğrenci kaynağı ve destekleyici öğretim üyeleri ve personeli ile Southeastern Community College bir üniversiteden daha fazlasıdır, biz bir topluluğuz.

Southeastern Community College'ın en büyük önceliği, Great River Bölgesi'ndeki öğrenciler için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli eğitim ve tesisler sağlamaktır.

Southeastern Community College, öğrenci başarısını ve ekonomik canlılığı teşvik eden erişilebilir, kaliteli programlar ve hizmetler sağlar. Öğretim, öğrenim ve hizmetin tüm yönlerinde en yüksek standartlara bağlıyız. Öğrenciler, personel ve paydaşlar arasında ve bunlar arasında dürüstlüğü, saygıyı ve kişisel hesap verebilirliği teşvik ederiz.

Konumlar

West Burlington

Address
West Agency Road,1500
52655 West Burlington, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: