Southern Regional Technical College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Southern Regional Technical College (SRTC), hayatın hızla ilerlediğini anlıyoruz - koşullar değişir, yeni fırsatlar gelişir ve kariyer hedefleri ortaya çıkar. Alınacak en önemli kararlardan biri, eğitimine devam ederken ve kariyer yaratırken hangi üniversiteye gideceğidir. Uzman öğretim üyeleri, son teknoloji ekipman ve teknoloji ve uygulamalı eğitim fırsatları ile Southern Regional Technical College , kariyer başarısına giden yolda tam olarak ihtiyacınız olan şeylere sahiptir.

SRTC, 155'in üzerinde derece, diploma ve sertifika programları sunmaktadır. Southern Regional Technical College ana kampüsü Georgia, Thomasville'de bulunmaktadır; öğrencilerimizin rahatlığı için Colquitt, Decatur, Early, Grady, Miller, Mitchell, Seminole, Thomas, Tift, Turner ve Worth ilçelerinde de konumlarımız var. Southern Regional Technical College , Southern Regional Technical College of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir.

Yeni bir lise mezunuysanız, Southern Regional Technical College size evinizin yakınında kişisel bir üniversite deneyimi sunacaktır. Ayrıca çalışmalarınız ve gelecekteki kariyer kararlarınız hakkında bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak için rehberlik ve yardım sunuyoruz. Ebeveynler, Southern Regional Technical College daha düşük öğrenim ve mali yardım fırsatlarıyla karşılanabilirliğini takdir edeceklerdir.

Değişen kariyer hedefleri olan bireyler de tam olarak ihtiyaç duyduklarını Southern Regional Technical College bulacaklardır. Programlarımız ve sınıflarımız öğrencilerimize hizmet etmenin yanı sıra kariyer hedeflerini ilerletmek için planlar yaparlar. Her zaman hayalini kurduğunuz iş yoluna yeni başlıyor veya ileride ilerlemek için gelişmiş becerilerle eğitiminizi ilerletiyor olun, sizi teminat altına aldık.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
U.S. 19,15689
31792 Thomasville, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin