Southwestern Michigan College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güneybatı Michigan Koleji

Akreditasyon & Misyonumuz

Bizi diğer Michigan kolejlerinden ayıran neyin var görelim.

Akreditasyonlar / Üyelikler

1964'te diğer prestijli Michigan kolejlerinin saflarına katıldığından beri, Southwestern Michigan College müfredatını sürekli genişletti ve şimdi 30'dan fazla Önlisans derecesi sunmaktadır. Southwestern Central Michigan, North Central Association of Colleges ve Schools Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş olan American Community Community Colleges'in üyesidir.

Okullar ve üniversiteler periyodik olarak akreditasyon durumunu yenilemek için kendi kendine çalışma ve dış teftiş işlemi meşgul. Güneybatı Michigan Koleji onun kendine çalışmayı tamamladı ve 2021 yılına kadar yeniden akredite edilmiştir.

Temel Değerler

Güneybatı Michigan College temel değerler öyle hepsi üniversiteye yönlendiren inançları tarif eder.

"Kişisel Dokunuşla Mükemmellik", eylemlerimize rehberlik eden bir çalışma prensibi. Yüksek kaliteli Güneybatı Michigan Koleji yaptığı tüm özdür.

Biz üniversite kaynaklarının sorumlu yöneticileri olmak için bir taahhüt varsa: büyümesini, memnuniyetini ve güçlendirilmesi teşvik ederek insan kaynaklarının; Dengeli bir bütçe ile faaliyet gösteren ve gelecekte yatırım yaparak finans kaynakları; Yüksek kaliteli bir fiziksel santralini sürdürerek fiziksel kaynaklar.

İlçedeki yüksek eğitim kurumlarından biri olan Southwestern Michigan College, bakalorya derecesi isteyenler için acil istihdam ve üniversite kursları ve derece arayan kişiler için ikinci basamak kariyer hazırlığı yapma ikili sorumluluklarına sahiptir.

Biz, öğrenci merkezli bir üniversite olma üzere toplam üniversite hayatı deneyim yoluyla yetisinin geliştirilmesi ve 21. yüzyıl hizmetleri sağlayarak bir taahhüt var. Mission Statement Güneybatı Michigan Koleji'nin misyonu, toplam üniversite yaşamı deneyimi de dahil olmak üzere yüksek kaliteli yükseklisans sonrası kariyer hazırlığı ve üniversite eğitimine uygun yerel erişim sağlayarak topluluğa hizmet etmektir.

Konumlar

Dowagiac'daki

Address
58900 Cherry Grove Road
Dowagiac, MI 49047

Dowagiac'daki, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Niles

Address
33890 U.S. Highway 12
Niles, MI 49120

Niles, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri