Southwestern Oregon Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Öğrenciler Hoşgeldiniz! Güneybatı Oregon Community College devlet, tam akredite bir canlı topluluğunun tam Amerikan kültürünü kucaklayan ederken kendi eğitimde başarılı olmak için uluslararası hazırlar iki yıllık devlet üniversitesidir. Öğrenciler 50'den fazla akademik konu alanlarında Associate derece veya tam kısa süreli sertifikalı programlar kazanabilirsiniz. Biz de Mutfak Sanatları ve Pişirme ve Pastacılık Sanatları bir kariyer peşinde için bir on-sitesi Culinary Institute var. Lisans derecesini tamamlamak isteyen öğrenciler için, Güneybatı Oregon Community College gibi Oregon Üniversitesi'nde ya da, dört yıllık bir üniversiteye transfer olmadan önce bir lisans derecesi (2 + 2 transferi hazırlama programı) ilk iki yılını tamamlamak için mükemmel bir yerdir Amerika Birleşik Devletleri genelinde Oregon Eyalet üniversiteler ve diğer kolej ve üniversite herhangi.

SWOCC Uluslararası Öğrenci Programları uluslararası öğrenciler arasında başarılı bir eğitim ve kişisel bir deneyim sağlamak için hem de kültürlerarası anlayışı teşvik etmek, özellikle oluşturulmuştur. Uluslararası öğrenciler için hizmetler, akademik ve göçmenlik danışmanlık, kişisel danışmanlık ve özel etkinlikler / faaliyetleri içerir. Biz uluslararası öğrenciler farklı eğitim ve kültür ortamına uyum yardım etmeye kararlıyız.

Güneybatı yaşayın! Hem size gelecekte ilgilenmeye öğretim üyeleri ve personel ile kişisel ve sevecen bir atmosfer bulacaksınız. Biz yakında Güneybatı evden gerçekten bir ev olduğunu göreceksiniz eminiz.

Not:

Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık İngilizce anadili İngilizce Yeterlilik belgesi vermek için gerekli değildir. Daha fazla bilgi için Uluslararası Öğrenci Programları Ofisi irtibata geçebilirsiniz Study Abroad ilgilenen ABD vatandaşlarının.

ISS Öğrenci Görüşleri

Japonya'dan Jumpei I. (University of Oregon transfer)

Basitçe söylemek gerekirse, ben SWOCC ne sunduğu daha iyi yurtdışı eğitim programı hayal bile edemiyorum. Tokyo geldi günden itibaren, bu Oregon yaşayan ve Coos Bay okuyan deneyimini uyarıcı olmuştur bana bir birey olarak büyümeye ve kendi yeteneklerini keşfetmek için izin verdi.

Kampüs içinde, küçük sınıf büyüklüğü beni aktif sınıf tartışmalara katılmak yardımcı oldu. Profesörler çok samimi ve ilgi çekici ve ben onlarla büyük ilişkiler sürdürmek mümkün olmuştur idi. Ben etkileşim ve her gün ilginç insanlar ile kaliteli zaman geçirmek lazım. SWOCC olduğu topluluk da oldukça harika. Ben müzikal tiyatro karışmaya ayrıcalığı vardı ve deneyim sadece paha biçilmez oldu. Onlar çok kabul ve sevecen ve her zaman daha fazla elde etmek için beni itti.

Bana zihinsel ve fiziksel rahatlık getirdi ki, çok güzel Kuzeybatı hava söz başarısız olamaz. Ben şimdi çok daha geniş bir merak, eğitimli kendimi tutmak için bir arzu ve yeni zorluklar kabul hiçbir korku var.

Osaka, Japonya Yumezo Densaki (Southern Arkansas University transfer)

ABD'de ilk üniversite Kaliforniya'da oldu ve ben Amerikan hayat keyif. Ama benim anadilini konuşan, birçok Japon ile her zaman durum değiştirmek zorunda hissettim. İki yıl önce, ben SWOCC transfer etmeye karar verdi.

SWOCC İnsanlar müthiş ve nazik ve çalışma ve benim için İngilizce konuşmak için harika bir ortam vardı. Ayrıca, ben beyzbol programına katılan oldu. Biz her öğleden sonra, sabah erken egzersizlerini haftada üç kez uygulama vardı, ve ben sabah sınıflarına gitti. Dürüst olmak gerekirse, ben beyzbol ve ödevler birleştirmek için zor oldu, ama benim gün heyecan dolu!

Bu 2013 yıllık sezon, ben takımın lider sürahi oldu. ve ben 2013 sonbaharda beyzbol bursu ile Southern Arkansas Üniversitesi aktardığınız. Burada oynamak ve İşletme Yönetimi incelemek için çok heyecan verici değilim. SWOCC beni güçlü yaptı. Ben SWOCC geldi çok sevindim.

British Columbia, Kanada Reagan S.

Ben Ceza Adalet basketbol oynamaya ve çalışmaya SWOCC geldi, ama ben daha sadece daha bu iki şey ile sadece benim ilk yıl çıkacak. SWOCC bana harika profesörler öğrenmek basketbol oynamak ve aynı zamanda güzel bir yerde yaşama şansı verdi.

Bunun akademik ucunda, SWOCC beni küçük sınıflar ve hayatta farklı adımları insanların büyük bir çeşitlilik ile tüm sınıflarında interaktif olalım. Bunun atletik ucunda, onlar çok gururlu programı ile harika spor tesisleri var.

SWOCC da bana yaşamak ve güzel west coast deneyim şansı verdi. kampüs, geniş plajları, ve sonsuz zamları göl deneyiminiz için özel bir şey ekleyin.

Japonya'dan Sarah K.

Ben Oregon Coast Culinary Institute (Occi) gitti. Ben çok şey öğrendim ve aynı zamanda birçok arkadaş yaptık. Ben, Avrupa, Asya, gelen Amerikalı için dünyanın dört bir yanından birçok mutfağı öğrendim.

Ben sınıfları ne kadar küçük ekledi. Benim sınıf mevcudu az sonra 30 ve yaş değişiyordu. Yeni insanlarla ve aynı zamanda uzun yıllar deneyimi vardı insanlarla çalışmak güzeldi. Ben de şef eğitmenler bireysel öğrenci ile çalışmak için zaman vardı sevdim. Biz sadece yemek ve pişirme harika bir deneyim oldu, ama biz de matematik, yazma, konuşma, vb gibi bazı akademik dersleri vardı Bu sınıflar, uzun vadede yardımcı oldu ve beni daha iyi ve daha akıllı şef yaptı.

Ben aynı zamanda nedeniyle kampüsteki öğrenci konut hakkının Occi gidiş sevdim! Ben okuldan beş dakikalık bir yürüyüş oldu ve kampüste yaşayan eğlenceli oldu. Ben Occi değil, aynı zamanda Güneybatı Community College sadece yeni insanlarla tanışmak lazım.

Orada kampüs spor kulüpleri yapmak için bir çok şey var ve biz de bir göl var. arkadaşlarımla yemek dışında benim en sevdiğim bellek kapalı futbol kulübü oldu. Herkesin zevk için yapmak için bir çok şey var.

Shiga, Japonya Ryohei K.

Ben 18 yaşımdayken, İngilizce öğrenmek için ve lise mezun olduktan sonra orada beyzbol oynamak için ABD'ye gitmeye karar verdi. diğer ülkeye gidiyor ve orada başıma yaşayan her zaman onun aile ve arkadaşlar ile olmuştu 18 yaşındaki bir çocuk için kolay değildi. birçok kişi tarafından desteklenen, ancak ben ABD SWOCC gitmek mümkün oldu benim için en etkileyici bir yerdir. Her şeyi orada yeni oldu. Birçok yeni insanla tanıştım ve Japonya'da kaldı eğer ben asla şansını bir sürü vardı. Ben SWOCC beyzbol takımının bir üyesi biriydi ve ne bu program var kelimelerle izah edilemez. Ben Büyük takım arkadaşları ve büyük antrenörler vardı. Tabii ki, iyi notlar almak ve aynı zamanda beyzbol oynayan kolay değildi, ama benim takım ve antrenörler ile bu takımda geçirdiği günler Açıkçası benim hazine vardır.

Ben çok teşekkür ederim ABD'de iken bana destek olan herkese çok minnettarım ve ben gerçekten ben yine birgün orada tanıştığımız insanlar görmek umuyoruz.

Colorado, ABD Shelby P.

SWOCC de profesörler gerçekten olağanüstü! öğrenmeye gerçekten elverişli olduğunu, profesyonel ve rahat güzel bir denge var. Yani, müthiş öğrenci vücut ile birlikte kaldığım değerli ve ben unutmak olası değilim biri haline getirmiştir.

Shanghai, ÇİN den Ningxin S.

SWOCC okumak şaşırtıcı. Buraya ilk geldiğimde, ben çalışmak için harika bir yerdir hissettim. Kampüs büyük ve insanların dostudur. Eğer öğretmen konuşmak için şans bir sürü var, böylece sınıf küçüktür. Ayrıca, onlara arkadaş olmak kolaydır. Burada öğrenciler Babacan, ve onlar gerçekten benim gibi uluslararası karşıladı. Şimdiye kadar, ben zaten birçok Amerikalı arkadaş vardı, ve ben onları çok seviyorum.

Bir konuya iyi varsa, ders laboratuvarında bir öğretmen olmak için bir şans olabilir. Bu herkes için değerli bir deneyimdir. konut da iyidir. Huzurlu ve güvenli. Sen buraya gel şekilde sevmeyecek.

Eğer bir kolej eğitimi arıyorlar Neyse, SWOCC en iyi seçimdir. Sen burada istediğiniz her şeyi öğrenmek ve daha iyi bir insan haline gelebilir. Ben çok SWOCC seviyorum ve burada benim ikinci yıl çalışma bitirmek ve benim önlisans alacak. Ben SWOCC harcanan zaman zaman unutmayacağım.

Konumlar

Coos Körfezi

Address
1988 Newmark Avenue
97420 Coos Körfezi, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri