Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Öğrenciler Hoşgeldiniz! Güneybatı Oregon Community College devlet, tam akredite bir canlı topluluğunun tam Amerikan kültürünü kucaklayan ederken kendi eğitimde başarılı olmak için uluslararası hazırlar iki yıllık devlet üniversitesidir. Öğrenciler 50'den fazla akademik konu alanlarında Associate derece veya tam kısa süreli sertifikalı programlar kazanabilirsiniz. Biz de Mutfak Sanatları ve Pişirme ve Pastacılık Sanatları bir kariyer peşinde için bir on-sitesi Culinary Institute var. Lisans derecesini tamamlamak isteyen öğrenciler için, Güneybatı Oregon Community College gibi Oregon Üniversitesi'nde ya da, dört yıllık bir üniversiteye transfer olmadan önce bir lisans derecesi (2 + 2 transferi hazırlama programı) ilk iki yılını tamamlamak için mükemmel bir yerdir Amerika Birleşik Devletleri genelinde Oregon Eyalet üniversiteler ve diğer kolej ve üniversite herhangi.

SWOCC Uluslararası Öğrenci Programları uluslararası öğrenciler arasında başarılı bir eğitim ve kişisel bir deneyim sağlamak için hem de kültürlerarası anlayışı teşvik etmek, özellikle oluşturulmuştur. Uluslararası öğrenciler için hizmetler, akademik ve göçmenlik danışmanlık, kişisel danışmanlık ve özel etkinlikler / faaliyetleri içerir. Biz uluslararası öğrenciler farklı eğitim ve kültür ortamına uyum yardım etmeye kararlıyız.

Güneybatı yaşayın! Hem size gelecekte ilgilenmeye öğretim üyeleri ve personel ile kişisel ve sevecen bir atmosfer bulacaksınız. Biz yakında Güneybatı evden gerçekten bir ev olduğunu göreceksiniz eminiz.

Not:

Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık İngilizce anadili İngilizce Yeterlilik belgesi vermek için gerekli değildir. Daha fazla bilgi için Uluslararası Öğrenci Programları Ofisi irtibata geçebilirsiniz Study Abroad ilgilenen ABD vatandaşlarının.

ISS Öğrenci Görüşleri

Japonya'dan Jumpei I. (University of Oregon transfer)

Basitçe söylemek gerekirse, ben SWOCC ne sunduğu daha iyi yurtdışı eğitim programı hayal bile edemiyorum. Tokyo geldi günden itibaren, bu Oregon yaşayan ve Coos Bay okuyan deneyimini uyarıcı olmuştur bana bir birey olarak büyümeye ve kendi yeteneklerini keşfetmek için izin verdi.

Kampüs içinde, küçük sınıf büyüklüğü beni aktif sınıf tartışmalara katılmak yardımcı oldu. Profesörler çok samimi ve ilgi çekici ve ben onlarla büyük ilişkiler sürdürmek mümkün olmuştur idi. Ben etkileşim ve her gün ilginç insanlar ile kaliteli zaman geçirmek lazım. SWOCC olduğu topluluk da oldukça harika. Ben müzikal tiyatro karışmaya ayrıcalığı vardı ve deneyim sadece paha biçilmez oldu. Onlar çok kabul ve sevecen ve her zaman daha fazla elde etmek için beni itti.

Bana zihinsel ve fiziksel rahatlık getirdi ki, çok güzel Kuzeybatı hava söz başarısız olamaz. Ben şimdi çok daha geniş bir merak, eğitimli kendimi tutmak için bir arzu ve yeni zorluklar kabul hiçbir korku var.

Osaka, Japonya Yumezo Densaki (Southern Arkansas University transfer)

ABD'de ilk üniversite Kaliforniya'da oldu ve ben Amerikan hayat keyif. Ama benim anadilini konuşan, birçok Japon ile her zaman durum değiştirmek zorunda hissettim. İki yıl önce, ben SWOCC transfer etmeye karar verdi.

SWOCC İnsanlar müthiş ve nazik ve çalışma ve benim için İngilizce konuşmak için harika bir ortam vardı. Ayrıca, ben beyzbol programına katılan oldu. Biz her öğleden sonra, sabah erken egzersizlerini haftada üç kez uygulama vardı, ve ben sabah sınıflarına gitti. Dürüst olmak gerekirse, ben beyzbol ve ödevler birleştirmek için zor oldu, ama benim gün heyecan dolu!

Bu 2013 yıllık sezon, ben takımın lider sürahi oldu. ve ben 2013 sonbaharda beyzbol bursu ile Southern Arkansas Üniversitesi aktardığınız. Burada oynamak ve İşletme Yönetimi incelemek için çok heyecan verici değilim. SWOCC beni güçlü yaptı. Ben SWOCC geldi çok sevindim.

British Columbia, Kanada Reagan S.

Ben Ceza Adalet basketbol oynamaya ve çalışmaya SWOCC geldi, ama ben daha sadece daha bu iki şey ile sadece benim ilk yıl çıkacak. SWOCC bana harika profesörler öğrenmek basketbol oynamak ve aynı zamanda güzel bir yerde yaşama şansı verdi.

Bunun akademik ucunda, SWOCC beni küçük sınıflar ve hayatta farklı adımları insanların büyük bir çeşitlilik ile tüm sınıflarında interaktif olalım. Bunun atletik ucunda, onlar çok gururlu programı ile harika spor tesisleri var.

SWOCC da bana yaşamak ve güzel west coast deneyim şansı verdi. kampüs, geniş plajları, ve sonsuz zamları göl deneyiminiz için özel bir şey ekleyin.

Japonya'dan Sarah K.

Ben Oregon Coast Culinary Institute (Occi) gitti. Ben çok şey öğrendim ve aynı zamanda birçok arkadaş yaptık. Ben, Avrupa, Asya, gelen Amerikalı için dünyanın dört bir yanından birçok mutfağı öğrendim.

Ben sınıfları ne kadar küçük ekledi. Benim sınıf mevcudu az sonra 30 ve yaş değişiyordu. Yeni insanlarla ve aynı zamanda uzun yıllar deneyimi vardı insanlarla çalışmak güzeldi. Ben de şef eğitmenler bireysel öğrenci ile çalışmak için zaman vardı sevdim. Biz sadece yemek ve pişirme harika bir deneyim oldu, ama biz de matematik, yazma, konuşma, vb gibi bazı akademik dersleri vardı Bu sınıflar, uzun vadede yardımcı oldu ve beni daha iyi ve daha akıllı şef yaptı.

Ben aynı zamanda nedeniyle kampüsteki öğrenci konut hakkının Occi gidiş sevdim! Ben okuldan beş dakikalık bir yürüyüş oldu ve kampüste yaşayan eğlenceli oldu. Ben Occi değil, aynı zamanda Güneybatı Community College sadece yeni insanlarla tanışmak lazım.

Orada kampüs spor kulüpleri yapmak için bir çok şey var ve biz de bir göl var. arkadaşlarımla yemek dışında benim en sevdiğim bellek kapalı futbol kulübü oldu. Herkesin zevk için yapmak için bir çok şey var.

Shiga, Japonya Ryohei K.

Ben 18 yaşımdayken, İngilizce öğrenmek için ve lise mezun olduktan sonra orada beyzbol oynamak için ABD'ye gitmeye karar verdi. diğer ülkeye gidiyor ve orada başıma yaşayan her zaman onun aile ve arkadaşlar ile olmuştu 18 yaşındaki bir çocuk için kolay değildi. birçok kişi tarafından desteklenen, ancak ben ABD SWOCC gitmek mümkün oldu benim için en etkileyici bir yerdir. Her şeyi orada yeni oldu. Birçok yeni insanla tanıştım ve Japonya'da kaldı eğer ben asla şansını bir sürü vardı. Ben SWOCC beyzbol takımının bir üyesi biriydi ve ne bu program var kelimelerle izah edilemez. Ben Büyük takım arkadaşları ve büyük antrenörler vardı. Tabii ki, iyi notlar almak ve aynı zamanda beyzbol oynayan kolay değildi, ama benim takım ve antrenörler ile bu takımda geçirdiği günler Açıkçası benim hazine vardır.

Ben çok teşekkür ederim ABD'de iken bana destek olan herkese çok minnettarım ve ben gerçekten ben yine birgün orada tanıştığımız insanlar görmek umuyoruz.

Colorado, ABD Shelby P.

SWOCC de profesörler gerçekten olağanüstü! öğrenmeye gerçekten elverişli olduğunu, profesyonel ve rahat güzel bir denge var. Yani, müthiş öğrenci vücut ile birlikte kaldığım değerli ve ben unutmak olası değilim biri haline getirmiştir.

Shanghai, ÇİN den Ningxin S.

SWOCC okumak şaşırtıcı. Buraya ilk geldiğimde, ben çalışmak için harika bir yerdir hissettim. Kampüs büyük ve insanların dostudur. Eğer öğretmen konuşmak için şans bir sürü var, böylece sınıf küçüktür. Ayrıca, onlara arkadaş olmak kolaydır. Burada öğrenciler Babacan, ve onlar gerçekten benim gibi uluslararası karşıladı. Şimdiye kadar, ben zaten birçok Amerikalı arkadaş vardı, ve ben onları çok seviyorum.

Bir konuya iyi varsa, ders laboratuvarında bir öğretmen olmak için bir şans olabilir. Bu herkes için değerli bir deneyimdir. konut da iyidir. Huzurlu ve güvenli. Sen buraya gel şekilde sevmeyecek.

Eğer bir kolej eğitimi arıyorlar Neyse, SWOCC en iyi seçimdir. Sen burada istediğiniz her şeyi öğrenmek ve daha iyi bir insan haline gelebilir. Ben çok SWOCC seviyorum ve burada benim ikinci yıl çalışma bitirmek ve benim önlisans alacak. Ben SWOCC harcanan zaman zaman unutmayacağım.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Southwestern Oregon Community College

Southwestern Oregon Community College Kimya Bilim Derecesi Associate, kimya veya biyokimya binbaşı ya gençler olarak 4 yıllık bir okula transfer için hazırlar. Müfredat, ... [+]

Bilimin Kimyada İlişkisiSouthwestern Oregon Community College Kimya Bilim Derecesi Associate, kimya veya biyokimya binbaşı ya gençler olarak 4 yıllık bir okula transfer için hazırlar. Müfredat, hem genel hem de organik kimya dolu bir yılı kapsayan temel kimya alanları hakkında temel bilgi sağlar. Öğrenciler organik sentez, analitik yöntemler ve spektroskopide laboratuvar deneyimi kazanacaklardır. Kimya merkezi bilim olarak adlandırılır ve tıp, çevre bilimi ve malzeme bilimi gibi birçok alanda kariyer için bir temel olarak hizmet eder.

Southwestern Oregon Community College , ABD'de böyle bir program öneren iki yıllık kolejlerden biridir. Kimya alanında önlisans derecesini tamamlarken doğal güzelliği, küçük sınıf ve birinci sınıf fakülte ile ünlü misafirperver kampüs konforunun tadını çıkarın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Uygulamalı Bilimler Önlisans

Southwestern Oregon Community College

Uygulamalı Bilimler BDT Sayısal Tasarım derece Doçent başarıyla ilke ve teknik stratejilerini tasarlamak için öğrencilerin maruz entegre bir müfredat üzerinden dijital ta ... [+]

Uygulamalı Bilimler BDT Sayısal Tasarım derece Doçent başarıyla ilke ve teknik stratejilerini tasarlamak için öğrencilerin maruz entegre bir müfredat üzerinden dijital tasarım ve medya yapımları genişleyen alanlarda kariyer için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. AAS CIS Dijital Tasarım eğitimini başarı ile tamamlayan öğrenciler çok sayıda dijital tasarım alanında giriş seviyesi pozisyonların çeşitli hazırlanmıştır. Öğrenciler bilgiyi elde etmek ve film ve video, grafik tasarım, üretim, oyun geliştirme, animasyon ve web tasarımı gibi medya endüstrisi içinde yaratıcı ve destek mesleklerinde kariyer aramaya becerileri öğrenirler. medyada mevcut kariyer bazıları şunlardır: yapım tasarımcısı, kamera operatörü, görsel efekt üretimi, multimedya üreticisi, çoğaltılması, üretim yardımcısı, grafik sanatçısı, sanat asistanı, web tasarımcısı ve diğer gelişmekte olan fırsatların.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Önlisans

Southwestern Oregon Community College

Bilim (AS) Deniz Biyolojisi Vurgu Associate Oregon (UO) Üniversitesi'ne aktarmak ve deniz biyolojisi bölümünden Deniz Biyolojisi (OIMB) Oregon Enstitüsü'nde kendi dereces ... [+]

Associate of Science (AS) Deniz Biyolojisi Vurgu, Oregon Üniversitesi'ne (UO) geçiş yapmak ve deniz biyolojisini tamamlayan Oregon Deniz Biyolojisi Enstitüsünde (OIMB) mezun olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu müdür tarafından sunulan arka plan, tıp, diş hekimi veya veterinerlik okulu gibi diğer mesleki alanlarda üst bölüm vurgusuna hazırlık yapmak için tamamen uygundur.

Bu AS derecesi, sunulduğu gibi, UO'ya geçiş kolaylığı için bir AA / OT için gereklilikleri de karşılar. AA / OT için genel eğitim gereksinimlerini ve önerilen bilim derslerini tamamlayarak, öğrenciler UO'ya geçiş yapabilir ve Deniz Biyolojisi alanında bir BS veya Deniz Biyolojisi Vurgusu ile Biyoloji alanında bir BS dersi alabilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southwestern Oregon Community College

Bilim / Oregon Transferi Business (ASOT-BUS) Associate bir Oregon Üniversitesi Sistemi (OUS) kurumda bir lisans iş programına transferi için öğrencileri hazırlamak için t ... [+]

Associate of Science / Oregon Transfer İşi (ASOT-BUS), öğrencileri Oregon Üniversitesi Sistem (OUS) kurumundaki bir bakalorya işletme programına transfer etmeye hazırlamak için hazırlanmış bir derecesidir. Bu dereceyi alan öğrenciler, kurumun bakalorya derecesi programlarının tüm alt bölüm genel eğitim gereksinimlerini karşılamış olacaklardır.

Bu derece ile devreden öğrencilerin kayıt amacıyla kısmen görevi olacaktır. ASOT-BUS derecesi tamamlandıktan sonra, herhangi bir OUS kurumunun işletme okulu / programına kabul edilmesinin garanti edilemez.

Öğrencilerin üniversiteye özel önkoşul ve tavsiyelerini gözden geçirmelerini ve bu okullara giriş koşullarını göz önünde bulundurmaları için ek gereksinimler ve prosedürler hakkında tavsiye edilecekleri Güneybatı'daki ASOTBUS programının ilk yılının başında belirli OUS kurum işletme okulu / programıyla iletişime geçmeleri şiddetle önerilir. OUS kurumu ve işletme okulu / programı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southwestern Oregon Community College

Ormancılıkta bir vurgu ile Bilim derecesi Associate, ormancılık ve orman yönetimi alanı ile ilgili teknik ve bilimsel bilgi bir giriş öğrencilere sağlar. ... [+]

BİLİM ORMAN vurgu ÖNLİSANS

Associate of Science derecesi, ormancılıkta bir vurgu ile, öğrencilere ormancılık ve orman yönetimi alanı ile ilgili teknik ve bilimsel bilgiye bir giriş sağlar. Bu ders seti, bir Associate of Science derecesi gereksinimlerini karşılar ve Oregon State University (OSU) 'da Ormancılık Lisans derecesi için daha düşük bölüm gereksinimlerini de karşılar. Oregon State Üniversitesi Ormancılık Departmanı ile bu AS derecesini tamamlayan öğrencilere ve iki ek dersi Ormancılık programında genç olarak OSU'ya girmelerine izin veren imzalı bir eklem anlaşması var. AS derecesi gereksinimlerinin ötesinde, öğrencilerin OSU'dan Orman Biyolojisi dersini (FOR 240) alması gerekecek ve bu da çevrimiçi yapılabilecek. Buna ek olarak, öğrencilerin hesaplamalı olmayan bir Fizik dersi almaları gerekecek. Şu anda, SWOCC o dersi sunmuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southwestern Oregon Community College

Bilim Çocukluk Eğitimi ve Aile Araştırmaları Vurgu derecesi Associate erken çocukluk eğitimi bir sertifika ile insan gelişimi, erken çocukluk eğitimi veya sosyal bilimler ... [+]

Associate of Science Çocukluk Eğitimi ve Aile Çalışmaları Vurgu derecesi, insan gelişiminde, erken çocukluk eğitiminde veya sosyal bilimlerde, erken çocukluk eğitiminde bir sertifika ile lisans derecesine neden olur. Eğitim, erken çocukluk eğitimi, aile çalışması, insan veya çocuk gelişimi alanında lisans derecesi sunan, bölgesel olarak akredite edilmiş dört yıllık bir kurumun ilk iki yılı için ders gereksinimleri karşılanırsa, öğrenciler Southwestern AS derecesinde düzeltmeler için dilekçe verebilirler. Doğu Oregon Üniversitesi uzaktan eğitim eğitimi, erken çocukluk eğitimi vurgusu ile birlikte SWOCC'nin AS derecesinde ifade eder. AS derecesi ayrıca dış lisans programlarıyla Portland Eyalet Üniversitesi ile ifade edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Coos Körfezi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Southwestern Oregon Community College