Sullivan County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SUNY (New York Eyalet Üniversitesi) sistemindeki kapsamlı bir topluluk koleji olan SUNY Sullivan'a hoş geldiniz. İlk işinize devam etmek, dört yıllık bir kolej veya üniversiteye geçmek ya da kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmek için geleceğe hazırlanmanıza yardım etmeye kararlıyız.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

Görevimiz

SUNY Sullivan, öğrencileri ve daha geniş bir toplumu eğiten, ilham veren ve güçlendiren programlar ve kaynaklar sunar. Öğretme ve öğrenmedeki mükemmellik sayesinde, öğrencileri farklı ve birbirine bağlı bir dünyaya hazırlıyoruz ve Sullivan County'deki ve dışındaki olumlu ekonomik ve sosyal değişimi destekliyoruz. Sürdürülebilir eylemleri modelliyor ve kapsamlı bir mükemmellik kültürüyle sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sorumlu vatandaşlığı teşvik ediyoruz.

Kampüsümüz

Kırsal, 405 dönümlük kampüsümüz, doğal Catskill Dağları'nda New York ve Albany'den iki saatten daha kısa bir süre içinde yuvalanmıştır. Birbirine bağlı dokuz binadan oluşan bir seri artı Paul Gerry Fieldhouse. Kompleksin merkezinde yer alan Seelig Tiyatrosu dahil kampüs binalarımız, mimari firma Edward Durell Stone tarafından tasarlanmıştır.121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Öğrencilerimiz (2014 sonbaharından itibaren)

Üniversiteye kayıtlı 1,647 öğrenci (930 tam zamanlı ve 717 yarı zamanlı) vardı ve demografik olarak farklı bir grup kişiyi temsil ediyordu. Ayrıca, bu öğrencilerin yüzde 71'i Sullivan County'nin sakinleridir.

Akreditasyonumuz

SUNY Sullivan, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104'te bulunan Ortaöğretim Yüksek Eğitim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Telefon: (267) 284-5000.

Müfredatlarımız New York Eyalet Üniversitesi ve New York Eyaleti Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tüm müfredatlar, ilgili kamu yasalarına göre gazilerin eğitimi için onaylanmıştır ve üniversite, yabancı uyruklu öğrencilerin katılımı için ABD İç Güvenlik Bakanlığı'nın bir bürosu olan ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri tarafından onaylanmıştır. Akreditasyon ve lisans belgeleri çevrimiçi olarak veya Akademik ve Öğrenci İşleri Başkan Yardımcısı Ofisi aracılığıyla incelenebilir.

İşletme programlarımız, Ulusal Bilimsel Meslek Okulları Birliği ve Programlar Birliği tarafından, bilimin eşliğinde ve uygulamalı bilim derecesi ile ilişkilendirilen iş programlarının sunulması için onaylanmıştır.

Hemşirelik müfredatı, New York Eyalet Eğitim Departmanı, Profesyonel Lisanslama Bürosu tarafından onaylanmış ve tescil edilmiştir.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

Sürdürülebilir Sullivan

Sürdürülebilirlik, SUNY Sullivan'da yaptığımızın kalbidir. Çevresel ve sosyal sorumluluğa olan bağlılığımız, kampus operasyonlarımızdan müfredatımıza kadar her şeyi bilgilendirir.

Binalarımızı ısıtmak ve soğutmak için bir jeotermal sistem ve daha yakın zamanda uygulamalı yenilenebilir enerji eğitimi için 3 kW fotovoltaik dizinin ve 2,5 kW rüzgar türbininin kurulması dahil, uzun yıllardır sürdürülebilir uygulamaları kampus operasyonlarımıza dahil ediyoruz. SUNY Sullivan, 2015 yılında, kampüsünde dokuz dönümlük, 2,15 MW (7056 PV modül) güneş enerjisi santrali kurulmasını içeren Sullivan Solar Garden, LLC ile enerji alım anlaşması imzaladı.

SUNY Sullivan öğrencileri, ısıtma ve soğutma maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olan kampüs içi yeşil bir çatı kurulmasına yardımcı oldu ve öğrencilerimiz her yıl kampüs içi zorunlu bir hava kompostu alanı kullanarak 3000 pounddan fazla yiyecek artıkları toplayıp kompostlaştırdı. Enerji verimliliğimizi arttırmak için su şişesi dolum istasyonları, düşük akışlı sıhhi tesisat ve aydınlatma ve bina otomasyon sistemlerimizi yeniledik ve beyzbol sahamıza giden bir yürüyüş yolunu aydınlatmak için dış güneş aydınlatması kurduk. Organik bir topluluk bahçemiz var ve Onur Programı ve Yeşil Bina Bakım ve Yönetimi öğrencisinin üstlendiği bir girişim olan bir saman balya bahçesi inşa ettik. Bahçemizde yetişen yiyeceklerin bir kısmı kampüs yemek servisi tarafından kullanılmaktadır ve Chartwells'in birçok sürdürülebilirlik girişimini daha da ilerletmektedir. Sera Gazı Emisyonları Envanterimizi sürekli olarak güncelliyor ve atık azaltma stratejileri uyguluyoruz ve sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdümüzü daha iyi yansıtabilmek için satın alma politikalarımızı güncelliyoruz.

Bu ve diğer çabalar enerji maliyetlerimizi azaltmaya, tesislerimizi daha verimli hale getirmeye ve çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmeye yardımcı olur. Ancak, sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız burada bitmiyor.

SUNY Sullivan, sürdürülebilirlik eğitiminde hızla bir lider haline geliyor. Yeşil Bina Bakım ve Yönetimi ön lisans ve Sürdürülebilirlik Çalışmaları kurslarımız yeni bir “yeşil yakalı” işgücünün temelini atıyor. Çevresel Çalışmalar programımız, günümüzün karmaşık ekolojik sorunlarını ele almak için bilime dayalı bir yaklaşım sunar. Ayrıca, birinci sınıf bir Metamorphosis sınıfından başlayarak, müfredatımız boyunca sürdürülebilirliği sağlamayı taahhüt ediyoruz. Metamorfoz kursu, bireysel performans ve sürdürülebilirlik odaklı bir sınıf hizmet projesini tamamlayarak bir mükemmellik kültürünü desteklemektedir. Kişisel veya mesleki sürdürülebilirlikle ilgili becerilerinizi geliştirmek için kredisiz atölye çalışmalarımız ve kurslarımız bile var.

Konumlar

Loch Sheldrake

Address
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
Loch Sheldrake, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin